Paul P Pawlowski-> Smoky #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KDominik

A mi szerződésünk egy életre szól!
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
428
598
Tatabánya
V4 karakter
Paul P Pawlowski
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
Paul P Pawlowski

Panaszolt fél admin neve:
Smoky

Panasz pontos megfogalmazása:
Helytelen birálat.

Bizonyítékok:
https://pastebin.com/1ZABf7Da, https://streamable.com/9wvneq

Megjegyzés:
Nos, minek után azt látom hogy a TEK-es random lövöldözik a társamra kiszállok rá lőni a TEK-re, A NAV ezt végig nézi majd elkezd követni. A videon látszik hogy félre állok azért hogy elmenjen mellettem ezt nem tette meg. Illetve előtte már egy pár kanyar óta mögöttem volt. Ezt követően ki lőttem a 2 NAV-ost. Kérdezem én ha egy rendvédelmis végig nézi hogy elkezdek lövöldözni és elkezd követni és az nem elég indok arra hogy ki lőjem akkor mi az elég indok rá? Az a pedig hogy nekem IC miről kell meggyőzendőm az az én dolgom, Végig nézem hogy lövik a társamat tök mind1 milyen indokból azt nekem úgy látszik végig kell néznem.
 

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok!

1. Attól még, hogy a társadra rá lőnek nem azt jelenti hogy neked is egyből fegyvert kell ragadnod és be kell szállnod. A társaid nem lövöldöztek csak egy TEK-es lőtte az NPC-t majd véletlen kilőtte a társaid egyik kerekét. Szóval nem volt lövöldözés csak az egyik fél részéről majd ez OOC meg is lett beszélve köztük.
2. Nem volt semmi IC-zés arról hogy segítség kéne a társaidnak és te sem kérdezted meg őket rádión keresztül, hogy bajban vannak-e.
3. Semmi jele nem volt annak, hogy akárcsak igazoltatni akarnak vagy bármi más, az életed pedig nem forgott veszélyben így nem volt elég okod megölni őket.

Ezért kaptál szankciót:

• DM: DeathMatch - Ok nélküli ölés.
Példa: Az utcán valakit, véletlenszerűen megölsz, esetleg olyan indokból, amiért a valóságban sem tennéd, pl.: ellopják a kocsid, szóváltásba keveredsz.

Várom a bírálatot!
 
  • Vicces
Reactions: aBalazs

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
A panasz jogos.​
A leírtak alapján Paul látta, ahogy a TEK-es lövi a társát. Ha csak ezt látja valaki, akkor nyilván valóan a segítségére siet az illetőnek, hiszen ezt diktálja a józan ész.
[2022-09-17 21:38:00] [Output] : Paul P Pawlowski: (( Te mit tennél ha látod hogy lövik az FKdat? ))
[2022-09-17 21:38:15] [Output] : Admin[4] Smoky: (( Megkérdezem tőlük hogy mi folyik ott. ))
Azért az észrevételeim alapján sokkal pörgősebben mennek az ilyen dolgok, minthogy egy lövöldözés közben a rádión legyen kérdezgetve, hogy mi a helyzet ott. Ha számára egyértelmű dolog folyik a társával szemben, és az ügy megköveteli a fegyveres beleszólást, akkor beleavatkozhat kérdés nélkül is.

Akkor sem számított volna DM-nek az eset, ha a NAV-osok akkor is rátapadnak így Paulra, ha nem látták konkrétan a lövöldözést. Jelentős volt annak az esélye, hogy azért tapadt annyira rá az az egység, mert tudomást szerzett az előtte levő lövöldözésről.

Felmerült az, hogy nem kötelességetek figyelni az OOC chatet, mert ki is lehet kapcsolni. Ha éppen nincsen kikapcsolva ténylegesen az OOC chat, és ott olyan infót osztanak meg veled (is), ami fontos (itt az volt.), akkor kötelességed annak tudomásul vételével cselekedni. Feltételezem, hogy nem volt kikapcsolva az OOC chated ekkor, és lehetetlen hogy nem néztél rá, mikor odaírtak és meg lett beszélve az a véletlen keréklövés. Ugyanakkor ha tényleg nem olvastad el a chatre kiírt dolgokat és annak ellenére lett lelőve az egység, még túlzás DM-nek beállítani az ügyet. Elegendő lett volna felszedni a kilőtt embereket, és megbeszélni velük, hogy már meg lett beszélve az a félre lövés, és indokolatlan volt az után még lövöldözésbe kezdeni.

Paul, kiszedtelek az adminjailből, és ezt az ügyet megbeszéltnek tekintem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.