Pedro Bosquez jelentkezése az SGH csapatába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

d4cky

Újonc
2021. 12. 12.
37
23
LV karakter
Boris Holloway
V2 karakter
Lee Cline


VoK0rJX.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Horváth Mátyás vagyok, februárban lettem 15 éves, Vas megyében élek egy kisebb városban. Hobbim a zenélés, pingpongozás, úszás. Egy optimista ember vagyok, jelenleg informatikusnak tanulok tovább. Kis korom óta játszom videójátékokkal, és 1-2 éve kezdtem el MTA-zni. Jó tulajdonságaim közé tartozik az önzetlenség, és a segítőkészség.

Mióta játszol a szerveren?

December óta játszom a szerveren, és 25600 perccel rendelkezem.

Eddig elért eredményeid a szerveren:

Ezalatt a négy hónap alatt elég sok értéket szereztem, sok rp tapasztalatot. Rengeteg frakciót ismerhettem meg, és sok barátot.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Voltam legális frakcióknak a tagja, most jelenleg egy illegális frakciónál vagyok.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Nem voltam.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Segíteni szeretném a szervert azzal, hogy a tagja vagyok ennek a csapatnak, ráadásul szeretek csapatban dolgozni, jó a problémamegoldó képességem, és sok rp tapasztalattal rendelkezem. Szívesen segíteném a kezdő játékosokat abban, hogy a későbbiekben élvezhetővé váljon nekik a játék.


Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

Szeretek kipróbálni új dolgokat, de legfőképpen az motivál, hogy egy ilyen csapatnak lehetnék a tagja.

Mennyi időt töltesz a szerveren?

4-6 órát naponta.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
Először figyelmeztetném OOC, ha tovább folytatja akkor hívnék egy adminisztrátort, és rá bíznám a következményeket.

- event helyszínen valaki verekedést kezdeményez?
Ha láttam hogy ki a kezdeményezte, akkor szólnék egy adminisztrátornak, és ő eldönti a játékos szankcionálását.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Ilyen esetben megmondanám neki, hogy egy adminisztrátort keressen fel.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Szólnék egy adminisztrátornak, hogy megadja neki a méltó büntetést.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Szólnék neki OOC hogy ilyet többet ne csináljon, mert ez hanyag RP.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
Szimplán visszaküldeném neki, mivel ez vagyonátruházás.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Ha van ts-en egy admin, akkor megkérdezném őt, de ha nincs, akkor a játékban kérnék egy adminisztrátortól segítséget, hogy mit válaszoljak neki.

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Először figyelmeztetem hogy ez felesleges pm, ha folytatja akkor pedig jelezném egy adminisztrátornak.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
Ha van fent rajtam kívül adminsegéd, akkor megmondanám hogy más adminsegédnek szóljon, de ha nincs rajtam kívül senki, akkor vállalnám.



Mik azok az általad fontosnak tartott helszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

Városháza, ahol munkát lehet felvenni. Autósiskola, ahol jogosítványt lehet igényelni. Autókereskedés, ahol autókat lehet vásárolni. Szerelőtelep, ahol az autókat lehet megszereltetni. Benzinkút, ahol az autókat lehet megtankolni.

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Én a horgászatot választom. Ez egy nagyon egyszerű tevékenység, amivel hamar komoly pénzeket lehet szerezni.
- Először is menjünk el a plázába, beszerezni a horgászathoz lévő kellékeket.

- Amint megérkeztünk a plázába, keressük meg a horgászboltot az emeleten, és vásároljuk meg a horgászbot elkészítéséhez való kellékeket. Ez a bot, orsó, damil, horog, úszó. Damilból ajánlott többet venni, mert a horgászat során lehetséges hogy elszakad a damil, és egy damil segítségével meglehet javítani. Ezek mellé kell venni csali-t, és bottartót az egyszerű horgászás érdekében. Amint megvettük a kellékeket, készítsük el a horgászbotot. Ezt az "i" betű megnyomásával a barkácsolás fülnél lehet. Amint megnyitottuk, csak rá kell nyomni az elkészít gombra, és a karakterünk elkezdi lecraftolni a horgászbotot.

- Ezek után menjünk el a horgászás helyszínére, ez lehet akár a Déli határ partja, vagy a Palomino-i horgásztó.

- Amint megérkeztünk, a parton tegyük le a bottartót. Ezt úgy lehet, hogy behúzzuk a bottartót az inventory-nkból a slot bar-ba például az 1-es gombra. Ezek után megnyomjuk az 1-es gombot és az "M" betűt, és kiválasztjuk hogy hová tesszük le. Amint kiválasztottuk nyomjuk meg a bal klikket és a bottartó le lett téve.

- Ezek után tegyük be a slot bar-ba a horgászbotot és a csalikat. Vegyük elő a horgászbotot, tegyük rá a csalit a slot barban(Lehet hogy nem slot bar-nak hívják, pontosan nemtudom) lévő szám megnyomásával.

- Miután ezt megtettük, dobjuk be a csalit a vízbe, vagyis nyomjuk hosszan a bal klikket ameddig csak lehet, utána az "M" betű megnyomásával kattintsunk rá a bottartóra bal klikkel, ezáltal rá lett téve a horgászbot.

- Amikor elkezd sípolni a bottartó, kurzor módba kattintsunk rá bal klikkel a horgászbotra(Egy kis narancssárga csíkra), és nyomjuk meg a jobb klikket.

- Ezek után egy kis minigame fog minket fogadni, ahol a zöldben kell tartani a fehér csíkot a bal/jobb klikk hosszan tartásával. Ha sokáig a narancssárgában tartjuk a fehér csíkot, akkor leakadhat a hal, ha sokáig a pirosban, akkor pedig elszakadhat a damil, legrosszabb esetben pedig eltörhet a horgászbot.

