Elutasítva Peter Jackob -- Marco

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jakab

Újonc
2020. 12. 09.
63
47
V4 karakter
Jerome Tripplet
LV karakter
Maximilano Quinn
V2 karakter
Su Tai
SModer_tor.png


TeamSpeak 3 neved:
Peter Jackob

UID-d:
PSSHZJugdzi8b999xiFwLJQhRqY

Bann pontos időpontja:
Pontosan nem tudom már körübelül 3 hónapja

Bann pontos indoka:
Bannolva nem jössz fel! Az előtt pedig Ts szerver fagyasztása.Elmondanám hogy volt haverral veszekedtünk elkezdett szóbáról szóbára lépni mentem utána be laggoltam és be spammelődöt ezután kibannoltak 1 hétre rendben elfogadtam felmentem 1 hét után akkor egyből kaptam ts szerver fagyasztása indokkal tovább kérdeztem hogy ez mégis mi? Azt mondták felhoztam musicbotokat a betoppanóba de ez nem így történt esetleg ha egy moderátor ért ehhez hogy bebizonyítsam rácsatlakozhat a gépemre és körbe nézhet benne szóval, igen ez történt ok nélkül bannoltak csak nem ub-ztak és nem is egyszer próbáltam nagyon igaszságtalan-nak érzem. És még úgye volt a mostani ban amit 3 hónapja kaptam kb az előtt volt mégegy bann úgye ez a musicbotos csak a ts valamiért szarakodott nem engedett semmilyen ts szerveren szobába lépni ezért valamit eltávolítottam a teamspeak mappából nem igen értek hozzá és láttam újra kiadja a szövegeket hogy ezt fogadjam el mikor megnyitom a ts-t stb.. fenéztem ts-re és egyből betudtam menni, ezután jeleztem moderátorral valahogy feljöttem és beszéltem vele 1-2 szót próbáltam elérni aki bannolt de nem volt elérhető.

Aki bannolt:
#Marco ,#Dzsamboo , #Kani (#Nowiczky)

Amiért unbant szeretnél kapni:
Újra meg próbálni és nem csináltam azt amivel meglettem vádolva

Megjegyzés:
Tényleg nem fagyasztottam remélem elhiszitek, és újra a ts-en is a remek közésségbe lehetek és dumálhatok a srácokkal :)

Téma címét szerkesztettem.
@fatmarco
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
637
731
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Várunk még vele.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.