Paulo ötlete

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nevada

Zöldfülű
2020. 07. 30.
179
158
V4 karakter
Oscar_Mercado
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Paulo D Nevada >

Ötleted:
< Az én saját ötletem a fulladás rendszer behozataláról szólna. Leginkább kezdő játékosok szeretik kihasználni ezt az alkalmat, de ez divat a már-már tapasztaltabb játékosok köreiben is előfordul. Sajnos rendvédelmi frakció tagjaként szinte minden nap cseppenünk olyan helyzetbe, ahol az adott szituációból, autós üldözésből egy vizi menekülés veszi kezdetét, ami akár több percet is igénybe vehet a víz alatt, hogy elmenküljenek a kiszabott szankció alól és így, hogy nincs megszabva egy időkorlát a víz alatt eltöltött időnek, elveszti a realitás érzetét >


Megjegyzés:
< Köszönöm hogy elolvastad! >
 

Ryder

Zöldfülű
2019. 01. 20.
151
173
23
Debrecen
V4 karakter
Ryder D Nevada
LV karakter
Ryder D Nevada
V2 karakter
Ryder D Nevada
Maximálisan támogatom az ötletet, én is találkoztam már a problémával és elég idegesítő. Megvettél!
 

bAl1nT_senpai

Barangoló
Támogató
2019. 01. 19.
104
57
20
Marcali
www.youtube.com
V4 karakter
Brian Kyle
LV karakter
Brian W Pellegrini
V2 karakter
Brian Kyle
Mivel rendvédelmes múlttal rendelkezem és hasonló szituációba kerültem én is mikor a player már a vízbe ugrott, hogy mentse ami menthető, és eléggé idegesítő volt, hogy 20 perc kergetőzés a vízben és még mindig búvárkodik az adott illető és így nagyon elvette a kedvem az egésztől akkoriban ezért csak támogatni tudom az ötletet
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Bubaru és Nevada

Bubaru

Barangoló
Támogató
2019. 06. 24.
96
153
18
V4 karakter
Max Kenthon
V2 karakter
Takacs Endre
Én is teljes mértékben csak támogatni tudom, mint rendvédelmi frakció tagja ként én sem egyszer találkoztam ezzel a jelenséggel.
Elképesztően zavaró tud lenni és az üldözések egy jó része a vízben végződik és hogy minden második player egy kisebb Hosszú Katinka.
 
  • Imádom
Reactions: Nevada

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Jó volna ha ezt behoznák, mert szerintem sem reális, illetve azt is hozzátenném ha valaki a járművével vízbe kerül akkor az legyen totálkáros.
 
  • Imádom
Reactions: Nevada

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Jó volna ha ezt behoznák, mert szerintem sem reális, illetve azt is hozzátenném ha valaki a járművével vízbe kerül akkor az legyen totálkáros.

ugyan ezzel tudok egyet érteni, nem reális hogy másfél órát a víz alatt van valaki. Ezt a régebbi fórumon megírták el lett utasítva. De remélhetőleg most már el lesz fogadva a realitás kedvéért.
 
  • Imádom
Reactions: Nevada

Jojiii

Zöldfülű
2019. 01. 14.
166
123
19
V4 karakter
Roland P Pawlowski
LV karakter
Roland Briff
V2 karakter
Roland P Pawlowski
Úgy tudom egyszer már benn volt 1 éve kb a fulladás, de ki lett véve vagy nemtudom.
 
  • Tetszik
Reactions: Nevada

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini

Jó lenne, ha bent lenne a dolog, hisz többször is volt olyan, mikor több ügy is generálódott egy nap ebből. Valóban irreális, hogy egy vízi üldözés során pár játékos több, mind 10-15 percen keresztül is a víz alatt úszkál, levegővétel nélkül.

EDIT: Nyilván erre az illető megkapja a büntetését, de amíg ez fizikailag kivitelezhető, mindig lesz olyan, aki ezt megcsinálja. Ha bekerülne a rendszer, már lehetetlen lenne megcsinálni.​

 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.