Pencz jelentkezése moderátornak

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

PENCZ

dalolászó táncos mikulás
2019. 01. 09.
1 476
5 095
Tatabánya

x3zePcK.png


IG neved:
- Chad Harper a nevem. -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Mióta SGS szervereken játszom, azaz hat éve. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam még. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- SeeMTA V3-as teamspeak-en voltam 3-as moderátor. Több, mint fél évig. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Amennyit játékkal töltök, legalább 3-4 órát. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Amennyit eltöltök a teamspeak szerveren. Jobb dolgom nincs, segíteni pedig szeretek az embereknek. Beszélgetni TS ügyfélben is lehet, természetesen nem csapatostól, maximum 1-2 emberrel. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Eléggé bő tapasztalattal rendelkezem moderációs feladatok terén. Betöltöttem már adminisztrátor és TS moderátor szerepet is a szerveren, tehát a megértetéssel nem lesz gond. Könnyen megértetem magamat másokkal és könnyen kezelem a konfliktusokat. Eléggé segítőkész vagyok, próbálom társaimmal mindig a legjobbat produkálni. Aktivitásommal sincsen gond szerintem egy ilyen feladathoz képest, tudnám teljesíteni az elvártakat és tudnék megfelelően dolgozni TS-en. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Igazából mióta leadtam az admint nem nagyon van mivel foglalkozzak és mindig is szerettem ha van egy feladatom, amit teljesíthetek és értékelik. Megjött az ihlet, hogy mi lenne ha újra kipróbálnám magam moderátorként egy kis idő kihagyás után. Szeretnék valami újat kipróbálni, mivel azért ez egy más szerver, mint a V3-as. Más emberek, más környezet a TS moderátorkodás részéről. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Én egy olyan elven működöm, hogy ott segítek, ahol tudok. Amire a játékosnak szüksége van és tudom teljesíteni a kérését (amiben TS moderátor tud segíteni értelemszerűen) abban segítek. Pl. ha valakin látom, hogy nem megfelelően tudja a szabályzatot, kicsit nyögvenyelős a fogalmazása annak például segítek elmagyarázni, hogy mit, hogyan kell értelmezni. Pl. példákat mondok neki egy RP szabály szituációban való értelmezésére. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Kiemelném megint csak a tömérdek tapasztalatomat, hogy végeztem már ilyen feladatot, illetve az aktivitásomat. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Benyo-t a V3-as moderátor csapatból ismerem, Dreen neve is ismerős szintén a V3-as moderátor csapatból (vele viszont régen beszéltem, lehet nem ismerne már meg) illetve akivel beszélgetni szoktam az még Barney komám és talán még Sasha-t mondhatnám ismerősömnek. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Nekem soha nem volt célom az, hogy eltervezem magamnak, hogy "na most én ezt akarom elérni és itt állj, vége". A v3-as szerveren egy személyes dolog miatt lett vége a moderátor "pályafutás"-omnak. Mikor ott bekerültem moderátornak az a fekete "O" betű nagyon vonzott, szerettem volna operátor lenni, de valahogy nem sikerült, igazából nem rajtam múlott az az igazság. Ha valami célt viszont itt mondanom kellene, akkor újra becéloznám a fekete "O" betűt, immár ezen a TS szerveren. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Precíz, pontos -
-
Gördülékeny konfliktuskezelés -
-
Kiváló problémamegoltó készség -

Negatív:
- Türelmetlen -
-
Izgalom -
-
Makacs -

Mennyi idős vagy?:

- Tizenhét éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Máténak hívnak, Tatabányán lakom és 17 éves vagyok. Hat éve játszom a SeeMTA-n kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Játszottam sokat V3-on, aztán idővel áttértem LV-re. Töltöttem már be mind a két szerveren sokféle pozíciót, melyik jó volt, melyiket nem kedveltem annyira. Térjünk át inkább a real life tevékenységekre. Hobbim az edzőterem, sok időt töltök ott. Heti hatszor edzek, három éve. Imádom csinálni, sok tapasztalatot szereztem ezzel kapcsolatban. Régebben fociztam öt évet, de otthagytam az edzőterem miatt. Az edzés mellett szeretem a számítógépes játékokat, CS:GO-val foglalkozom, ugye a See-vel, stb-stb. -

Egyéb:
- Oli-val egyeztettem TeamSpeak-en és ő ajánlotta, hogy írjak egy jelentkezést, mivel már voltam moderátor. -
 

aChester

Pötyögés
Globális Moderátor
LV
2019. 04. 12.
764
1 425
18
V4 karakter
Moshe_Montefiore
LV karakter
Lun_Greer
V2 karakter
Chester_Binder
Hali, szép lapot írtál meg a neved is ismerős.Én támogatóm a jelentkezést.
 
Utoljára szerkesztve:

Radi

𝘈𝘥 𝘈𝘴𝘵𝘳𝘢 𝘗𝘦𝘳 𝘈𝘴𝘱𝘦𝘳𝘢𝘴🪐
Globális Moderátor
v4
2019. 03. 15.
514
1 689
26
V4 karakter
Erjon Ajeti
Szia, szép lap lett, SOK SIKERT!!
 
  • Imádom
Reactions: Itzisaac

Gomi

Zöldfülű
2019. 07. 30.
214
76
22
Zalaegerszeg
LV karakter
Bryen Gomez
Jó lap lett. Egyszer beszéltünk talán barátságosnak tűnsz!
Támogatom

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
proba.png
:
2020.02.13 - 2020.03.21
Moderátor 1 : 2020.03.21 - XXXX.XX.XX

Frakciók

-----------------------------
Redline
Auto Service - 2019.11.28 - XXXX.XX.XX

=====
Veterán Vontatós
-Gomez-
 
  • Tetszik
Reactions: Itzisaac

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.04.15. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Rendben van.

EDIT: Időhiány miatt visszalépett. Elutasítva.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Itzisaac és PENCZ
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.