Patrik Rosso jelentkezése a See City Car Service-be!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patrik19782

Barangoló
2019. 06. 26.
105
32
LV karakter
Max Numero
V2 karakter
Katsuro Hirasi
My_Garage_Auto_Logo.png



JELENTKEZÉSI LAP


IG Neved:
~ Patrik Rosso ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 3 éve kezdtem ,de volt egy nagyobb kihagyásom és most újból elkezdtem jelenleg 21.693 percel rendelkezem jelenleg. ~

Hanyas szintű vagy?
~ 21-es szintű vagyok ~

Milyen idős vagy?
~ 14 éves vagyok ,nem sokára betöltöm a 15. élet évemet ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ Voltam OMSZ-ben a leadereken kívűl ott én voltam a legnagyobb rangon ,de sajnos egy másik tag miatt 3 hónap után kikellett lépnem ,mivel nem szerettem volna vele egy helyen lenni. Következő frakció ahol voltam az az ORFK itt Őrmesteri rangot értem el. Távozásom oka ujra szervezés. Viszont oda is ,ha szeretnék várnak vissza a srácok. ~

Ha voltál, mikor távoztál az utolsó frakciódból?
~ Az ORFK volt az utolsó frakció ,amiben voltam a távozásom oka pedig ujraszervezés. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Szeretném kipróbálni magam egy szerelő életében. Mindig is kíváncsi voltam arra ,hogy milyen egy műhelyben dolgozni. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen ,rendelkezem. ~

Naponta mennyi időt tudsz a szerveren tölteni (óra)?
~ Mivel most gyakran ithol vagyok a karantén miatt ,ezért napi 4 és 6 óra között. ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/rDkBeYN ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ Utóbbi 6 JAIL JOGTALAN [UJRASZERVEZÉS] https://imgur.com/rhZ6nnj összesen 7 JAIL PD KULCSOK és 1db IC ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Én egy átlagos 14 éves srác vagyok ,aki régóta mta-zik még régebben az unokatestvérem szerettete meg velem ,de mivel ő kolis lett igy egy másik barátommal játszok. Legtöbbször haverokkal lógok ,beszélgetünk stb. Legtöbbször gépen szoktam játszani ,de itt is ,csak ritkán játszok magamban. Régebben még játszottam más RP szervereken ,de már egy jó ideje ,csak a SEE MTA szerverein játszom. A SEE MTA LV szerverén körülbelül 17 ezer játszott percem van itt pedig jelenleg 20 ezer játszott perccel rendelkezem. Ebből 2ezer percben nem voltam frakcioban. 13 ezer percet OMSZ -ben töltöttem és 5 ezer percet ORFK-ban ,de azt is csak azért mert már másodjára van ujra szervezés. ~
 
Utoljára szerkesztve:

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
484
239
22
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia jókis lapot irtál de az UCP kicsit csúnya de nem en döntöm el ,hogy elfogadom vagy sem de én TÁMOGATOM
 
  • Imádom
Reactions: Patrik19782

Patrik19782

Barangoló
2019. 06. 26.
105
32
LV karakter
Max Numero
V2 karakter
Katsuro Hirasi
Szia jókis lapot irtál de az UCP kicsit csúnya de nem en döntöm el ,hogy elfogadom vagy sem de én TÁMOGATOM
Nagyon szépen köszönöm a támogatásod. Sajnos az UCP-mel nem tudok mit kezdeni ,de ahogy látod te is rendes JAIL-m ,csak 5 lenne.
 

Bone

Az év Adminisztrátora, 2020-ban.
2019. 01. 10.
748
569
20
V2 karakter
Bone de Bracco
My_Garage_Auto_Logo.png


Tisztelt jelentkező!

A lapját a vezetőség átolvasta, majd arra a döntésre jutott, hogy a jelentkezési lapja nem felelt meg az elvártaknak.​

Bonnie D Revench - See City Car Service, Tulajdonos.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.