Pedro Luigi--->Tom

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

MODIE

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
327
454
22
XVI
V4 karakter
Deshuarius Woodard
LV karakter
Quandrell Dowse
V2 karakter
Dimitri Zajcev
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Pedro Luigi

Panaszolt fél admin neve:
Tom

Panasz pontos megfogalmazása:
Kaptam egy 60 perces admin jailt "RP hol marad" indokkal. Nos ugyebár ez akkor volt amikor taxiba ültem. És a taxis elvileg neki ment valaminek vagy több dolognak, de én erről nem tudtam, mert épp akkor amikor beültem a taxiba, akkor kimentem WC-re. Erre arra jövök vissza, hogy a taxis nincs a kocsiba mellettem, és egy fél másodpercel rá már tölti is az admin jail-emet. Evvel eddig semmi probléma ráírok Tom-ra, hogy igazából nem láttam az ütközés bizonyos okok miatt. Azt mondta nem szed ki. Felmentem TS-re (csupán jófejségből, hogy az ő statisztikája ne általam romoljon). Erre azt mondja most telefonál nem tud beszélni. Én leírtam neki a dolgokat, és felajánlottam egy olyat, hogy le RP-zem az összes ütközést ami volt. Erre nem reagál, de azt látom, hogy jailezgeti az embereket.

Bizonyítékok:

TS pm:
<00:24:41> "Pedro Luigi": Hello, gyere be kérlek, megmagyarázom a dolgokat itt, hogy ne legyen szar a pm arányod
<00:25:06> "Pedro Luigi": Los Zetas társalgó vagy felőlem átmegyek Yakuzába ha kell
<00:25:19> "Tom": nem tudok most mert telefonálok barátnőmel
<00:27:42> "Pedro Luigi": Akkor itt leírom, nah, az volt, hogy a srác felvett , gyorsan gondoltam elmegyek WC-re, és nem taboltam le meg semmi csak felálltam és elmentem, és arra jöttem vissza, hogy megyünk fel a határ utáni úton fel, és a gyerek eltűnik, nézem mi ez, és én is jailt kaptam, ezt azért ide írom, hogy a PM arányod ne legyen szar. Korrektnek gondolom, és bepótlom 12-20 sorral/ütközés az elmaradt RPmet.
<00:35:28> "Pedro Luigi": Lehet erről szó?

IG pm:
[2019-01-19 00:20:02] [Output] : [AdminJail]: Tom bebörtönözte Pedro Luigi-t 60 percre.
[2019-01-19 00:20:41] [Output] : [Küldött PM]: Tom (29): Szia, éppen most értem vissza mert ki kellett menjek WC-re. Esetleg ha bepótlóm megoldha
[2019-01-19 00:20:55] [Output] : [Segítség] Admin[1] Tom: nem sajna
[2019-01-19 00:21:00] [Output] : [Küldött PM]: Tom (29): csak annyit láttam beraktál erre értem vissza
[2019-01-19 00:22:08] [Output] : [Segítség] Admin[1] Tom: nem volt fejed fölött afk
[2019-01-19 00:22:26] [Output] : [Küldött PM]: Tom (29): Mert nem taboltam ki csak felálltam és elmentem


Megjegyzés:
Véleményem szerint akkora nagy bűnt nem követtem el, mivel nem is voltam itt ezt le is írtam neki. Sőt még jóarc is voltam vele, nem PM-be hanem TS-en írtam le neki a dolgokat. Ezek után nem válaszol mondván "telefonál" (ami lehet igaz lehet nem). De azt látom, hogy Ig jailezgeti az embereket befelé.

Panaszhoz hozzászólhat:
Panaszt bíráló, Tom, illetve fórum moderátor ha esetleg valami hiba van, vagy helyezni kell. Egyébb megjegyzést, akár admintól, akár sima felhasználótól nem kérek köszönöm.
 

Tom

Újonc
2019. 01. 10.
34
1
V2 karakter
Tom D Lorenz
Nos sziasztok!Kezdjük ott nem volt AFK a fejed fölött tudhattam hogy nem vagy gépnél?Igen mikor szóltam akkor épp telefonáltam.Aztán egyedül voltam 100 játékosra körülbelül.Nem csak a te pm-ed várom mert egyszerre írnak kb 8-an és örültem hogy bírtam válaszolni ha nem is egyből válaszoltam de válaszoltam!Nincs több hozzáfűzni valóm.Várom a bírálást
 

MODIE

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
327
454
22
XVI
V4 karakter
Deshuarius Woodard
LV karakter
Quandrell Dowse
V2 karakter
Dimitri Zajcev
Megmagyaráztam normálisan, hogy miért nem volt ott AFK a fejem fölött. És nem mondtad el nekem, hogy miért nem lehet megoldani úgy ahogy mondtam, pedig szerintem volt rá imdokom, hogy miért nem RP-ztem. És azt meg pláne nem értem, hogy ha a Taxis ütközik az miért az én hibám, amikor WC-n voltam és arra jöttem vissza amire. Ennek fejében tényleg várom a bírálást.
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Sziasztok!
Nem kell tabolni ahhoz hogy afkot mutasson,ha nem mozgatod az egeredet is kidobja az afkot,Tom lényegében jogosan járt el,mivel nem tudhatja hogy valóban wc-n voltál.
Jogtalan,zárom és helyezhető.(Legközelebb Tom menj oda hozzá és győződj meg róla hogy nem afkol-e?)
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.