Peaky Blinders Frakció Fejlesztési Kérelme.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Ego

Anya kiakadt, pikk pakk intézem az anyagiakat
Támogató
2020. 03. 01.
154
466
V2 karakter
ʟᴇᴏ ᴢᴇɴᴏ
v2logo.png


Neved:
< Dominic R Treyton >

Frakciód neve:
< Peaky Blinders (Mara Salvatrucha 13)>

Map kérelem:
< nincs >

Skin kérelem:
< Nincs >

Jármű kérelem:
< Nincs >

Megjegyzés:
<
Szeretnénk ha a Frakció az eredeti nevén fusson mivel F3-ban MS13 van.
3 db interiort szeretnénk vissza kapni
12549 - Los Pueblos Da Hermanos
12270 - Los Pollos Hermanos
12530 - MSXIII - Trap

Szeretnénnk ha a TeamSpeak név vissza lenne állítva Mara Salvatrucha 13-ra.
Kérnénk még 5 darab széfet mivel a mostani három kevésnek minősült.
A mostani 3 széfet szeretném át helyeztetni a 12530 as intibe
Széf id : 979, 980, 981
+2 DB Billiárd asztalt A 12549-es interiorba.
+ az interiorban található staff only ajtóhoz a mostani Shelby KFT Interiort szeretnénk át helyeztetni. (Shelby KFT ID: 13241)
>
Angelo válasza:
12 Órád van Frissíteni V2 karakter neved.
 
Utoljára szerkesztve:

Kivon

Újonc
2019. 01. 10.
52
122
Ház:)
V4 karakter
Zhaire Hunt
LV karakter
Dexter Lebrance
V2 karakter
Takeo Lynch
Mostmár tényleg döntsétek el mit akartok rpzni.. 3. Fk fejlesztést írjátok 2 hét alatt.
 
  • Imádom
Reactions: Cobra és wheezy

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Elég nevetséges,hogy már a 3. Frakció fejlesztést írjátok,egyáltalán tudjátok mit akartok rpzni?Szerintem először gondoljátok át,hogy mit akartok és utána írjátok meg.
 
  • Imádom
Reactions: Cobra és Kivon

Tata

Újonc
2020. 01. 05.
42
49
LV karakter
Jhon Cidder
V2 karakter
Maksimilian Grgurovic
Szerintem semmi baj,hogy ennyi szer irtál Frakció fejlesztést,nem kell el sietni semmi van idö az életben :)
Szerintem eddig legjobb Frakció fejlesztés amit írtál,nekem tetszenek az épületek,pacsi! Támogatom!
 

Ego

Anya kiakadt, pikk pakk intézem az anyagiakat
Támogató
2020. 03. 01.
154
466
V2 karakter
ʟᴇᴏ ᴢᴇɴᴏ
Szerintem semmi baj,hogy ennyi szer irtál Frakció fejlesztést,nem kell el sietni semmi van idö az életben :)
Szerintem eddig legjobb Frakció fejlesztés amit írtál,nekem tetszenek az épületek,pacsi! Támogatom!
Köszönöm, bár minden embernek ilyen hozzá állása lenne ?
 

slay

Aktív fórumozó
2019. 01. 13.
268
137
21
Pécs
V4 karakter
Alvaro Croxo
V2 karakter
Alvaro De Bracco
Őszintén megmondom én jobban adtam volna egy Crip-et a szerveren, de ha úgy érzitek hogy a kocsmás/Peaky-s vonalat jobban tudjátok és szeretnétek vinni, akkor sok sikert hozzá! Mindenesetre én TARTÓZKODOM!
 
  • Tetszik
Reactions: Cobra

Cobra

Újonc
Támogató
2019. 12. 29.
46
31
21
?Kenderes?
V4 karakter
🔥Nicolas Ramirez🔥
V2 karakter
🔥Benito Ramirez🔥
Nekem az előző kérelmetek jobban tetszett. Egy úttal maradhatna Willowfield is. Nem támogatom. De GL!
 

fatmarco

rock 'n' roll is the truth
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 15.
635
730
21
V2 karakter
osvaldo munez 🇲🇽
Most nem azért még hány darab Frakció kérelmet kértek? Már volt egy mikor valami autós bandát akartatok azis olyan volt mint egy Katonai Bázis , Cripet éltem volna de ott se , most megint Peaky hogy tovább megint Maffiát akartok ? Mert ott tartunk kértetek már annyi cuccost hogy már 2 frakciónak jó lett volna . De ez a ti döntésetek ha ezt akarjátok akkor legyen jó :)
 

Hosi

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 10.
703
722
Budapest
V4 karakter
Hosi Yeager
V2 karakter
Hosi Yeager
Skin csere is illene.. A jelenlegi fraki skinek nem a Peakyhez készülek, és közük sincs egymáshoz.. Ha a Peakyt akarjátok folytatni mégis akkor rendesen csináljátok. Illetve egy kisebb mappolást is jó lett volna látni, hogy egy kicsit is egyedibbé tegyétek a helyet
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

tankosjatek

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 09.
692
1 965
de_vertigo
Szerintem eddig legjobb Frakció fejlesztés amit írtál,nekem tetszenek az épületek,pacsi!

Ez fk fejlesztés, nem városnézés, mappolást nem kértek szóval nem nagyon értem milyen épületek tetszenek neked.

Alapvetően azzal, hogy változtatni akartok és már a 3. kérelem nincs baj, legalább új dolgot akartok csinálni.
Skin csere, mappolás is rátok férne, ne csak annyi legyen hogy a frakció nevét váltogatjátok, nyugodtan meglehetne próbálni ezeket is.
Remélem nem ti is olyan marát akartok csinálni aki egész nap atmezik,emberrabozik stb.
 

Ragadozó

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 11.
300
139
V4 karakter
Ernesto Berganza
LV karakter
Danny Brassco
V2 karakter
Ernesto Berganza
Adom a MS13 ötletet. Akár még pár verda is elférne igénylésben" pl : Impala, caprice, burrito" de ezek csak formaságok. Támogatom
 
  • Hűha
  • Vicces
  • Imádom
Reactions: Unu, Ego és Russo

Unu

Kirívó Arrogancia
2019. 01. 28.
1 344
11 391
19
4677-540
steamcommunity.com
V4 karakter
Gabriel Venegas
LV karakter
Velasco Casiano
V2 karakter
Ewan Sanders
Attól független hogy egy olyan bandát nem tudtok vinni, aminek még nem is nektek kellett megírni a történetet, hanem ott van maga a sorozat amit ha a leader vagy egy tag megnéz, nyugodtan az alapján vihettétek volna.
Alapjáraton, szerintem még azt sem tudjátok hogy mit akartok elérni, 3-4 frakciófejlesztés írás után kigondoltok egy olyan bandát létrehozni, amihez mert van 10 éves overused skinetek, akkor már azt rpztek.
Elmondom hogy egy hispán banda színvonalát nem fogjátok tudni hozni, amíg skines fegyver hadaival, szerveren lévő majdnem összes frakció szövetségese ként, 400 milliós kocsikkal való közledést produkáljátok.
Nagyon gondoljátok át hogy mit szeretnétek, és ha ez kész, akkor próbáljatok kitörni abból amit az előző pár sorban leírtam talán hátha lesz valami a frakcióból.
Mindesetre GL meg minden, de sok reményt nem látok rá hogy ha a frakció fejlesztést megkapjátok, lesz változás.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.