Peter Rodger - OKF Jelentkezés

GodRaiZer

Újonc
2024. 05. 09.
1
0
V4 karakter
Peter Rodger
k-p-2024-07-11-191253859.png
tuzoltosag.png


Olvassa el az instrukciókat a jelentkezési formanyomtatvány kitöltése előtt.
Formanyomtatványt a helyesírás szabályainak megfelelően kell kitölteni.
Ügyeljen, hogy válaszait bő mondatokban fejezze ki, ahol szükséges
részletekbe menően fejtse ki gondolatait.


- IC (In Character) -

Jelentkező neve: Peter Rodger
Születési helye, ideje: Liberty city, 1955.04.03, 69 éves
Bejelentett lakcíme: AngelPine Kis kerekes útca 14.
Elérhetőségek (e-mail cím, telefonszám): hungodricscammer2@gmail.com ,+38-77-237-0643
Legmagasabb iskolai végzettsége: Szakmunkásképző
Megszerzett szakmák, képzettségek: Hegesztő
Nyelvismeret: Magyar, Angol
Gépjármű vezetői engedély kategóriája: B kategóriás

Miért szeretne csatlakozni a katasztrófavédelemhez?
Az emberek segítése és a tudata hogy biztonságba vannak.


Mi a tűz égéséhez szükséges három feltétel?
Oxigén, Éghető anyag, Hőmérséklet


Ön egy számítógépes teremben tartózkodik, ahol tűz keletkezik. Mi a teendő?
Azonnali áram ellátás lekapcsolása, majd a terület felmérése, és a tűz keletkezési helyét, aztán intézkedni a tűz ellen, poroltóval eloltjuk.


Milyen szakfelszerelések találhatóak meg egy gépjárműfecskendő málhaterében?
Légzőkészülék, Mászóövek, Osztó, Porral oltó, Sugárcső, Szikracsapó, Habbekeverő, Habsugárcső


Ön és a társa éppen egy lángoló lakóházban végeznek felderítést. A társára rászakad a mennyezet. Mi a teendő?
Értesítem azonnal a társaim, megpróbálom eloltani a tűzet, ha ez sikerül megpróbálom kimenteni a társam a mennyezet alól és minél hamarabb elhagyni az épületet vele és amint ki jutottunk várni a mentők érkezését.


Los Santosban egy lakás tűzhöz riasztják a tűzoltókat. A helyszínen a lakás tulajdonosa állítása szerint az égő épületbe rekedt a 7 éves kisfia, illetve egy gázpalack is van a gáztűzhelyre rákötve, a tűzfészekhez közel. Mi a szakszerű eljárásmenet?
Megkell először gyözödnünk hogy van-e még valaki az épületben a gyermeken kívül, ha ez így van akkor a gyermek éppsége az első és megkell tudnunk a gyermek lokációját ha ezt is megtudtuk neki állunk a gyermek mentésének minél hamarabb kimentsük, felkell mérni a konyha állapotát tenni kell az ellen hogy ne legyen oxigén a gázpalackos szobában, áramellátást is azonnal le kell kapcsolni mivel egy kis szikra is végzetes lehet Pl: bekapcsol a hűtő kompresszora ha ezek az eljárások megvannak neki kezdhetünk a veszély elhárításának.


Mellékelje a szakmai önéletrajzát!
Név: Peter Rodger, Születéshely: Liberty city, Születési idő: 1955.04.03, Iskolai Végzetség: Szakmunkásképző (Hegesztő), Nyelvismeret: Magyar, Angol, Magamról: Egy kedves, aranyos személy vagyok, szeretek segíteni másokon. Kedvenc hobbim a horgászás, Autó vezetés


- OOC (Out Of Character) -

Mesélj magadról, mit kell tudnunk rólad? (neved, korod, egyéb információk)
Huszti István vagyok, 21 éves, Egy kedves segítőkész embernek tartom magam. Amit szeretek: Játszani, Játékot fejleszteni, Hegeszteni és alkotni minden féle dolgot.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
8.689

Voltál-e már AdminJailben, illetve kitiltva a szerverről? Mellékelj képet az UCP-ről.
Nem voltam még AJ-be, se tiltva
Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
Szeretnék segíteni az embereken és izgalmas RP-kben részt venni.

Voltál-e már korábban más frakcióban? Ha igen, miért léptél ki?
Nem

Rendelkezel mikrofonnal, továbbá TeamSpeak 3 klienssel?
Igen Mikrofon, Igen Ts3

Kijelentem, hogy a jelentkezés során az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg a sajátomba belecsempészni.

Kelt: 2024.07.15

Aláírás: Peter Rodger





 

Puree

Még nem veszíthetek..
2022. 02. 13.
429
113
V4 karakter
Adam D Lewis
LV karakter
-
V2 karakter
-
OKF-sz-nes.png

Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság

Tisztelt jelentkező!

A jelentkezési lapja elbírálásra került. Örömmel értesítem, hogy a vezetőség döntése alapján a jelentkezése elfogadásra került!
Várjuk a San Fierroi Tűzoltó parancsnokságon szóbeli meghallgatásra ((TS)) 2024.07.19-én 18:00 és 20:30 között! Ha ennek nem tesz eleget a jelentkezése automatikusan elutasításra kerül! A meghallgatáson szakmai kérdések is felmerülhetnek, felkészülésében az oktató anyagaink segítenek!
Jó felkészülést!

((Amennyiben nem felel meg a kiírt időpont privát üzenetben keress fel))

Tisztelettel: Adam D Lewis, Százados
Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság

 
  • Imádom
Reactions: GodRaiZer