Payton Lawrence jelentkezése SCCS-be..

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 04. 17.
11
4
V4 karakter
Scott J Marwick
LV karakter
Dylan Oakwood
V2 karakter
Lisa Ayden
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Payton Lawrence ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2016-ban regisztráltam de befejeztem..másfél hete újrakezdtem,azóta folyamatosan aktív vagyok.5000percem van jelenleg,de folyamatosan bővül. ~

Hányas szintű vagy?
~ 10-es szintű vagyok. ~

Hány éves vagy?
~ 15 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ WaterFront Piru: Pár napot,mivel elavult volt a frakció,és senki sem volt aktív. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Igazából ismerek pár tagot,haveri társaságot keresek.Mivel régóta egy szerelő frakció tagja szerettem volna lenni,most lehetőséget látok hogy bent legyek. Mivel a leadereket nagyon bírom,meg a tagok normálisak,megtalálnám azt a frakciót ahol egy jó időt eltudnék tölteni.
Látszólag jó frakciónak tűnik,tagként is tapasztalni szeretném ~


Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen Igen~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznap: 4-5 óra
Hétvégén: 6-7 óra,talán több is ~


Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Nem ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Sajnos igen,voltam. http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=90158380185_2093138624319.jpg.~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Üdvözlök minden olvasót a lapnál. Horváth Bálint a nevem,15 éves srác vagyok. Vas megyébe élek, egy nagyobb faluban. Szabad időmet focival vagy gépetéssel töltöm. Eléggé aktív tudok lenni a szerveren,kb az egész szerveren töltöt időt a szerelésbe fordítanám. Mivel régóta szemezek a frakcióval,ezért is írom a lapot,nagyon megtetszett. SeeMTA-ás múltamról annyit hogy LV-n nagyon sokat játszottam,ahol megjártam pár frakciót,tapasztalatot szedve..mint pl a Redline,Russian Bratva,Mentő. Mivel 2016-ban egy családi tragédia történt,ezért abbahagytam a v2-őt,de újra elkezdtem és nem tervezem befejezni,főleg nem ha bevesznek a frakcióba. Mivel az előző lapom nem sikerült,ezért minden odafigyelésem,és erőm beleadom a lapba hogy sikeres legyen. Kicsit sértődős vagyok,de gyorsan meg tudok bocsájtani. Mivel focizom,ezért tudom mi az a "CSAPATMUNKA",és gyakran alkalmazom is. A Redline-ban már megtanultam a szerelői alapokat,ezért tapasztalattal érkeznék a frakcióhoz. Mások szerint értelmes,érett srác vagyok,RP tudással a markában. Utólag is Boldog Húsvétot kívánok mindenkinek,és pénzben gazdag SEE-MTA életet. Köszönöm hogy elolvastad a lapomat,ha esetleg tetszik "TÁMOGATOM"-al fejtgeted ki tetszésed,ha esetleg nem akkor "NEM TÁMOGATOM" mivel innen tudom hogy hogyan alakítsam a lapom,és javítsak a hiábaim. SzépReggeltNapotDélutántEstétÉjjelt. ~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Jameske

Újonc
2019. 03. 18.
32
3
V4 karakter
Aaron_Kuse
LV karakter
Jeffrey_Walter
V2 karakter
James_Aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap MEGFELELT az elvártaknak. Kérjük mihamarabb keressen fel egy vezetőségi tagot.​

James Aysen - See City Car Service, Cég Igazgató.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.