Paul r Ramsay Pályázati lap

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 10.
64
95
V4 karakter
Nincs
LV karakter
Nincs
V2 karakter
Paul R Ramsay
Paul R Ramsay vagyok a Nemzeti Adó és Vám hivatal tagja(NAV). A pályázatom célja a Központi Nyomozó Alosztály teljeskörü irányítása.

Miért szeretném az alosztályt: Azért szeretném meg szerezni ezt az alosztályt mivel már más rendvédelmi csoportban is vezzetem más alosztály és szertnék újra belekezdeni.Szeretnék egy jól összehangolt erős csapatot összehozni akikre akár az életem is rá bíznám! Az én csapatom mindíg is készlenne bármire és magasan képzett tagokból állna sok mindent meg tudnának tanulni az én vezetésem alatt.Nem riadnának el semmitől.A munkályukat mindig pontosan és precizen végeznék el


Alosztály feladatai: Cégek megfigyelése,Cégek buktatása, Ember,drog,fegyver csempészet megszüntetése.


Alosztállyal való terveim:Egy olyan csapatot összehozni akik megbíznak egymásba és összehangoltak.A cégeket napi megfigyeléssel nézzük az ott történő dolgokat,papírjaik ellenőrzése. Illegálisan működő vagy Illegális tevékenységgel foglalkozó cégek bezáratása/lebuktatása. És még sok más a közeljövőben.

KNyF-Osztályvezető

Feladata:
Teljes alosztály irányítása. Neki mindenhez joga van az alosztályon belül

KNYF-Osztályvezető-helyettes


Feladata: Ha a KNYF-Osztályvezető nem elérhető ő irányítja az egész alosztályt. Neki is mindenhez van joga az alosztályon belül

Nyomozó

Feladata:
A cégeknek való megfigyelése akár mint civil ruhás vendég bennt vagy a kint történő dolgok megfigyelése civil autóban .Illegális cégek lebuktatása pl:Cégen keresztüli ember,drog,fegyver csempészet pénzmosás és csalás.



Aláírás: Paul R Ramsay
Kelt:2019.04.18
 
Utoljára szerkesztve:

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
996
1 320
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
A beadványt a vezetőség megkapta, valamint átértékeli. Szombati nap folyamán lesz a bírálás.

Sergej Shaw Vezérőrnagy​
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
996
1 320
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Mr. Ramsay Őrmester. Örömmel értesítem önt ez úton, hogy a Központi Nyomozó Főosztály parancsnoki állására tett szert. Egy vezetőségi tag későbbiek folyamán keresni fogja magát.

Kelt: 2019.04.20
Sergej Shaw Vezérőrnagy
 
  • Imádom
Reactions: Mézön
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.