Paul Brown jelentkezése az SGH köreibe

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TeaRex

Barangoló
2019. 07. 24.
83
87
19
Szigetszentmiklós
V4 karakter
Colin P Pawlowski
LV karakter
Paul Brown
V2 karakter
Colin P Pawlowski
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[ 15 éves fiú vagyok, imádok a seemta szerverén játszani, az autók a mindenem, könnyen szerzek barátokat és szeretek és szoktam másokon segíteni. Autószerelőnek tanulok a Fáy András Közlekedésgépészeti Műszaki Szakgimnáziumban. Szeretek motorozni, mostmár közúton is mivel nemrég raktam le az AM kategóriás jogosítványt. Kedvenc autóm a Subatu impreza wrx sti, a szerveren is szeretnék egyszer szerezni egy ilyet. ]

Mióta játszol a szerveren?

[ 2019-07-31 és azóta 29093 percet öltem a játékba. (Volt egy nagyobb kihagyásom.) ]

Eddigi elért dolgok:

[ Amire a legbüszkébb vagyok az az hogy OKF-ben volt egy alosztályom. 30.000+ játszott perc. Meg a sok frakció, amit végigjártam. ]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[ Szeretnék feljutni adminokhoz, szeretném végigjárni ezt az utat és szeretnék másoknak segíteni. ]

Miért téged válasszunk?

[ Mert türelmes, jókedélyű, törekvő, jószándékú ember vagyok. Közösséget nem rombolok, nem vagyok idegesítő és tudok helyesen írni. ]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[ Amennyit csak fent vagyok a szerveren. (Főleg reggel.) ]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[ Online oktatás alatt sokat, amúgy hétköznap 3-4 órát hétvégén meg néha egész nap online vagyok. ]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[ Elmondom neki a feladatkörömet, hogy nem tudok autót javítani. Azutnán elmondom neki hogy admin tud autót javítani HA (és ezt kihangsúllyozom) van rá indoka. Ha meg nincs indoka akkor mondom neki hogy a 2 szerelőtelep közül választhat, és ha nem érti akkor leírom neki hogy hogy vontathatja be a kocsiját és hogy szereltetheti meg. ]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[ Először is leírnám neki a nyitvatartási időket, és hogy ez azzal jár hogyha nyitvatartási időn kívül megy be szereltetni akkor dupla áron szerelik meg a kocsiját. Azután leírnám neki hogy a kocsik rangsorolva vannak ár szerint, tehát minél drágább a kocsija, annál drágább lesz a szereltetés. Meg a szerelőknek van vontatújuk és őket lehet kihíni a /call 222-222 vagy a /call 444-444 prancsal. De ha szerelőt hív akkor biztosítani kell a kocsiát olyan szempontból, hogy ha fel van borulva vagy vízbe van vagy olyan helyzetbe hogy a vontató nem tud rátolatni akkor ezesetben hívjon előtte egy admint és mondja meg neki hogy mondjuk a kocsija a vízbe van és szedje ki onnan. Azután írnám hogy 2 féle sáv van a sima meg a gyors/kijárat sáv. Erről annyit írnék hogy a gyors/kijárat sáv MINDEN ESETBEN 700.000 IC FT ha nyitva van az adott szerelő telep ha nem, a sima meg a kocsi bolti árához képest lesz x IC FT. És megmutatnám neki hogy hol található az SCCS és a Fix&Drive. Majd mesélnék a Casco-ról hogy az frakciók számára elérhető és az 75% kedvezményt ad szereltetésnél, szóval ne ijedjen meg ha 30.000-ért szereltet mondjuk egy rendőr. ]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[ Az első a városháza, mivel itt tud iratokat újjítani meg munkát felvenni. Utána a pláza, mert ott szinte minden megkapható meg karácsonykor ott szokott lenni a mikulás. Végül az autósiskola, mert ha szeretne legálisan játszani akkor ez fontos, és elmagyaráznám neki hogy kúrzormódban (m betű) rákattint a vizsgabisztosra, kifizeti az árát és már mehet is vizsgázni. ]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[ Attól függ milyen RP, meg hogy milyen hosszú a válasz. Mert ha ír nekem valaki és mondjuk aranybankot rabolok éppen akkor közbe a fejembe megfogalmaznám a választ és egy óvatlan pillanatba (mondjuk ha menekülünk és nem én vezetek) leírnám neki az előre összeállított válaszomat. ]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[ Mivel OOC utána van írva a játékos neve így kiderítem az ID-ét és írok neki hogy mit csinált rosszul, miért?, és hogyan csinálja legközelebb. ]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[ Voltam: https://imgur.com/gallery/QZL2tkt ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[ Még nem voltam: https://imgur.com/gallery/eae2ifr ]
 
