Paulus Desiderius Hyeronimus ---> S.G.H-nak való jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

PÁL

Barangoló
2019. 04. 11.
135
179
18
Siófok
V4 karakter
Vladan Lukic
V2 karakter
Vladan Lukic
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

Zsombornak hívnak Siófokon élek jelenleg 14 éves vagyok,3 hét múlva töltöm be a 15.-ik életévemet. Jelenleg 8.-ik osztályos vagyok mivel évvesztes vagyok.-Jövőre karosszérialakatos szakra szeretnék menni.Szabadidőmen gépezek,biciklizek és néha néha elmegyünk kisebb biciklitúrákra.6 évesen kezdtem a focit és 12 éves koromig vittem kapusként.Nagyon sok meccsen voltunk amin a focicsapatunk nyert.
-

Mióta játszol a szerveren?

A SeeMTA V2 szerveren kettő éve játszok.

Eddigi elért dolgok:

-Körübelül 30 millió SeeFT.
-Rengeteg RP tapasztalat.
-Sok autó.
-Barátok, kisebb ismeretség.
-21.409 perc.
-Frakció leader.


Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Hogy miért is szeretnék adminsegéd lenni. Szeretnék a kezdő (vagy akár haladó) játékosokon segíteni. Köztudott, hogy általában SGH-kat kezdő játékosok keresik meg apróbb kérdésekkel és/vagy kérésekkel amiknek a súlyossága nem akkora, hogy adminisztrátorra szoruljon. Szeretnék egy új közösséghez tartozni és erősíteni a csapatukat.

Miért téged válasszunk?

Pozitívan és kellő akarattal állok hozzá a dologhoz. Nem szeretem hanyagul végezni a munkám, és törekedek mindig a pontosságra. 14 éves korom ellenére eléggé érett vagyok ahhoz, hogy ellássam ezt a feladatkört. Van türelmem a dologhoz és kellő kitartásom is

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

Ameddig fent vagyok a SeeMTA V2 szerveren annyit időt tudok rászánni a feladatomra.

Naponta hány órát tudsz online lenni?

Hétköznap akárt 3-4 órát hétvégen viszont ennek a duplájára is nőhet.

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Elmondom neki, hogy nekem nincsen jogom megjavítani az autóját és szóljon egy nálam nagyobb adminhoz aki tudna segíteni neki.
-Amennyiben spammel akkor írok AdminSegéd chaten /as paranccsal ,hogy lenne egy játék aki spammel azzal hogy adjak fixet.
-A nálam nagyobb adminok ez esetben eljárnak az ügy érdekében.

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

Elmondanám, hogy a szerveren két szerelőtelepen van ahol megtudja szereltetni az autóját. Ami Los Santosban helyzekedik el az a "See City Car Service".Ami San Fiero területén van az a "Fix & Drive".-Elmagyaráznám, hogy mindkét szerelőtelepnek van 1-1 bejárata, és 1-1 kijárata. A két bejárat közül az egyiknek egy fix ára van, de cserébe nem kell kivárnod a sort és nem kell sorodat kivárni,ha van esetleg a rendvédelem vagy más játékos úgy dönt hogy ő is oda megy be akkor megkell várnod. Ez ellenben a másik bejáratnál ki kell várni a sorunkat. Ha sikerült kivárni a sorunkat, mi vagyunk az elsők, és az adott szerelő be engedett, akkor kövesse a szerelőt, aki megmutatja, hogy hova álljon le az autóval. Ha le állt az autóval, akkor a szerelő meg fogja kérdezni, hogy "Teljes javítás lesz?", majd erre akár igennel, akár a kívánt alkatrészeket megemlítve, a szerelő egy weboldalon kiszámolja, hogy mennyi pénzt kell majd fizetni, a törött alkatrészeket figyelembe véve. Ha a szerelő kiszámolta az összeget, akkor mondani fogja , hogy mennyit kell fizetned. Ha a pénzt oda adtuk, akkor a szerelő a kocsiról elkezdi leszedni az elemeket vagy ha olyan autód van akkor paneles és nem kell bele menni a cp be.Ha nem paneles az autód akkor leszereli azt az adott elemet és akkor elviszi egy CP be ahonnan kap egy új elemet.-Ezek után vissza sétál az autóhoz, és felszereli, majd ugyan ezt megcsinálja minden törött alkatrésszel.A szerelő végzett a szereléssel, akkor pattanjunk vissza az autónkba és hagyjuk el az adott szerelőtelepet.

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

- 1. A városháza. Itt tudunk munkát felvenni vagy esetleg személyit igényelni, ADR vizsgát venni, horgászengedélyt.
-2.A kórház.-A kórház az a hely ahol egy esetleges verekedés után meghalsz és 15 perc után újra éledsz.Van itt egy NPC akinél a törött csontodad megtudod javítatni.

-3. Az Autós Iskolában szerezhetjük be a Jogosítványt, ami nélkül nem lehetne a legálisan autót vezetni. A vezetőiengedély nélkül eléggé zűrös lehet egy igazoltatás.
-Ha 5-ös szint alatt vagy akkor nem szabhatnak ki bírságot mivel akkor kezdő játékosak számítasz(-Nem lenézés képen!).Attól függetlenül, hogy nem kapsz bírságot attól még nem mehetsz tovább az járműveddel.


Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

-Elsősorban megpróbálok késségesen segíteni a játékosnak és egy kicsit félre rakni a RP-t.
-Persze figyelek az RP re valamint közben segítek a kezdő vagy esetleg haladó játékosnak.

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Ha esetlegesen látok egy nem szabályos hirdetést akkor szólok AdminSegéd chatben /as parancs segítségével.

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

Igen voltam AdminJailban.
-A tegnapi Jail-t amit kaptam az azért történt mivel nem volt normálisan megbeszélve az ügy.

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

Az a MultiAccount-os ban az egy félre értés történt és ezért kaptam.
 
  • Imádom
Reactions: Albertoo

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.


ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.