PCJ-600 modell berakás

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

vargazsolt

Újonc
2019. 01. 18.
18
18
19
Debrecen
V4 karakter
Arkadij_De_Zakhar
LV karakter
Jhonson_Frank
V2 karakter
Nagasawa_Takeo
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Arkadij De Zakhar >

Ötleted:
< Régebb óta van egy motorom, de azon sajnos nincs modell. Nem igazán tudom, hogy a többi játékostársamat mennyire érinti, de én szeretném, ha lenne a PCJ-600-nak egy modellje. Barátom megmutatta a régi kinézetét, de az szerintem nem illet hozzá. Keresgettem, és találtam egy olyan motort, ami szinte teljesen olyan mint a PCJ, csak kidolgozottabb. Kis ráncfelvarráson túlesett pár helyen. A motor egy Honda CBR1100XX, melyhez van egy variáns (képeken látszik). Nem nagy kérés, lehet nem is érint sok mindenkit, de a szerveren a choppereken, gyorsasági motorokon, és a krosszmotoron kívül nincs más, pedig én nagyon szeretnék egy túra/sport-túra kinézetű motorkerékpárt. >


Megjegyzés:
< Köszi szépen, hogy elolvastad. Képek a motorról (természetesen átszínezhető): https://imgur.com/a/Jd1YLas Letöltési link: https://drive.google.com/file/d/1-b47v0csFG7f4FQANMtH42MLjkKSWmSK/view?usp=sharing Szép napot! >
 
Utoljára szerkesztve:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Számomra kicsit zavaró, hogy egy ideje nincs rá modell, előtte ugye volt rajta.
A Honda CBR1100XX behozatalát nem vélem hülyeségnek, sőt!
Ha választani kéne, akkor a fent említett motor kerüljön rá a PCJ-re, viszont ha nem kivitelezhető pont ez a modell, minimum kerüljön vissza az előtte lévő PCJ-600 szerintem.
 

boriszV2

Írnok deák
2019. 01. 10.
646
221
V2 karakter
boris hudson
Egy ikonikus motor a GTA SA világában,engem az sem zavarna ha nem kerülne rá mod. Modolatlan autók/motorok nem elérhetőek a szerveren,ez egy kivétel lenne. Mod nélkül (szerintem) egy nagyon szép motor,nem kell rá a mod. Amennyiben mégis mod kerül rá ne a régi legyen. Az ötletedben szereplő mod egy szép mod,az kellene rá kerüljön ha jön rá.Habár szerintem nem véletlenül lett levéve a mod!
 
  • Tetszik
Reactions: CarlV2

Carter

Az év Globális Moderátora | 2022
2019. 01. 11.
729
574
Kaposvár
sctve.hu
V4 karakter
Rick McKenzie
LV karakter
Nathan Owen
V2 karakter
Rick O'Ruah
A motoron alapból volt már mod, csak valamiért lebuggolt vagy idk.
 

vargazsolt

Újonc
2019. 01. 18.
18
18
19
Debrecen
V4 karakter
Arkadij_De_Zakhar
LV karakter
Jhonson_Frank
V2 karakter
Nagasawa_Takeo
Egy ikonikus motor a GTA SA világában,engem az sem zavarna ha nem kerülne rá mod. Modolatlan autók/motorok nem elérhetőek a szerveren,ez egy kivétel lenne. Mod nélkül (szerintem) egy nagyon szép motor,nem kell rá a mod. Amennyiben mégis mod kerül rá ne a régi legyen. Az ötletedben szereplő mod egy szép mod,az kellene rá kerüljön ha jön rá.Habár szerintem nem véletlenül lett levéve a mod!
Hali! Értem a látáspontod, igazad is lehet. A mod nem tudom miért került le róla. Ez az egyetlen olyan motor a szerveren, ami talán még kicsit hasonlít egy túramotorra (Ott lenne a wayfarer, ami egy Honda Goldwinghoz hasonlít, de azon Fatboy modolás van), én meg imádom azokat. Ez a mod amit küldtem átalakítható sporotosabbra is, variánssal. Én tesztszerveren összevetettem a kettőt, az alap modot, és ezt. Különbséget annyit láttam, hogy a mod nagyobb, kicsit szélesebb, kicsit magasabb, de az idomok teljesen megegyeznek, csak kidolgozottabb minden. Nekem nagyon tetszik, és végre lenne egy sport túra, ami nem endúró, mert annak ott a sanchez.

