Paul Brown SGH jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TeaRex

Barangoló
2019. 07. 24.
83
87
19
Szigetszentmiklós
V4 karakter
Colin P Pawlowski
LV karakter
Paul Brown
V2 karakter
Colin P Pawlowski
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[ 15 éves fiú vagyok, Attila a nevem, Szigetszentmiklóson élek. Nagyon szeretem a kocsikat, a kedvenc autóm a Subaru Impreza WRX STI. Szeretek SEEMTA-n játszani, idáig más szerveren nem játszottam huzamosabb ideig. Párszor voltam már IDG, sok barátot szereztem a szerveren eltöltött idő alatt. Basszusgitározni tanulok, ez az egyik fő hobbim. A másik hobbim amit nagyon szeretek az a motorozás. Ugyanis "AM" kategóriás kismotorra van jogosítványom, és van egy 50 köbcentis kismotorom, amivel itt Miklóson szoktam randalírozni. De szeretek még pecázni is, nagypapámmal sokat szoktunk lejárni amikor jó az idő. Autószerelőnek tanulok a Fáy András Közlekedésgépészeti Műszaki Szakgimnáziumban. A jegyeim sosem voltak rosszak, néha lement az átlagom (félévi, évvégi) 3.5-re, de ez csak párszor fordult elő, amúgy tudom tartani a 4-4.5-es átlagot. A gépen CSGO-val meg SEEMTA-val szoktam játszani, de főleg SEEMTA-val. Röviden ennyi lenne rólam, remélem jó benyomást keltettem! :) ]

Mióta játszol a szerveren?

[ 2019-07-31 17:45:18 óta. ]

Eddigi elért dolgok:

[ 75 millió forint IC vangyon, Nav Törzsőrmester, OKF Zászlós és KLSZ parancsnok, és a rengeteg barát. + Az a pár IDG. ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[ Mivel voltam IDG és nagyon megtetszett hogy, az emberek tőlem kérdeznek, és hogy tudok nekik segíteni. Alapvetően jószándékú ember vagyok és szeretek/szoktam másoknak segíteni. Nem csak a szerveren hanem IRL is példáúl unokabáttyáméknak, vagy anyának, öcsémnek, meg szinte mindenkinek aki mellettem van és van valami problémája. Főleg azért is szoktam segíteni mert szerintem nagyon jó a megoldó készségem, mert akármilyen problémába ütközök majdnem kivétel nélkül meg tudom oldani. ]

Miért téged válasszunk?

