Pepe Marinho jelentkezése

Nimesz

Újonc
2024. 01. 08.
15
1
V4 karakter
Pepe Marinho

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 18 ~

Mi az Account ID-d?
~ 239833 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ Még V3-on kezdtem, meg LV-n ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Ez az 5. évem, jelenleg 27005 percem van a szerveren(450 óra)~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ Minimum 2 (lesz az több is csak jelenleg érettségi) ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Persze, minden erőmmel azon leszek ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Katasztrófavédelemnél (fő)törzsőrmester voltam, 2-3 hónapot mivel jogsit raktam le és arra tanultam ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Bud Balázst ismerem mivel önkéntes tűzoltó volt(lehet jelenleg is) és pár alkalommal együtt mentünk ki esetre ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Pár barátom volt már itt szerelő és mondták hogy ha lehet abba a percbe csatlakozzak,mivel jó közösség, fáin események (jelenlegi nyereményjáték is) és szeretek kocsikkal foglalkozni irl is, meg persze már tudom hogy minek mekkora súlya van és ez elkerülése érdekében minden tőlem telhetőt megteszek hogy ne kerüljek szűk helyzetekbe és legyen a vezetőség megelégedve a munkámmal ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Van mindenem ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Pepe Marinho ~


Születési helye, ideje:
~Lisabon 1991.08.20.~


Édesanyja leánykori neve:
~ Ismael ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ El Corona,23 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Gépészmérnöki diploma ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen rendelkezem B és C kategoriával ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Azért szeretnék a Fix csapatához tartozni mivel bármikor szereltettem,mindig idejöttem, kivártam a sorom, hiszen gyors, ügyes szakképzett emberek végzik a munkájukat és elhatároztam akkor hogy én is ilyen akarok lenni és egy kemény és összetartozó család része akarok lenni ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Igen van, hiszen ezt végeztem egyetemen is, és szabadidőmben tuningolok és bütykölöm a kocsim ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ A szakmai tapasztalataim alapján én magamat igen preciz, gyorsan tanuló és fegyelmezett embernek tartom. Gyorsan barátokat szerzek, és mindenkin segitek kin tudok~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Tisztelt Vezetőség,Lisszabonban születtem és nevelkedtem. Tanulmányaimat autómérnöki szakon végeztem, ahol mélyreható ismereteket szereztem a gépjárművek tervezésében és fejlesztésében. Ezt követően CNC gépkezelői képzést is elvégeztem, amely során elsajátítottam a számítógépes vezérlésű megmunkálási technikákat.Szakmai pályafutásom során mind az autómérnöki, mind a CNC területen jelentős tapasztalatokat szereztem, amelyek révén precíz és megbízható szakemberré váltam.~
 
  • Menő
Reactions: xanaxx