Pete Sweet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

PetiPokerFace

Zöldfülű
2019. 01. 14.
215
265
LV karakter
Pete Sweet
FBIJOBS.png



UNITED STATES DEPARTMENT OF JUSTICE
FEDERAL BUREAU OF INVESTIGATION
HUMAN RESOURCES BRANCH
Training Division



FELVÉTELI FORMANYOMTATVÁNY
STD. 678 típus, 1. oldal



I. SZEKCIÓ - JELENTKEZŐ SZEMÉLYAZONOSSÁGI ADATAI
I./1 KERESZTNÉV: PeteI./2 VEZETÉKNÉV: Sweet
I./3 SZÜLETÉSI DÁTUM: 23/11/1997I./4 SZÜLETÉSI HELY: Las Venturas, San Andreas, USA

I./5 SZEMÉLYAZONOSSÁGI IGAZOLVÁNY SZÁMA: 573654
I./6 SZEMÉLYAZONOSSÁGI IGAZOLVÁNY LEJÁRATI DÁTUMA: 2020.08.06
I./7 NEM: [X] FÉRFI / [-] NŐ
I./8 BEJELENTETT ÁLLANDÓ LAKCÍM: 19 Rockshore West, Las Venturas, Nevada, United States 95340
I./9 LEVELEZÉSI CÍM: 19 Rockshore West, Las Venturas, Nevada, United States 95340
I./10 E-MAIL CÍM: pete.sweet@mail.com
I./11 TELEFONOS ELÉRHETŐSÉGEK: 387612017167
I./12 ÁLLAMPOLGÁRSÁG: [X] az Egyesült Államok állampolgára vagyok; [-] honosított állampolgár vagyok; [-] legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, már kérelmeztem állampolgárságot; [-] egyik sem a felsoroltak közül.


VÁLASZOLJON AZ ALÁBBI KÉRDÉSEKRE:
I./13 Jelenleg munkáltatója San Andreas államának bármely ügynöksége? [-] IGEN / [X] NEM
Amennyiben a válasz "IGEN", úgy kérjük, részletezzen:
HIVATAL:OSZTÁLY:

I./14 Dolgozott valaha kormányzati szervezetnél, egyesületnél vagy ügynökségnél? [-] IGEN / [X] NEM
Amennyiben a válasz "IGEN", úgy kérjük, részletezze:

I./15 Volt valaha dicstelen menesztés, elbocsátás, eltávolítás vagy munkaszerződés megszüntetésének alanya bármilyen beosztásból magatartási vagy teljesítményi okokból kifolyólag? [-] IGEN / [X] NEM
Amennyiben a válasz "IGEN", úgy a részleteket a "Magyarázatok" résznél ismertesse.

MAGYARÁZATOK






II. SZEKCIÓ - HIVATALOS NYILATKOZAT
A jelentkezői lap benyújtását követően kijelentem és tanúsítom, hogy az általam megválaszolt kérdésekre az adatok mind igazak és valósak, és legjobb tudásom szerint töltöttem ki e nyomtatványt. Továbbá tudomásul veszem és elismerem, hogy hamis, összeférhetetlen vagy hibás információk felmerülése esetén diszkvalifikáció és kizárás alanyává válik a jelentkezésem a felmérési procedúrában. Tudomásul veszem és elismerem, hogy a formanyomtatványt adminisztráló hivatal felső vezetőségének teljesen jogában áll a jelöltségemet megszüntetni.
Konzisztenciában San Andreas állam büntető törvénykönyvének (P.C.) 2(08) bekezdésével és a U.S. szövetségi törvénykönyv 18. jogcím, I. rész, 47. fejezetével, csalás hamisítással bűntettként kategorizálandó.
Én, Pete Sweet, tudomásul veszem és elismerem a leírtakat, valamint tanúsítom, hogy az általam megadott adatok valósak és igazak.
Aláírás,
Pete Sweet
Dátum: 24/07/2022​