Utoljára szerkesztve:

James Rafern

Újonc
2020. 08. 16.
41
20
V4 karakter
Emma Marconi
LV karakter
James Refern
V2 karakter
Emma Rafern
Sziasztok hát nem olyan rég óta ismerem de meg állná a helyét normális srác, én csak TÁMOGATNI tudom. Sok Sikert hozzá barátom.
 
  • Tetszik
Reactions: TeaRex

TeaRex

Barangoló
2019. 07. 24.
83
87
19
Szigetszentmiklós
V4 karakter
Colin P Pawlowski
LV karakter
Paul Brown
V2 karakter
Colin P Pawlowski
Sziasztok hát nem olyan rég óta ismerem de meg állná a helyét normális srác, én csak TÁMOGATNI tudom. Sok Sikert hozzá barátom.
Köszönöm!
11.) Kötelező az egy szónál hosszabb hozzászólás!
Büntetés: 40 büntetőpont.
Figyelmeztetést osztottam, figyelj oda. @Bazsi
 

Csabosz

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
45
37
22
V4 karakter
Antonio Da Luccio
V2 karakter
Bryan Al Capone
Ismerem régóta,megállná a helyét nagyon rendes gyerek. Nagyon segítőkész TÁMOGATOM. Sok sikert.
 
  • Tetszik
Reactions: TeaRex

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
407
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Szia. Annyira nem lett rossz lap, szerintem a lényeg benne van. Tekintettel arra, hogy régebben is tapasztaltam nálad, teljesen még nem voltál akkoriban tisztában a szabályokkal, de lehet azóta változott vagy már több mindent tudsz. Ennek ellenére tiszteletre méltó, hogy nem adtad fel és még mindig próbálkozol. Sok sikert kívánok neked és ha netán ez most nem sikerülne, se add fel. Egyszer csak hátha össze jön az majd. :)
 
  • Tetszik
Reactions: T3KK3N

TeaRex

Barangoló
2019. 07. 24.
83
87
19
Szigetszentmiklós
V4 karakter
Colin P Pawlowski
LV karakter
Paul Brown
V2 karakter
Colin P Pawlowski
Köszönöm szépen, és igazad van azóta változott. Az az 500 óra megtanított 1-2 dologra. :)
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Szia. Annyira nem lett rossz lap, szerintem a lényeg benne van. Tekintettel arra, hogy régebben is tapasztaltam nálad, teljesen még nem voltál akkoriban tisztában a szabályokkal, de lehet azóta változott vagy már több mindent tudsz. Ennek ellenére tiszteletre méltó, hogy nem adtad fel és még mindig próbálkozol. Sok sikert kívánok neked és ha netán ez most nem sikerülne, se add fel. Egyszer csak hátha össze jön az majd. :)

ugyan ezt tudom mondani. Hajrá!
 
  • Imádom
Reactions: TeaRex

T3KK3N

Újonc
2020. 10. 25.
7
3
V2 karakter
Olivia Beasley
Hali, elég jó régóta ismerlek, bár még mindig van 1-2 hibád amit elszoktál követni, de nemhinném hogy pont az akadályozna meg téged hogy elérd a célod. Szerintem a lapot egészen jól megírtad, és csak szerencsét tudok kívánni.. Sok sikert, és kitartást!
 
  • Tetszik
Reactions: TeaRex

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELFOGADOM.
Várunk TeamSpeak 3 meghallgatáson.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.