Peter Williamson jelentkezése.

beci1

Újonc
2024. 10. 05.
1
1
LV karakter
Peter Williamson

bf35b5fce163fe64a7c339becc4221b2.png


I. SZEMÉLYES ADATOK

Teljes neve: Peter Williamson.
Születési helye, ideje: 01. 11. 1998.
Állampolgárság: Amerikai.
Személyi igazolvány száma: 641230DX
Vezetői igazolvány száma: 541114WR
Fegyverviselési igazolvány száma*: Nincsen.
Lakcím: Tierra Robada.
Telefonszám: +38-76-775-8991
Magasság: 6ft.
Testsúly: 180,94 LBS.
Etnikum: Europid.
Nem: Férfi.


II. TANULMÁNYOK

Legmagasabb iskolai végzettség:
[X] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban kiállított középiskolai képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[—] Rendelkezem érvényes GED teszt sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal​
[—] Rendelkezem az Amerikai Egyesült Államokban főiskolai vagy egyetemi képzés sikeres elvégzésével kiállított dokumentummal

Amennyiben egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkezik jelölje a kurzus pontos nevét, szakirányát: -

Intézmény neve: Las Venturas Általános Iskola és Gimnázium.
Végzettség elvégzésének ideje: 2012-2016.
Idegennyelv megnevezése*: Angol-Német.
Megszerzett szint*: Alapfok.


III. MUNKAVISZONY

Korábbi munkahely megnevezése: Nagyker. Futár.
Betöltött pozíció: Szállító.
Munkaviszony kezdete és vége: 23. 06. 2016. - 30. 08. 2024.

Szolgált-e korábban bármely rendvédelmi szervnél: [-] IGEN [X] NEM
Szervezet megnevezése: -
Munkakör megnevezése: -
Eltöltött idő: -



IV. KIEGÉSZÍTŐ KÉRDÉSEK

Van-e bármilyen szenvedélybetegsége: [-] IGEN [X] NEM
Rendelkezik bármilyen testi vagy szellemi fogyatékossággal: [-] IGEN [X] NEM
Állapítottak meg önnél bármilyen testi vagy szellemi betegséget, van-e ez okból gyógyszerszedési kötelezettsége: [-] IGEN [X] NEM
Használt-e korábban bármilyen illegális tudatmódosítószert: [-] IGEN [X] NEM
Felelt San Andreas állam bírósága előtt szabálysértésért amely során felfüggesztett büntetés, próbaidő vagy közügyektől eltiltásban részesült: [-] IGEN [X] NEM
Felelt San Andreas állam bírósága előtt bűncselekményért amely során börtönbüntetésben, házi őrizetben vagy egyéb súlyos eltiltásban részesült: [-] IGEN [X] NEM



V. OOC KÉRDÉSEK


Neved, korod: Péter-nek hívnak és 16 éves vagyok.
Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén: Tegnap regisztráltam(2024. 10. 04.), de sima szerveren van nagyon sok tapasztalatom.
Milyen frakciókban voltál eddig SeeMTA LV-n, miért léptél ki belőlük: Nem voltam még, frakcióban.

Mutasd be magad legalább öt, legfeljebb tíz mondatban: Péter-nek hívnak, 16 éves vagyok, és Budapesten élek. 1 éve játszok már a Seemta szerverein kisseb kihagyásokkal. Kedves, tisztelet megadó, barátságos srác vagyok, aki szeret számítógépezni. Szeretek sportolni is, azok közül is kosárlabdázni szoktam barátokkal. Nem a legjobb tanuló vagyok az iskolában, de törekedek ezt megváltoztatni, és a legjobbat kihozni magamból. Szakácsnak tanulok, ami eléggé érdekel, és a legjobbat szeretném kihozni magamból.

Csatolj linket az UCP szankcióidról: https://imgur.com/e35Y7Bk
Csatolj linket az UCP névváltásaidról: [

Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miben különbözik az USA rendvédelme, a magyarországitól: Az Egyesült Államokban a rendvédelem decentralizált, ami azt jelenti, hogy több ezer különböző szintű rendőrségi szervezet működik. Magyarországon a rendvédelem sokkal inkább Le van egyszerűsítve. Az Országos Rendőr-főkapitányság, felelős az országos rendőri tevékenységekért.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy miért fontos ismertetni a Miranda-figyelmeztetést: A Miranda Figyelmeztetés ismertetése nagyon fontos az Egyesült Államokban. Ez arra szolgál hogy az őrizetbe vett személy tisztában legyen a jogaival. Pl: Jogában áll hallgatni, amit mond felhasználható lesz ellene a bíróságon. Ez a figyelmeztetés kulcsszerepet játszik a tisztességes eljárás biztosításában. Ha a rendőrök elmulasztják a Miranda-jogok ismertetését, a gyanúsított által tett vallomás nem használható fel a bíróságon.
Fejtsd ki legalább öt mondatban, hogy milyen karaktert alakítanál: Egy olyan karaktert alakítanák, aki nagyon szorgalmas és türelmes. Az apja is rendőr volt és őt is az hajtja hogy ő is olyan rendőr legyen mint a faterja. Mindig a legjobb tudása szerint járna el, a munkaidejében. Őrzi a rendet és a nyugalmat, és a fiatalokat mindig arra tanítaná, hogy sose térjenek le a jó útról. A tisztességes polgárokkal, mindig kedves lenne, és tisztelet tudó, míg a szabályszegőkkel, mindig szigorú lenne.
Fejtsd ki, hogy mi a különbség a feljebbvaló és a felettes között: Feljebbvaló: Ez a kifejezés általánosan egy olyan személyre utal, aki magasabb rangban vagy pozícióban van, akár egy hierarchikus rendszerben. A felettes inkább a munkakörnyezetben vagy egy szervezeti hierarchiában értelmezhető. A felettes közvetlen vezetőt vagy menedzsert jelenti, aki felelősséget vállal az alatta dolgozókért.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: peaches