FELVÉTELI FORMANYOMTATVÁNY
STD. 678 típus, 2. oldal




III. SZEKCIÓ - TANULMÁNYOK & VÉGZETTSÉGEK

III./1 Jelölje meg a legmagasabb elért tudományos fokozatát:
[-] GED végzettség vagy azzal ekvivalens
[-] Érettségi diploma egy amerikai tanintézménytől
[-] Kétéves főiskolai diploma egy akkreditált tanintézménytől
[X] Alapképzés egy akkreditált főiskolai vagy egyetemi tanintézménytől
[-] Szakmai képesítés egy akkreditált főiskolai vagy egyetemi tanintézménytől
[-] Mesterképzés egy akkreditált főiskolai vagy egyetemi tanintézménytől
[-] Doktorátus egy akkreditált egyetemi tanintézménytől

FŐISKOLA VAGY EGYETEM
NEVE & CÍME,
POSTAFIÓKJA​
TANFOLYAM TÁRGYA​
ELVÉGZETT SZEMESZTEREK
SZÁMA​
KAPOTT DIPLOMA, TUDOMÁNYOS FOKOZAT VAGY TANÚSÍTVÁNY​
TANULMÁNYOK TERMINUSÁNAK IDŐSZAKA​
#1) San Fiero University, 1457 Auto Circle, 80431, San Andreas, 4153

Law enforcement and international relations6Bachelor's degree24/08/2016 - 05/04/2020
#2)

NN/HH/ÉÉÉÉ - NN/HH/ÉÉÉÉ
#3)

NN/HH/ÉÉÉÉ - NN/HH/ÉÉÉÉ

III./2 Indult valaha Ön ellen fegyelmi eljárás a felsorolt terminusok bármelyike alatt? [-] IGEN / [X] NEM
Amennyiben a válasz "IGEN", úgy a részleteket a "Magyarázatok" résznél ismertesse.


IV. SZEKCIÓ - ELŐÉLET
IV./1. Indult már Ön ellen valaha büntetőeljárás San Andreas államában vagy más államban? [-] IGEN / [X] NEM
Amennyiben a válasz "IGEN", úgy a részleteket a "Magyarázatok" résznél ismertesse.
IV./2. Volt már valaha beidézve bírósági tárgyalásra? [-] IGEN / [X] NEM
Amennyiben a válasz "IGEN", úgy a részleteket a "Magyarázatok" résznél ismertesse.
IV./3. Volt már valaha hivatalosan letartóztatva, rabosítva vagy vádolva? [-] IGEN / [X] NEM
Amennyiben a válasz "IGEN", úgy a részleteket a "Magyarázatok" résznél ismertesse.


V. SZEKCIÓ - ENGEDÉLYEK
ENGEDÉLY / TANÚSÍTVÁNY MEGNEVEZÉSE ÉS SZÁMA​
KIÁLLÍTÁSI DÁTUM​
LEJÁRATI DÁTUM​
#1) Vezetői engedély03/11/201906/08/2022
#2) Fegyverviselési engedély20/05/202106/08/2022
#3)NN/HH/ÉÉÉÉNN/HH/ÉÉÉÉ


VI. SZEKCIÓ - FOGLALKOZTATÁSI ELŐZMÉNYEK, MUNKATAPASZTALATOK
VÁLLALKOZÁS VAGY ÜGYNÖKSÉG NEVE:
MUNKÁLTATVA TÓL/TŐL - IG: NN/HH/ÉÉÉÉ - NN/HH/ÉÉÉÉ
BETÖLTÖTT POZÍCIÓ:
KAPOTT FIZETÉS:
VÁLLALKOZÁS VAGY ÜGYNÖKSÉG BEJELENTETT CÍME:
FELADATKÖRÖK ÉS MUNKAVÉGZÉS LEÍRÁSA:



TÁVOZÁS OKA:

