Peling Roland Jelentkezése a See City Car Service-hez.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Paul Belner

Barangoló
2019. 01. 10.
76
36
V4 karakter
Paul Belner
LV karakter
Peling Roland
V2 karakter
Peling Roland
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Peling Roland ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 3 éve. Volt régen egy karakterem ami megszünt mert új számitógépem lett. azon volt körülbelül 25.000 játszott perc. Most 2018 Szeptembere óta játszok az új karakteremmel az új gépen, és ezalatt az 5 hónap alatt 40.600 játszott percem van ~

Hányas szintű vagy?
~ 28 ~

Hány éves vagy?
~ 18 éves vagyok ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ 2018 Szeptember 14.-e óta az Országos Rendőr-Főkapitányság tagja voltam. 5 hónapot töltöttem a frakcióban ezalatt kiemelkedő teljesítményemnek hála másfél hónapot alleader is voltam. Távozásom oka 1 személy aki a stílusával elintézte, hogy ottahgyjam a frakciót. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Sokat voltam rendőr és tudom jól milyen sokat jártunk az SCCS hez. Amellett,hogy kiszeretném próbálni milyen is szerelni és magát a frakciót is megismerni, szeretném segíteni a frakció munkáját a sok beérkező autó megszerelésével. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen rendelkezem TS3-al illetve van mikrofonom is. Moderátor vagyok a TS3-on így sok időt töltök ott is. ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Naponta egy 3-5 órát tudok szerveren tölteni, ezt mind dutyban. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem voltam még soha.
https://imgur.com/a/1tGmnnw ~


Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ AJ-ben már voltam igen. a képen láthatókból csak a felszólitás nélküli lövés jogos (több napos panaszkönyv után ez lett az eredmény) illetve a hanyag RP.
https://imgur.com/a/dtgo6yu ~


Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok. Berényi Pál-nak hívnak. 18 éves vagyok, Jászberényben élek, 12.-es végzős vagyok. Katonai irányban tanulok és ebben az irányban szeretnék továbbtanulni is. Szeretek sportolni, mozogni. A mozgás,sport az életem. Szeretek csapatmunkába dolgozni, illetve ha valamit elkezdek szeretem jól megcsinálni, befejezni. ~
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Eccavú

NathanV2

Újonc
2019. 01. 20.
71
15
V4 karakter
Aasir Chambers
V2 karakter
Nathan Andres
Szia! Nem nagyon ismerlek viszont az, hogy eltöltöttél ennyi időt egy frakcióban az biztos plusz pont Kojiéknál is, mivel nem valószínű, hogy 1 hétre tervezed a frakciót.

A lapod amúgy jó lett szerintem. A Jailjeid sem olyan súlyosak. Sok sikert.
 

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
PD-ből ismerlek, azt is normálisan csináltad. Egy esélyt megérdemelsz szerintem.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki

Paul Belner

Barangoló
2019. 01. 10.
76
36
V4 karakter
Paul Belner
LV karakter
Peling Roland
V2 karakter
Peling Roland
Köszönöm szépen a szép szavakat. Nem csalódnátok bennem szerintem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.