Paul Anders ---> kevin

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ZsombiiLV

Pletykafészek
2020. 01. 12.
833
3 486
18
LV karakter
Kendrick Simmons
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Paul Anders>

Panaszolt fél admin neve:
< kevin>

Panasz pontos megfogalmazása:
< Aranybankot raboltunk, már az arany leadónál voltunk, amikor is 1db aranyat sem tudtunk leadni BUG miatt. Próbáltam megoldani a problémát, ezalatt hosszas percek mentek el, végül egy adminisztrátor mondta, hogy Reconect megoldja a problémát. Reconecteltem, majd mire visszatértem a PSZ sehol, a ledó megölve, és egy srác állt ott, így levágtam, hogy kalózok. Előkaptam a fegyverem a fejére tartottam, de ő Rp helyett elfutott, majd fejbelőtt. Ekkor hívtam ki kevint: [2021-07-31 13:57:48] [Output] : [Küldött PM]: Kevin (22): Szeva. A srácra tartottam a fegyót, fogta elfutott, elővette a fegyóját, és kilőtt, magyarul PG-t követett el. Tudsz jönni? https://youtu.be/qouVfIa0yJs Elküldtem neki ezt a videót, ő is mondta, hogy PG volt, de a szokásos " egyik jobbra, másik balra " szöveget vágta a fejemhez. Szerintem már ez magában elég nevetséges, hogy egy egész Rp szituációt tönkretesznek, és kap egy figyelmeztetést, én meg nem mehetek vissza az Rp-be. Azt sem értem, hogy miért nem mehetek vissza? te magad írtad, hogy Pg-t követett el. [2021-07-31 14:01:27] [Output] : Admin[5] Kevin: (( ebbe az rpbe már nem mehetek vissza )) [2021-07-31 14:04:45] [Output] : Admin[5] Kevin: (( menj el )) [2021-07-31 14:05:25] [Output] : Admin[5] Kevin: (( most már nem adhatod le )) Ezek után megkértem, hogy getteljen el egy másik leadóhoz, hogy le tudjam adni az 1db ruadt, amit bug miatt nem lehetett leadni, de erre sem volt képes, mondván, hogy adminügy lett.>

Bizonyítékok:
< A panasz megfogalmazásához küldtem a logokat.
>

Megjegyzés:
< Ha szükséges küldök videót, hogy nem tudtam leadni az aranyat szerverhiba miatt. Egyébként kevin, miért nem szerverhiba, hogy bugos a script, és nem lehet leadni az aryanyat?!>
 

KevinV2

bandaska ⛽
2019. 08. 22.
208
309
V2 karakter
Mila Vasiliev
Szia, először is nem osztottam szankciót mivel én döntöm el milyen szankciót adok csak figyelmeztetem a srácot és mondtam mindenki menjen a dolgára, tehát nem mehetsz vissza az rpbe. Te pedig azt akartad geteljelek el egy leadóhoz majd vissza.
Várom a bírálatot.
 

ZsombiiLV

Pletykafészek
2020. 01. 12.
833
3 486
18
LV karakter
Kendrick Simmons

Szerintem RP szerveren vagyunk, ahol szerepjátékozni kéne. Mivel megölték a társaimat, és ellopták az aranyat, ezért kezdeményezni szerettem volna egy Rp-t. Ráfogtam a fegyvert, ő fogta és kilőtt a picsába.. Tisztában vagyok, hogy az admin dönti el a szankció mértékét, de ez akkor is egy vicc. Az, hogy pg-zett, ooc dolog volt, ebből adódóan nem értem, hogy miért nem mehettem vissza az rp-be. A srác szerint ő pg-sem követett el, de a videón tisztán látható minden. Ha nem rontotta volna el más(ok) játékélményét, és egy ÜDVELADÓ???-t követett volna el, akkor megérteném az " egyik jobbr, másik balra" bírálatott, viszont itt teljesen más a helyzet. Egy Rp folytatással mi lett volna a probléma?​


Illetve szeretném megkérdezni, hogy miért nem mehettem vissza az Rp-be?


Leírtam a szerveren is, hogy miért szeretném, hogy elgettelj. Erre ezt válaszoltad:
[2021-07-31 14:08:35] [Output] : Admin[5] Kevin: (( mert adminügy lett ))
[2021-07-31 14:08:42] [Output] : Admin[5] Kevin: (( és egyik jobbra másik balra ))
[2021-07-31 14:08:43] [Output] : Paul Anders: (( Miből? ))
[2021-07-31 14:08:45] [Output] : Admin[5] Kevin: (( lett az ítélet ))
[2021-07-31 14:08:49] [Output] : Admin[5] Kevin: (( a pgből ))
[2021-07-31 14:08:53] [Output] : Admin[5] Kevin: (( ezért el kell menned ))

Adminügy lett, mert a srác nem akart szerepjátékozni.

Ha nem lenne bugos a script, már rég leadhattam volna az aranyat ez volt itt a probléma.


Nowiczky válasza:
Stílusodra sürgősen figyelj oda. Ha ezt így folytatod, szankciót von maga után a jövőben.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

KevinV2

bandaska ⛽
2019. 08. 22.
208
309
V2 karakter
Mila Vasiliev
Figyelj én soha nem voltam a szankció híve. Abban igazad van, hogy ez egy rp szerver viszont előfordul ilyen esetekben a szabályszegés de én nem véltem akkora szabályszegésnek, hogy ezért üljön jailban 2-3 órát. Ha neked pedig annyira fontos az a 2.5 millió see ft akkor szívesen megtérítem neked.
 
Utoljára szerkesztve:

ZsombiiLV

Pletykafészek
2020. 01. 12.
833
3 486
18
LV karakter
Kendrick Simmons
üljön jailban 2-3 órát.

Annyival meg lehetett volna oldani, hogy Rp folytatás, hozzáteszem, hogy sokkal igazságosabb döntés lett volna. Folytathattam volna az Rp-t, a srác figyelmeztetést sem kapott volna, és figyelmeztetést sem kellett volna osztanod.

Illetve azt nem értem, hogy miért nem folytathattam az Rp-t.
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Megértem Kevin helyzetét , hogy nem a szankció osztásra ment hanem arra ,hogy megbeszéljétek.
Viszont valamilyen szinten megértem a te helyzetedet is Paul,hogy valaki egy szabályszegést követ el akkor nem kap érte semmit és elúszott az aranyad..

mivel én döntöm el milyen szankciót adok
Kevin, legközelebb mérd fel jobban milyen szituáció volt és ,hogy mit vétett az a fél aki szankciót kapna és utána hozz egy olyan bírálatot ami mindenkinek megfelel.

Ha kezdő lett volna a srác és úgy szeg szabályt akkor azt mondom, oké figyelmeztessed de úgy, hogy már bőven nem kezdő szinten van így az ilyeneket tudnia kéne..

Szóbeli figyelmeztetésben részesítelek Kevin.

Zárom!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.