Pedro C Ascenzo panasza Saraccora

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Pedro C Ascenzo >

Panaszolt fél admin neve:
< Saracco >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Helytelen bírálás >

Bizonyítékok:
<
>
<

[2019-05-28 18:21:08] [Output] : [AdminJail]: Saracco bebörtönözte Pedro C Ascenzo-t 200 percre.
[2019-05-28 18:21:08] [Output] : [AdminJail]: Indok: DERBY[Videó]
>


Megjegyzés:
< Akikkel szobába voltam(Személy szerint.: Luigi Ascenzo, Frank R Ascenzo), is mondta hogy nem derby, Saracco nekem egy olyat is írt hogy 200-al mentem,ami nem mert max 30-40. Másik dolog én nap mint nap 20-25FPS-el játszok,azaz nem igen jó a gépem,ezáltal az is lehet hogy laggolok(sőt biztos). Saracco szerint ez derby,miközbe a derby az az amikor például ráugratok a kocsira,és ott vagyok rajta egy ideig, de neki ez elvileg derby.. Nemtudom egyátalán hogy jött ez az indok de ez mellékes. >
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
Hello! Saraccoval éppen beszéltem mikor az ügyet intézte.

miközbe a derby az az amikor például ráugratok a kocsira,és ott vagyok rajta egy ideig,
Ebben nincs igazad. Derby az amikor pl üldözés közben (vagy akár máskor) abból a célból ütközöl a kocsival, hogy az üldözött fél minél előbb tks legyen. Te egy álló kocsiba mentél bele és te a videó alapján nem igen fékeztél az ütközés előtt.
 

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Nézd meg jobban a videót.. Amikor a TEK-es nekilökte a falnak a srácot, tolatott volna ki. Nemtudom hogy jött ez az egyhelyben állt a kocsi..
UI: Ja meg a másik. A TEKES az meg nekilökte a falnak az illetőt.. Akkor ennyi erővel az is derby....
 

Gingi

??
2019. 01. 10.
102
35
Budapest
LV karakter
Brian Gingi
V2 karakter
Brian S Reynolds
Na halihó!
Akkor kezdjünk bele!
Szóval:
"én nap mint nap 20-25FPS-el játszok "- Videón látszik tisztán hogy nem laggolsz.
"olyat is írt hogy 200-al mentem "-Pontosítottam pm-be neked hogy gyorsabban, de lényegtelen.
Összefoglalva ha a tekes leszorítja ugy hogy nem belecsattan és direkt lassan fékezgetve az út szélére kényszeríti, te meg amikor elkezd tolatni, neki mész 40-50 és mászol rá a Hummerrel a BMW-nek a hátuljára majd utána tolatsz és még egyszer bele mész, DERBY fogalma sok mindenbe merül ki, ez egy példa amit te felhoztál a PK-ban. Viszont amit te csináltál szintén DERBY-nek minősül, szerintem. Valamint teljesen egyetértek WEST-el!

Várom a birálást!
 

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
Semmiféle visszatolatás nem volt csak szólok. Ahogy leírtam 20FPS-el játszok, ez miatt laggolok. Gyengébb géppel próbálj játszani, nézd meg mennyire laggolsz.. Laggolok egyfolytába..
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Volt tolatás mint ahogy a videóból is látszik viszont a többi bizonyítékot ha esetleg van még küld el nekem privátban, mivel ebből csak az látszik hogy tolatsz és hogy szerintem nem laggolsz.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.