Pedro C Ascenzo jelentkezése a See City Car Servicebe!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Smooky

"Legends Never Die"
Támogató
2019. 01. 10.
309
478
V4 karakter
Pedro La Royali
LV karakter
Pedro Horan
V2 karakter
Stella La Royali
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Pedro C Ascenzo ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Pontosabban: 2016-05-08 17:38:45 | Jelenleg 151.189 Játszott percem van.~

Hányas szintű vagy?
~ Jelen esetben 55-ös szintű vagyok. ~

Hány éves vagy?
~ Jelenleg 14éves vagyok. ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ 2x voltam Orosz Maffiába(Krasnaya Organized Bratva) Összesen körübelül 3hónapot voltam bent. { Leadta a főleader így már nem éreztem magam jól }| See City Car Serviceben voltam 1x ott nem sok ideig mert { kirugtak mert elrontottam azt az egy esélyemet. }| 2x voltam Nemzeti Adó- és Vámhivatal-ba. Összesen körülbeül ott is 3hónapot { Már annyira nem tetszett a rendvédelem }| Fix&Drive-ba 1x voltam, 1 hónapot. { Haverjaim kiléptek és már nem igen éreztem ott jól magam. } | Katasztrófavédelembe ha jól tudom másfél hónapot voltam { Valamennyire meguntam a tűzoltást. }| Los Zetasba 1 hónapot. { Kitettek leaderből egy olyan hiba miatt amit nem is én csináltam ezért meguntam. }| See City Taxiba is ugyanúgy körübelül másfél hónapot. { Volt egy-Kettő irritaló ember aki mindíg velem cseszett ki. }| 3x voltam Sacra Corona Unitaba, ott körübelül megvolt az 5hónap. { Pár ember stílusa miatt. }| Országos Mentőszolgálatban 2x voltam ott összesen több mint 2hónap. { Közösség. } ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Régebben már akartam szerelő lenni,írtam is lapot de sajnos az el lett utasítva, meg ügye régebben voltam akkor nagyon tetszett. Igaz nincs benne sok RP, de viszont nekem akkor is tetszik. (IRL is érdekelnek az autók). ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen TS3-al illetve mikrofonnal is rendelkezem.~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznap attól függ. Ha olyan napom van simán feltudok lenni 2-2 és fél órát. Hétvégén többet is , akár 6órákat is. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/qILStJg ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/sQFoAaq ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Sziasztok! Elösször is kezdeném azzal hogy Kovács Krisztiánnak hívnak. Jelenleg 14éves vagyok, Augusztus 9. fogom betölteni a 15. születésnapomat. Nagyon szeretek számítógépen játszani, haverokkal hülyülni. Informatikusnak szeretném majd továbbtanulni. 2 Fiútestvérem van, így vagyunk 5-en a családban. Jász-Naszkun Szolnok megyében születtem, jelenleg egy kis faluban élek. 8. osztályba járok itt ahol lakok. ~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.