VÁLLALKOZÁS VAGY ÜGYNÖKSÉG NEVE:
MUNKÁLTATVA TÓL/TŐL - IG: NN/HH/ÉÉÉÉ - NN/HH/ÉÉÉÉ
BETÖLTÖTT POZÍCIÓ:
KAPOTT FIZETÉS:
VÁLLALKOZÁS VAGY ÜGYNÖKSÉG BEJELENTETT CÍME:
FELADATKÖRÖK ÉS MUNKAVÉGZÉS LEÍRÁSA:



TÁVOZÁS OKA:


(( VII. SZEKCIÓ - OUT OF CHARACTER ))
VII./1. Név: Peti
VII./2. Életkor: 21
VII./3. Írj egy általános áttekintést magadról (min. 80-100 szó): Peti vagyok, Kiskunfélegyházán élek. sulit idén fejeztem be, amit bonyolult lenne leírni és megérteni, hogy miket is tanultam, röviden ételekkel foglalatoskodtam. Mindig is érdekeltek a videójátékok, 2008-ban találkoztam a GTA San Andreas-al, MTA-val pedig 2014 környékén. Eleinte még Play szerverekre jártam fel, később áttértem SAS Network-re, majd ahogy megnyílt az LV, nemsokkal már regisztráltam a fiókomat. V3-on nem játszottam. Számos tapasztalatot szereztem RP területén. Természetesen volt megszakításom, 2020 környékén abbahagytam a szervert és most recovery óta járok fel. Azóta rengeteget változott a szerver, úgy érzem, hogy ismét belerázódtam ebbe a "láncba", megtanultam új dolgokat, amit már alapok a szerveren és szeretnék frakcióba csatlakozni. Napi aktívsággal játszom a szerveren. Türelmesnek, kedvesnek és terhelhetőnek tartom magam, gyorsan és hatékonyan végzem el a rám bízott munkát, ezek mellett, hogy említsek negatív tulajdonságot is, túlságosan elnéző vagyok. Hobbijaim közé tartozik a videó játékok játszása és a filmek, sorozatok nézése.
VII./4. Foglalatoskodtál valaha rendvédelmi szervezetekben más szervereken? Végeztél valaha feladatot a szövetségi bűnüldözés profilján?
Ha igen, részletezd: Igen, foglalatoskodtam, itt SeeMTA LV-n még a szever nyitás után nemsokkal az LVMPD-ben. Hosszabb ideig tartózkodtam a frakcióban (kb. 1-1.5 év) , leader szintig eljutottam, majd leadtam. Ezzel még össze volt kötve a SWAT, mint alosztály, amiben szintén helyet foglaltam.
VII./5. Voltál már valaha büntetve a SeeMTA szerverének bármely platformján (TeamSpeak-en, szerveren, fórumon) moderátorok/adminisztrátorok által? Csatolj egy képet a karaktered adminisztratív tevékenységi naplójáról!
 

Apoka

Írnok deák
2019. 07. 02.
564
479
V4 karakter
Zaire Landrum
LV karakter
Justin Westlake
OUFUIdP.png

UNITED STATES DEPARTMENT OF JUSTICE
FEDERAL BUREAU OF INVESTIGATION

HUMAN RESOURCES BRANCH
Training Division​


V Á L A S Z
DÁTUM: 07/24/2022​
CÍMZETT: Pete Sweet
28 Venturas St.,Commerce, Las Venturas, San Andreas, 89108


Tisztelt Mr Sweet
Értesítjük, hogy a(z) felvételi kérvényét az ügynökségünk feldolgozta, és háttérellenőrzéseit véglegesítette. Ezúton tájékoztatjuk, hogy a következő felmerült hibák miatt jelentkezését elutasítjuk:
  • Jelenleg nincs lehetőség a jelentkezésre.

Üdvözlettel,
GWNtz1F.png

WILLIAM FRIEDLAND, Senior Special Agent
Training Division, Human Resources Branch
 
  • Tetszik
Reactions: Adamski
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.