Peterico D Mendez jelentkezése az SCCS-álláslehetőségére.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Roni

Barangoló
2019. 01. 15.
93
21
Simontornya
LV karakter
Ron Mendez
My_Garage_Auto_Logo.png


JELENTKEZÉSI LAP

IG Neved:
~ Peterico D Mendez ~
Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017 óta, és jelenleg a lap írásának percében:64500 játszottpercel rendelkezem. ~
Hanyas szintű vagy?
~ 36 ~
Milyen idős vagy?
~ 15 éves vagyok jelenleg. ~
Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Az összes legál frakcióba voltam, és már mindegyiknek más más oka, volt az utóbbi a Rendőrség volt. Nagy eséllyel vannak rólam egy két pletyka, de ha kell tisztázom őket. ~
Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Az utolsó frakciómból ma távoztam kirugás végett. ~
Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Azért szeretnék, hiszen a See MTA v3 as szerverén voltam szerelő, illetve a régi emlékek felevenítése révén csatlakoznék szívesen hozzátok, de emelett a baráti köröm újjítása, és a kiválló csapat miatt. ~
Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem velük! ~
Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Napi 5-6 órát garantáltan fent tudok tartózkodni, de ez hétvégén nőhet. ~
Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajnos voltam már, a kép itt tekinthető meg :https://imgur.com/a/vgYDJin ~
Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Igen, sajnos voltam már. https://imgur.com/a/vgYDJin ~
Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Kővári Roninak hívnak, 15 éves vagyok. Tolna megyében élek, most 8. osztályba vagyok.Versenyszerűen kézilabdázok, és szabadidőmben motorozok.Elég sokat szoktam gépezni, de emellett tanulni is szoktam. Legkedveltebb zenei műfajom a rap. Ha nem is gépezem és nem is sportolok, akkor álltalában vagy TV-zni vagy éppen YouTube platformon nézek körül.Kedvenc sorozatom a Familly Guy. Kedvenc TV sorozatom pedig az Éjjel-Nappal Budapest.Rengetek barátom van, ezért rengetegetjárok a városba a barátaimmal, és sokat szórakozok velük. Gimnáziumba szeretnék Rendészeti szakra menni, hiszen eléggé érdekel a rendőrségi dolog.Ritkán szoktam olvasni könyveket, inkább akció könyvek érdekelnek engem.Régebben ducibb voltam, de a folytonos edzés segített lefogyni és erőssé tenni egyaránt engem. Ez lennék én, mint Roni ~
 
  • Imádom
Reactions: aBalazs

Kőváriii

Zöldfülű
Támogató
2019. 04. 27.
154
117
Bora-Bora
V4 karakter
Lars B Hallstein
LV karakter
Lion Keenway
V2 karakter
Layla Scarlett
Mivel unokatesóm vagy, így csak támogatni tudlak, de ha ezt nem nézzük, egy nagyon jó lapot írtál! TÁMOGATOM!
 
  • Imádom
Reactions: Roni

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
484
239
22
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia jó kis lapot irtál szépen megfogalmaztad a válaszaidat ugy, hogy TÁMOGATOM.
 
  • Imádom
Reactions: Roni

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja megfelelt az elvártaknak. Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

Armandi Petra - See City Car Service, Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.