Paul P Pawlowski --> Balage | #North

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KDominik

A mi szerződésünk egy életre szól!
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
428
598
Tatabánya
V4 karakter
Paul P Pawlowski
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Paul P Pawlowski >

Panaszolt fél admin neve:
< Balage >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Szerverszabály nem ismerete. Indokolatlan szankcionálás. >

Bizonyítékok:
< https://pastebin.com/4NaKT8sX >

Megjegyzés:
< No, szerverszabályzatban az ATM rablás résznél van tilos levárni az illegált a gyárba. Üldözés folyamán gyár fele kanyarodott az üldözött fél mikor azt gondoltam hogy le szögesezem a gyárat ( https://imgur.com/a/WWd1eAK). Ha az ATM-re vonatkozó szabálynál van ez a pont akkor nem értem hogy egy üldözés folyamán miért ne lehetne egy bejáratot le szögesezni. Egyéb megjegyzés: Nem értem hogy ez:[2022-06-28 21:11:04] [Output] : Paul P Pawlowski: (( Szerelő szeszögből nem tudom nézni. )) miért adminnal szembeni stílus. Leírja a kollega hogy "ne rendvédelmi szemmel nézzem" sajnos nem tudom mással nézni mivel rendvédelmis vagyok ez pedig egy hasonlat volt.>
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Még csak el sem kanyarodott oda, de te már bent voltál a gyár udvarában. Próbálj meg legközelebb ne az MG-re meg hasonlókra alapozni az üldözéseidet. Gondolom te örülnél neki, és nem hívnál admint ha fordítva történt volna meg veled hogy még ki sem kanyarodtál az utcából, de például a fél rendvédelem ott vár téged le spike-ozva gyárnál, mert a fél éves üldözés tapasztalata miatt azt megteheti.

A stílust pedig egyértelmű, hogy mire kaptad.
[2022-06-28 21:10:31] [Output] : Főadmin Balage: (( Nem tudom, hogy ezen mi olyan nehéz felfogni egyébként. Ne rendvédelmis szemmel nézd az ügyet ))
[2022-06-28 21:10:35] [Output] : Főadmin Balage: (( és megkapod rá a megoldást ))
[2022-06-28 21:10:45] [Output] : Paul P Pawlowski: (( De Rendvédelmis szemmel fogom. ))
[2022-06-28 21:10:50] [Output] : Főadmin Balage: (( Akkor meg nincs miről beszélni ))
[2022-06-28 21:10:51] [Output] : Paul P Pawlowski: (( MERT RENDVÉDELMIS VAGYOK. ))
[2022-06-28 21:11:03] [Output] : Főadmin Balage: (( A következő lekisebb ilyen levárásos storynál 200 perc AJ lesz osztva ))
[2022-06-28 21:11:04] [Output] : Paul P Pawlowski: (( Szerelő szeszögből nem tudom nézni. ))
[2022-06-28 21:11:10] [Output] : Paul P Pawlowski: (( Rendben. ))
[2022-06-28 21:11:25] [Output] : Főadmin Balage: (( Ezt kár volt ))
[2022-06-28 21:11:46] [Output] : [AdminJail]: Balage bebörtönözte Paul P Pawlowski-t 60 percre.
[2022-06-28 21:11:46] [Output] : [AdminJail]: Indok: Adminnal szembeni stílus
Te is jöttél a tipikus személyeskedéssel. Azzal, hogy milyen frakcióban vagyok, és ledegradál, hogy ha semmi közöm a rendvédelemhez akkor mit keresek ott ilyen ügyeknél. Tudtad jól, hogy ezek a hasonlatok mivel járnak a szerveren, nem egyszer szóltam már játékosoknak ez miatt. Neked más miatt is, mégis bevetetted a személyeskedést.
Jó lenne már észrevenni egyszer, hogy veled mik a problémák, és ha megvannak akkor próbálkozni javítani ezeken

Haverod meg az üggyel kapcsolatban tett későbbi kérdése után így köszönt el tőlem TS-en:
<21:19:33> "vladislaw.p.pawlowski": Rendben, viszont látásra Balage Guerrini sccs leader. Viszlát.
:D
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Üldözés folyamán gyár fele kanyarodott az üldözött fél mikor azt gondoltam hogy le szögesezem a gyárat
• MG: MetaGaming - OOC információ felhasználása IC.
A videón látszik is, hogy még előttük lekanyarodsz a gyárhoz (amelynek egyetlen bejárata van), ezt az információt, hogy ott ők mit tudnak tenni/intézni IC nem tudod, csak OOC információ felhasználásával (korábbi tapasztalat).

[2022-06-28 21:11:04] [Output] : Paul P Pawlowski: (( Szerelő szeszögből nem tudom nézni. ))
• Segítségkérés során kötelező az adminisztrátorral tiszteletteljesen beszélni.
Teljesen mindegy milyen szemszögből nézed, te kezdted el a személyeskedést, amit nem értek én sem, hogy minek kellett.
A 60 perc jail teljesen jogos és megfelelő mennyiség, figyelembe véve azt is, hogy egy exSGH-nak ezekkel tisztában kellene lennie.

A panasz jogtalan.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.