Payton Lawrence Jelentkezése Az SCCS-köreibe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 04. 17.
11
4
V4 karakter
Scott J Marwick
LV karakter
Dylan Oakwood
V2 karakter
Lisa Ayden
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ Payton Lawrence ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 3500perc,és 1-2 hete,de LV-n tevékenykedtem sokat. ~

Hányas szintű vagy?
~ 9 ~

Hány éves vagy?
~ 15 ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ WaterFront Piru,mivel szétoszlott és kavarodás volt ezért pár nap,nem az én stílusom,nem nagyon kedvelem a New Erat. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Haverom tagja volt,aztmondta normálisak,és jófejek a leaderek. Egy hoszabb idejőre szeretnék egy frakció tagja lenni,ezt találtam szimpatikusnak,igazából egy jó társaságot is keresek. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen igen ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ 5-6 hétköznap,akár több. Hétvégén még több. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=34057490373_2009326499195.jpg ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ előzőn ottvan ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Horváth Bálint vagyok,15 éves,3 éve foglalkozom az RP-szerverekkel,megjártam mindkét szerelő frakciót a Las Venturas szerverén. Azon a szerveren elég sok RP tudást,majd tapasztalatot is szereztem. Közel áll hozzám a csapatmunka,mivel focizom,így mindig használni kell. Régóta gondolkodtam hogy elkezdek játszani a szerveren,bekukkantok kicsit a közösségbe,társaságba. Ezt a társaságot előszőr a Pirunál találtam meg,ahol igazán nem tudtam sok időt eltölteni,de egy jó közösség tagja lehettem. Eléggé aktív tudok lenni,a szerveren eltöltött időmet 99%-ban szolgálatban töltetém. Nagyon szépen köszönöm hogy elolvastad a lapomat, ha tetszett kérlek jelezd egy TÁMOGATOM-al ha nem akkor egy NEM TÁMOGATOM-al. SzépEstét/Reggelt/Délutánt. ~

Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lap NEM FELELT MEG az elvártaknak. Az indokot nem vagyunk kötelesek feltüntetni. Próbálja meg később.​

Soyer Aysen - See City Car Service, Cég Tulajdonos​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.