Pedro C Ascenzo panasza -----> Saraccora

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Pedro C Ascenzo

Panaszolt fél admin neve:
Saracco

Panasz pontos megfogalmazása:
Játékos félrevezetése, ezáltal nem is tette be a másik embert jailbe.

Bizonyítékok:
[2019-05-05 16:08:35] [Output] : [Küldött PM]: Saracco (23): Ez mióta fenyegetőzés?? Az hogy neked lesz nagyobb gondod? XDDDDD / [2019-05-05 16:08:48] [Output] : [Segítség] Admin[1] Saracco: az.. minek kell ezt mondanod? / [2019-05-05 16:08:05] [Output] : [Küldött PM]: Saracco (23): kérném a srácra az ooc stílust. Harryson David: (( na csitt )) / [2019-05-05 16:08:19] [Output] : [Segítség] Admin[1] Saracco: ő meg rád kérheti a fenygetőzést

Megjegyzés:
Szerintem az hogy [2019-05-05 16:03:29] [Output] : Pedro C Ascenzo: (( neked lesz nagyobb bajod )) ,az egyátalán nem fenyegetőzés. A másik pedig nem tette be ez miatt jailbe a srácot mert hogy ő akkor meg rámkéri a fenyegetőzést(ami szerintem nem az)..
 

Gingi

??
2019. 01. 10.
102
35
Budapest
LV karakter
Brian Gingi
V2 karakter
Brian S Reynolds
Szia nem is értem miért írtad a pk-t, egyrészt volt az ügyünk hogy a katonaság elvileg túrt az autódra, de erről semmi bizonyítékod nem volt azon kívül hogy elővettek meg elraktak fegyvereket. Utána az adminügy alatt történt ez a 2 megszólalás és mind a kötötteknek meg volt a stílusa az ügy alatt, valamint te még utána rám irtál pm be hogy akkor te is ezt fogod csinálni mint ők és turni fogsz mindenkire, mert nem volt bizonyítékod hogy ők csinálták.([2019-05-05 16:13:38] [Output] : [Fogadott PM]: Pedro C Ascenzo (190): végülis akkor én most kilőhetem az összes rendvédelmis autónak a kerekét ügye?) Valamint szerintem a csitt se akkora ooc stílus amiért jailt kéne osztanom.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után!
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Ha nincsen bizonyítékod akkor az admin nem tud sok mindent kezdeni, attól hogy most nem lett igazad nem kell az olyan kérdéseket feltenni amire te is tudod nagyon jól a választ.

Tudtommal mind a kettőtöknek volt stílusa és nem kaptatok szankciót, máskor figyeljetek oda hogy beszéltek a másikkal.

Saracco ha ilyen történik nyugodtan oszthatsz szankciót ha az adott feleknek van stílusa.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.