Peter Smith jelentkezése SGH-nak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

smithV4

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
13
3
Baja
V4 karakter
Demjen Krisztofer
LV karakter
Jack Robertson
V2 karakter
Roberto Herrera
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok! Petinek hívnak, 18 éves vagyok. Jelenleg 11. osztályos tanuló vagyok rendészeti szakon. Az érettségit követően az életemet a rendőri szakma felé szeretném vinni. Körülbelül 12 éves korom óta játszom az MTA-val, azon belül is a Roleplay kategóriával. A SeeMTA szerverén 2014-ben kezdtem el az RP tudásom gyarapítását. Mondhatjuk úgy is, hogy nagy szerepet töltött be a gyerekkoromban ez a játék. Rengeteg embert ismertem meg ez idő alatt és több jó barátommal is tartom azóta a kapcsolatot. Hobbik közé a horgászatot, focit és a számítógépes elfoglaltságot sorolnám.

Mióta játszol a szerveren?

hDbokhW.png


Eddigi elért dolgok:

Rengeteg tapasztalat
Több új barát
10.000.000+ Ft
BMW 760
Honvédség - Szakaszvezető
Országos Rendőr Főkapitányság - Őrmester
Nemzeti Adó- és Vámhivatal - Őrmester (Jelenlegi)

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Azért szeretnék SGH tag lenni mivel szívesen segítenék a kezdő játékosoknak. Amikor egy RP szituáció közben egy új játékossal találkozok és általában segítséget kérnek, mindig próbálok a legjobb tudásom szerint segíteni az illetőnek. Rengeteg ilyen játékossal szoktam találkozni a jelenlegi frakcióm miatt, ezáltal sokszor előfordul, hogy egy- egy játékossal megkell beszélni pár dolgot.


Miért téged válasszunk?

Terhelhető vagyok, szeretek segíteni azoknak az embereknek, jó csapatjátékos vagyok, rengeteg pozitív tapasztalatom van az elmúlt évekből amik most a hasznomra vállhatnak SGH tagként.

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Amikor a szerveren vagyok és a segítségemet kérik mindig a szolgálatukra tudok lenni a játékosoknak.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Naponta 3-4 órát tudok fent lenni a szerveren és a TeamSpeaken egyaránt.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Felvilágosítom, hogy én csak egy Adminsegéd vagyok akinek az a feladata, hogy a kezdők és adminok munkáját megkönnyebítse. Illetve jelzem neki, hogy nem rendelkezem akkora priorítással, hogy ezt a kérését teljesítsem.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Szerelő teleppel kettő helyen tudnak találkozni a szerveren. Az egyik Los Santosban található (SCCS) meg a lőtér mellett. A másik szerelő telep pedig San Fierroban (Fix&Drive) található a Kamion depó mellett. Amikor megközelítjük a telepeket három darab sáv található a bejáratoknál. Ballról kettő kijárat, az egyik egyben Gyors sáv ahol nagyobb összeg ellenében gyorsabban sorra tudsz kerülni illetve a legális frakciók is ezt a sávot használják amennyiben rendelkeznek CASCO-val. Tovább haladva az alap sávot láthatjuk ahol nem számolnak fel összeget a várakozásért, cserébe viszont sokkal többet kell várni egy szereltetésért. Amikor sorra kerülünk egy boxba kell az autónkal beállni majd egy gyors kár felmérés után a szerelő tudatja velünk az összeget amiért cserébe megszerelik az autónkat. Amennyiben lyukas kerékkel érkezünk, egy lift segítségével felemelik az autódat majd kicserélik neked a lyukas kereked.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

1. Városháza
A legjobb tudomásom szerint egy játékosnak az első útja a Városházára vezet. Lényegében itt tudja elvégezni az alapvető követelményeket ahhoz, hogy a későbbiekben pénzt és iratokat szerezzen. A városházán elsősorban egy munkát kell válasszon majd ezek után az iratait kell kiváltania.

2. Munkák telephelyei

Itt tudják elkezdeni a feladatokat, ezzel egy kis idő után pénzt szerezve.

3. Autós iskola

Ha már abban a helyzetben van, hogy rendelkezik egy adott kerettel amiből járművet tud venni akkor szüksége lesz egy jogosítványra is amit Los Santosban tud letenni a határhoz közeli Autós iskola ikonnál egy adott összegért cserébe.

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

Mérlegelem a helyzetet és amennyiben egy hosszabb választ kell adnom egy játékos kérdésére megkérem az RP szituációban szereplőket, hogy egy kicsit vegyék figyelmen kívül a jelenlegi helyzetemet. Amint a kérdés megválaszolásával végeztem folytahatódhat az RP számomra is.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Jelzem az adminoknak log vagy kép formájában, hogy mi történt.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

9OxvxRb.png


Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

2Gpon3d.png

 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 817
2 682
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Imádom
Reactions: smithV4
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.