Peter O'Brien jelentkezése az SCCS-hoz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

norbi20060125

Újonc
2019. 01. 10.
27
35
V4 karakter
Peter O'Brien
LV karakter
James Howard Jr
V2 karakter
Peter O'Brien
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Peret O'Brien~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2019-01-07~

Hanyas szintű vagy?
~ 10-es szintü jelenleg~

Milyen idős vagy?
~ 14 éves vagyok jelenleg~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Igen voltam. A Yakuzában voltam kb 2 hónapot és azért távoztam mert közbe jöttek a dolgok és nem tudtam sokat fent lenni a szerveren és inkább kiléptem. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ 2019-06-02 ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ IC: Szeretek szerelni. Apukámnak volt régen egy kis ladája és annak mindig baja volt és ő szerelte magától és szinte mindig azt fogyeltem hogy mit és hogyan csinál. Megtetszett az egész és ki szeretném próbálni úgy mit egy rendes alkalmazott nem csak hobbiból. OOC: Sok videót láttam hogy szerelnek és viszoylag jól is keres ezért ki szeretném próbálni hosszú távon. a másik szerveren a haverjaim voltak szerelők és ők is csak ajánlani tudják és rábeszélek és útóólag belegondolva nem lehet rossz. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen, rendelkezem. Majdnem minden nap fent szoktam lenni.~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ 4 óra- 4 és fél óra EDIT: 4785 játszott percem van. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://kepkuldes.com/image/eYaFu ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://kepkuldes.com/image/eYdWVQ ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ IC: Az én nevem Peter O'Brien. See City helyi kórházában születtem 1985-ben. Eddigi életemben buszsofőr, bányász, Árúszállító, Benzinszállító és kaimonsofőr voltam, szóval van több mint 10 éves tapasztalatom a gépjármüvek iránt. Még amikor gyerek voltam apukámnak kevés pénze volt és nem tudta a kocsiját elvinni szereltetni és mindig ő szerelte meg. Szinte mndig amikor az időm engedte néztem hogy mit és hogy csinál és a vége fele meg is tetszett szóval megkértem hogy okasson engem. Végül amikor tovább tanultam akkor gépjármü szerelő-nek tanultam tovább és viszonylag jó eredménnyel tudtam végig csinálni. OOC: Norbi vagyok, 14 éves. Budapesttől nem messze található kisvárosban élek. Már 7 éve kosarazok rendszeresen és kb másfél éve RP-zek RP szerveren a haverjaimmal. Sajnos néha dühömben esetleg RP közben kilépek de szerencsére ez más szerveren történt meg és szerencsre csak 2x de viszont annak örülök hogy régen. Volt egy időszek amikor háttérbe szorult az MTA de azt az időt próbálom beprótolni csak az a baj hogy az IC munkák nem keresnek olyan jól és mér azért el kezdtem unni és sajnos egyedül csinálom és keresek egy jó társaságot és ha jól tudom az SCCS-ben sok ember van akivel el lehet beszélgetni. Sok haverom ajánlotta az SCCS-t hogy jelentkezzek és nekem is tetszik. ~
 
Utoljára szerkesztve:

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
My_Garage_Auto_Logo.png



=============================================================

JELENLEG NINCS BETÖLTETLEN POZÍCIÓNK.

=============================================================


 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.