Ha személy szerint neked jobban tetszik az alap, attól még be lehet modolva, hisz a modpanelben ki lehet kapcsolni, így te az alapot fogod látni, akinek meg tetszik, ő a modoltat. Ha nem tetszene a modell, az nagyon baj lenne mint ez, hisz ez ellen lokálisan tudsz tenni.
Köszi a hozzászólást! ;)

A motoron alapból volt már mod, csak valamiért lebuggolt vagy idk.
Hali! Mod csak úgy magától nem buggol le, az ki kell venni. Lehet buggos volt az előző modell, vagy valami problémák voltak vele, de az csak úgy nem tűnik el magától, hozzá kell nyúlni. Az előző modell textúrájában voltak hibák, lehet ezért került ki. De őszintén, szerintem nem is illet rá.
Köszi szépen a hozzászólást! ;)
 

boriszV2

Írnok deák
2019. 01. 10.
646
221
V2 karakter
boris hudson
Hali! Értem a látáspontod, igazad is lehet. A mod nem tudom miért került le róla. Ez az egyetlen olyan motor a szerveren, ami talán még kicsit hasonlít egy túramotorra (Ott lenne a wayfarer, ami egy Honda Goldwinghoz hasonlít, de azon Fatboy modolás van), én meg imádom azokat. Ez a mod amit küldtem átalakítható sporotosabbra is, variánssal. Én tesztszerveren összevetettem a kettőt, az alap modot, és ezt. Különbséget annyit láttam, hogy a mod nagyobb, kicsit szélesebb, kicsit magasabb, de az idomok teljesen megegyeznek, csak kidolgozottabb minden. Nekem nagyon tetszik, és végre lenne egy sport túra, ami nem endúró, mert annak ott a sanchez.

Ha személy szerint neked jobban tetszik az alap, attól még be lehet modolva, hisz a modpanelben ki lehet kapcsolni, így te az alapot fogod látni, akinek meg tetszik, ő a modoltat. Ha nem tetszene a modell, az nagyon baj lenne mint ez, hisz ez ellen lokálisan tudsz tenni.
Köszi a hozzászólást! ;)


Hali! Mod csak úgy magától nem buggol le, az ki kell venni. Lehet buggos volt az előző modell, vagy valami problémák voltak vele, de az csak úgy nem tűnik el magától, hozzá kell nyúlni. Az előző modell textúrájában voltak hibák, lehet ezért került ki. De őszintén, szerintem nem is illet rá.
Köszi szépen a hozzászólást! ;)
Továbbra is azt gondolom vagy maradjon a gyári vagy az egyik SGS szerver áltál "előállított" mod legyen bent! Amit te küldtél mod nem a legszebb,ahogy jobban megnézem. Egyedi mod sokkal jobb lenne,akár maradjon mod nélkül! Ennyi lenne az én véleményem!
 
  • Vicces
Reactions: Suba

bencexd

ubivat
2020. 07. 16.
186
299
Lacháza
V4 karakter
vera.coll
Szépen összeszedted a dolgokat, támogatom az ötletedet. Remek modellt választottál a motorra, teljesen megfelel és passzol a PCJ-600-hoz.
 
  • Imádom
Reactions: vargazsolt

Suba

Globális Moderátor
Globális Moderátor
v2
2019. 01. 20.
357
624
V4 karakter
Matko Zhelev
LV karakter
Grga Destanov
V2 karakter
Dieter Breytenbach
Jó elgondolás, volt már szerencsém ilyen motorhoz, örülnék ha valami mod kerülne rá, a felvetett túramotor ötletként kiváló, mivel egy 2 szemlyés motorról beszlélünk, szerintem lenne rá igény is, főleg hogy maga a PCJ-600 a legelérhetőbb ár érték arányú motor a szerveren. Az ötletet teljes mértékben TÁMOGATOM!!
 
Utoljára szerkesztve:

RanchWoody

Újonc
Támogató
2019. 03. 02.
43
48
BLT Székház
discord.gg
V4 karakter
Kashinkov Jurij
V2 karakter
Gjergj Cyskan
Számomra kicsit zavaró, hogy egy ideje nincs rá modell, előtte ugye volt rajta.
A Honda CBR1100XX behozatalát nem vélem hülyeségnek, sőt!
Ha választani kéne, akkor a fent említett motor kerüljön rá a PCJ-re, viszont ha nem kivitelezhető pont ez a modell, minimum kerüljön vissza az előtte lévő PCJ-600 szerintem.
Ugyan így gondolom. Támogatom az ötletet!
 
  • Imádom
Reactions: vargazsolt
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.