- Ajánlott, hogy legyen nálunk elegendő hely, hogy a halat ki tudjuk fogni. Ha nincs elegendő hely, akkor a halat visszadobja a karakterünk a vízbe.

- Ha elszeretnénk adni a halakat, akkor angel pine-ban a halfelvásárlót kell megkeresni. Ha megtaláltuk akkor sétáljunk oda hozzá a halakkal az inventorynkba, és a halak automatikusan el lesznek adva.
Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Én a benzinszállító munkát választom.
- Először el kell menni a városházához hogy felvegyük a munkát. Ha megtaláltuk az npc-t, akkor kattintsunk rá kurzor módban, és nyomjunk rá a benzinszállítóra.

- Miután sikeresen felvettük, menjünk el a térképen kijelölt ikonhoz (munkajármű igénylés).

- Amint megérkeztünk a benzinszállító "telep"-re, menjünk bele a kék cp-be, utána pedig a zöld cp-be.

- Ezek után látni fogunk 4 tartályt, de csak 1 van kijelölve a talajon. Álljunk bele úgy, hogy megtudjuk tölteni a tartályt benzinnel. Amint rendesen beleálltunk, zöld lesz a kijelölt rész. Nyomjuk meg az "E" betűt, és várjunk amíg tele nem tölti a benzinszállító tartályát.

- Amint felvettük az üzemanyagot, menjünk el a térképen kijelölt helyre(Piros tűzjel) a benzinszállítóval.

- Miután megérkeztünk a benzinkútra, menjünk rá a talajon kijelölt helyre, és nyomjuk meg az "E" betűt, kiűrítve a benzinszállító tartályát.

- Amint ezt megtettük, megkapjuk az összeget. Minél távolabbra szállítjuk a benzint, annál több pénzt kapunk.

- Ha új fuvart szeretnék kezdeni, akkor csak vissza kell menni a benzinszállító telepre, és ugyanúgy felvenni a benzint, ahogy az előbb tettük.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

Én a farmot választom.
- Először is el kell mennünk a piacra beszerezni a kellékeket. Fogunk látni egy npc-t "Vivian" névvel, akitől tudunk vásárolni üres kannát, és vetőmagokat. A répát válasszuk, mert azt éri meg a legjobban.

- Utána el kell menni blueberry-be a farm részleghez. Egyértelműen nem csak blueberryben vannak farmok.

- Amint megérkeztünk a farmokhoz, látni fogunk narancssárga, és zöld cp-ket. A narancssárga cp-s farm az valakinek a farmja, de a zöld cp-s farm az eladó.

- Álljunk bele egy zöld cp-be, és írjuk be a /rentfarm parancsot ha meg szeretnénk vásárolni. Le fog vonni 4,5 millió forintot. Ebből 3 millió a kaukció, 1,5 millió pedig a heti bérlet, vagyis csak 1 hétig érvényes a farm, de ha meghosszabbítjuk pár nappal a lejárata előtt, akkor már csak 1,5 milliót fog levonni, és újból érvényes lesz 1 hétig.

- Ezek után ha bemegyünk, 40 üres föld és két szerszám fog fogadni minket. Találunk egy asztalt is amin van egy könyv, azon belül tudunk a barátainknak, ismerőseinknek jogokat adni, hogy ők is segíthessenek a farm gondozásában.

- Először vegyük fel a kapát, és műveljük meg mind a 40 földet.

- Miután megműveltük, tegyük vissza a kapát a helyére, és vegyük fel az ásót, amivel lyukakat fúrunk a földekbe.

- Ha a lyukak ki lettek fúrva, tegyük vissza az ásót a helyére. Ezek után menjünk ki a farmból, és sétáljunk kintről a szélére. Ott tudjuk megtölteni az üres kannánkat. Sétáljunk a csap közelébe, és az inventorynkból jobb klikkeljünk az üres kannára. Ilyenkor elkezdi megtölteni a kannát.

- Miután megtelt a kanna, menjünk vissza a farmba, és töltsük meg a lyukakat vízzel. Szimplán csak jobb klikkelni kell a földre, és már öntözzük is.

- Amint megöntöztük mind a 40 földet, várjunk 2-3 napot. Ez idő alatt rendszeresen öntözni kell a farmot, mivel 1 nap után teljesen kiszáradnak.

- Ha kinőttek a répák, csak takarítsuk be őket, a "Növény betakarítása" gombra kattintva.

- Ha betakarítottuk mind a 40 répát, menjünk el a piacra. Ha megtaláltuk a répás npc-t, húzzuk rá az inventorynkból a répákat, és egy minigame fog előjönni. A minigame határozza meg hogy mennyi pénzt fogunk kapni. Kb. 40 répáért 4,5-6 milliót ft-ot lehet kapni.



Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

Igen voltam. https://imgur.com/a/KNJUEoL

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Nem voltam. https://imgur.com/a/Q6Zy22e

 
Utoljára szerkesztve:

Incognitoo

Újonc
2020. 12. 16.
68
39
20
Győr
V4 karakter
Jake Vieira
LV karakter
-
V2 karakter
Carlito Butterworth
Hali! Elolvastam a lapod, és szerintem jó kis lap lett. Sok sikert!
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Szia Matyi,

sajnos a lapod most elutasításra kerül, mivel az elmúlt 30 napon belül szereztél DM jailt és
az elmúlt félévben szerzett jailjeid tartalma sem felelnek meg az elvártaknak.
Később, amennyiben rendelkezel elég idejű tiszta UCP-vel újra megpróbálhatod a jelentkezést.
 
  • Tetszik
Reactions: d4cky és Balage.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.