[ Szerintem azért mert nagyon türelmes, talpraesett, elkötelezett ember vagyok. Továbbá nem ijedek meg semmi féle megpróbáltatástól, állok elébe minden feladatnak. Idáig amelyik frakciókba voltam mindenhol szerettek OOC, soha nem volt panasz a stílusomra. A szerverszabályzatot ismerem, mióta nem sikerült az egyik SGH TGF (csak a fele mert a lapomat elfogadtátok) azóta ezerrel tanultam a szerverszabályzatot, és máramár tudom minden szegmensét. Szerintem jó SGH lennék. ]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[ Naponta 3-4 órát szerintem simán, mivel most nem vagyok frakcióba meg online oktatás van. Ez van hogy néha több, és van hogy néha kevesebb. Bár kevesebb nem nagyon szokott lenni, mert ha valami családi összegyűlés van, vagy csak nézünk egy filmet, akkor nyilván nem tudok lenni a szerveren. ]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[ 3-4 óra. ]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[ Először is leírom neki hogy ilyet csak és kizárólag adminok tudnak megtenni. Aztán azt is leírom hogy adminok is csak akkor fixelik meg a kocsiát hogyha valami nyomós indoka/bizonyítéka van. Meg esetleg megkérdezem tőle hogy miért szeretne Fixet és megmondom neki hogy ezzel keressen fel admint vagy ne, ezzel is könnyítve az adminok munkáját. ]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[ Megmutatnám neki a szerveren elérhető 2 szerelőfrakciót, az SF-i Fix & Drive-ot és a LS-i SCCS-t. Azután beszélnék arról hogy mi is a szokás, hogy beáll a sorba, a szerelő lenyitja a kaput, beáll az egyik emelőhöz a kocsiával, a szerelő benyomja a sablom dumáját és megkérdezi, hogy teljes lesz e a szereltetés, ekkor elmondja hogy igen vagy nem, ha nem akkor milyen alkatrészeket szeretne javíttatni, ha igen akkor meg a szerelő benyomja a bindjét, hogy kiszámolja az összeget, majd elmondja IC hogy mennyi. Azt az adott mennyiségű pénzt a /pay [ID] parancsal oda adja neki, és miután kiírta hogy átadta a pénzt, utána a szerelő neki is lát a szerelésnek. Ha kész akkor jön a másik bind, ahol is megköszöni hogy őket választotta ecetera-ecetera, és odamegy a gyorssávhoz ahol lenyitja a szerelő, a kaput neki, és már mehet is dolgára. Aztán beszélnék neki a gyorssávról és a simasávról. A gyorssávnak az a különlegessége, hogy akárhány autó áll a sima sávba akkor is őt fogja előbb beengedni a szerelő. Ennek viszont az az ára hogy bármennyire is van összetörve a kocsija FIXEN 700.000 FT-ot fog elkérni a szerelő. Ha viszont a sima sávba áll akkor a kocsi bolti árához képes, és a töröttség mértékéhez képest lesz megszabva az ár. Valamint az is közre játszik hogyha nyitvatartási időn kívül megy be (itt ha kéri akkor fórumról küldenék neki egy linket hogy itt tudja megnézni az addot szerelőtelep nyitvatartási idejét) akkor dupla árat számolnak fel a szerelők. Végül beszélnék arról hogy főleg a szerelőfrakciók intézik a kocsik vontatását, erről is küldenék neki egy linket ha kéri. És hogy a /call 222-222 vagy a /call 444-444 parancsal tudja kihívni őket. És ha a mise közbe bármi kérdése lenne akkor arra rögtön válaszolnék. Valamint a szerelőfrakció bemutatása előtt mondanám neki hogy nyugodtan vágjon a szavamba ha bármi kérdése van, és tegye fel, mert nem fogom megharapni. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[ Az első és szerintem legfontosabb az a VH (VárosHáza) mivel itt fog iratokat beszerezni és itt fog először munkába állni. Itt beszélnék neki arról hogy hogy is működik ez, hogyha a bal szárnyába megy az épületnek akkor a munkákat tudja felvenni mégpedig úgy hogy, "M" betűvel kúrzormódra vált, jobb klikkel rákattint az NPC-re és kiválasztja a munkát ami megtetszett neki. Ekkor bal fent egy kis Tutorial jelenik meg, valamint egy üzenet hogy 'xy' munkát sikeresen felvette. Ha esetleg félre kattint, vagy dolgozott egy munkával de dolgozna mást akkor oda áll az NPC elé, és fontos hogy az NPC elé, mert ez máshol nem működik, beírja hogy /felmond és már választhat is új munkát. Aztán jönne a másik szárny, ahol is az iratokat tudja megvásárolni, itt megemlíteném neki hogy 100.000 FT-ért tud vásárolni a szerelőktől egy műszaki adatlapot, amivel ha idejön, és jobbklikkel az inventoriában a műszaki adatlapra akkor forgalmi engedély lesz belőle, ami IC elengedhetetlen egy kocsihoz ha nem akar bírságot kapni a rendőrségtől. Valamint mondanám neki hogy itt vegye meg a személyit, és figyelje a lejáratát, ugyanis ha nem érvényes már, akkor a rendvédelem csekkben fogja részesíteni, ha meglátja, de ha pár nappal előtte odamegy és jobb klikkel megnyitja a személyit, vagy a jogosítványt, vagy ADR bizonyítványt, akkor alatta egy zöld megújítás gombra kattintva, meg tudja újjítani az iratát. Itt elmondanám neki hogy a forgalmit nem tudja megújjítani, abból másikat kell venni.
A második nem lenne más mint a korház. Itt bemutatnám neki az épület előtti piros CP-t, amibe ha beleáll akkor egy bizonyos összegért meg fog gyógyulni. Valamint ha meghal akkor itt fog éledni. Vagy ha eltört mondjuk a keze, de nincs pénze meggyógyíttatni magát a piros CP-be, akkor a /call 104 parancsal ki tudja hívni őket.
A harmadik pedig nem lenne más mint az autós iskola. Ezt pedig azért mert itt fog tudni jogosítványt csináltatni. Erről megemlíteném hogy itt tényleg tudni kell a kressz bizonyos részeit, mivel itt valós kérdések vannak. Végül elmondanám a menetét egy jogsi csinálásnak. Hogy bemegy az interiorba, jobb klikkel az NPC-re és megkezdi a vizsgáját. Itt minden fel van tüntetve hogy mi mennyi, tehát el tudja dönteni előre hogy lesz-e rá keret, vagy nem. Majd elkezdi a kérdések kitöltését. Ha ez kész és sikerült, akkor fent beugrik az INFO Box és kiírja hogy sikeres volt a vizsgája. Ekkor kint lesz egy zöld CP, amibe ha belemegy akkor el tudja kezdeni a második és egyben utolsó szakaszt, a gyakorlati vizsgát. Itt ugyanolyan zöld CP-be kell belemenni, amit a térképen (F11) lát. Ez az útvonal körbe viszi Lost Santosba, és végül a városházán fog kijukadni. ]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[ Nos szerintem ilyenkor 2 lehetőség áll fent. Első: Ha olyan az Rp és a többek is beleeggyeznek, akkor szünetet tartunk/abba hadjuk az RP-t. Második: Ez a nehezebb példa, mert itt RP közbe kell gyorsan belecsempésznem egy választ. Én úgy csinálnám (vagyis egyszer már úgy csináltam :D), hogy elolvasom a PM-et, a fejembe összerakok egy megfelelő választ, és mivel nem gépelek olyan lassan, ezért egy óvatlan pillanatban megejtem a választ. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[ Megnézem a /id parancsal hogy hanyas az ID-e, majd ha megvan akkor a /lvl parancsal megnézem hogy hanyas szintű. Ha kis szintű akkor írok is neki egy választ, hogy ilyet nem szabad mivel ezért az adminok szankcióban részesítenek. És remélem hogy meg is érti. Valamint ha nagyobb szintű akkor szólok egy adminnak. ]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[ Voltam, igen. https://imgur.com/gallery/2OWxGvl ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[ Még soha. https://imgur.com/gallery/uUWRrgh ]
 

Ballu

...to side like a rollercoaster?
Támogató
2020. 04. 19.
126
419
Hungary
V2 karakter
Braheem U Pucu
Szia!
Többször is láttam a munkádat Ideiglenes adminsegédként, volt mikor a betanítást is elvállaltad amit tökéletesen intéztél.
Így tovább! Támogatom.
 

T3KK3N

Újonc
2020. 10. 25.
7
3
V2 karakter
Olivia Beasley
Helló!
Lapodat részemről mindent mindent bőven kifejtettél amit kellett kiemeltél. Egy párszor láttalak ideiglenes adminsegédként és szerintem eltudnád végezni az SGH feladatát, és azthiszem hogy jó adminsegéd lenne belőled.! Csak így tovább.. Támogatom
 
  • Imádom
Reactions: TeaRex

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
  • Imádom
Reactions: TeaRex
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.