Paul Brown jelentkezése a Fix&Drive köreibe[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TeaRex

Barangoló
2019. 07. 24.
83
87
19
Szigetszentmiklós
V4 karakter
Colin P Pawlowski
LV karakter
Paul Brown
V2 karakter
Colin P Pawlowski

UsDWLpV.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!



Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?
~ Paul-nak szoktak szólítani, de a Attilának is szólíthattok mivel ez a nevem. 15 esztendős vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?

~ 2019-07-31 regisztráltam a SeeMta szervereire és azóta csak v2-n játszok egy hosszab kihagyás után. Jelenleg 33.000+ játszott percel rendekezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)

~ Jail-ben voltam már, bannolva még soha. Kép: https://imgur.com/gallery/5ELiprJ ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

~ Igen rendelkezem mind a kettővel, és viszonylag sok időt szoktam fent lenni ott, és barátokkal beszélgetek ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?

~ Az elvártakat simán, én főleg reggelt/ délbe/ dél után szoktam fent lenni a szerveren, néha este is. De sokat szoktam játszani a szerveren. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)

~ 15 éves fiú vagyok Attila a becses nevem. Pest megyében élem minden napjaimat és autószerelőnek tanulok a Fáy András Közlekedésgépészeti Műszaki Szakgimnáziumban ahol is 9.D osztályos vagyok. Imádom a kocsikat a kedvenc autóm a subaru impreza Wrx Sti, mindig megcsodálom ha látok egyet. Szabadidőmben szoktam motorozni már amikor az idő engedi, meg biciklizni. A szerveren leltem nagyon sok barátra, akikkel napi szinten tartom a kapcsolatot. Nagyon jó csapatjátékosnak tartom magam, idáig a frakciókba ahol voltam mindenhol szerettek. Stílusommal nincsen gond, erre még soha nem volt panasz. ~



IC RÉSZ

A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:
~ Paul Brown ~


Születési helye, ideje:

~ 1978.10.25. San Fierro. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:

~ Sofőr/ Autó mechatronikai technikus/ Főtörzsőrmester. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?

~ Sok jót hallottam önökről, és a végzetségemet szertném kihasználni. Nagyon tetszik a telep, már sokszor hoztam ide az autóimat. Nagyon szívesen csatlakoznék a csapatba. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!

~ A San Fierro-i korházban születtem. Tehetősebb családból származok, a szüleim mindig oda figyeltek a környezetemre. Édesapám neve Paul Washington, édesanyám neve Paul Mária. A See City autószerelő iskolában végeztem majd a rendőrtiszti főiskolán. 20 Évesen elmentem dolgozni sofőrként, azt csináltam 2 évig, utána a Nemzeti Adó és Vámhivatal köreibe csatlakoztam, majd a See City Car Service alkalmazottjaként dolgoztam. Sok időt töltök autók mellett. Kereskedek velük meg szerelgetem őket. Nagyon jó csapatjátékos vagyok, a tiszteletet mind a főnökök felé mind a kollegák felé megadom. Eddigi munkahelyeimen nagyon kedveltek, sok barátot szereztem onnan. Az ügyfelekhez mindig kedves vagyok, jó kedélyű embernek tartok magam. Vezetni kifejezetten jól tudok, vontatóval is volt már dolgom. ~

Aláírás:

Paul Brown

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Boxoslegend

JaydenV2

APM GOD
2020. 01. 25.
166
37
26
Érd
V2 karakter
Stella Vermillion

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -válasz- ))
XUqtqzT.png

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.