Patrik Rosso Jelentkezése a Fix&Drive-hoz![Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patrik19782

Barangoló
2019. 06. 26.
105
32
LV karakter
Max Numero
V2 karakter
Katsuro Hirasi
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/RIGHT]



FIX AND DRIVE SERVICE

JELENTKEZÉSI LAP




[ O ][ O ][ C ]



Beceneved, amin szólíthatunk:

~ Patrik ~



Életkorod:

~ 14 ,lassan 15 ~



A játékon belüli szinted:

~ Jelenleg 20-as szintű vagyok. ~



Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép és a névváltásról!)

~ AdminJail-el rendelkezem: https://imgur.com/mZ7rUnh
Bannal ,Kickel nem rendelkezem: https://imgur.com/rDkBeYN
Név váltásaim nem voltak. ~



Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?

~ Amikor szükség van rám mindig használom. ~



Rendelkezel mikrofonnal?

~ Természetesen. ~



Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:

~ Én egy átlagos 14 éves srác vagyok ,aki régóta mta-zik még régebben az unokatestvérem szerettete meg velem ,de mivel ő kolis lett igy egy másik barátommal játszok. Legtöbbször haverokkal lógok ,beszélgetünk stb. Legtöbbször gépen szoktam játszani ,de itt is ,csak ritkán játszok magamban. Régebben még játszottam más RP szervereken ,de már egy jó ideje ,csak a SEE MTA szerverein játszom. A SEE MTA LV szerverén körülbelül 17 ezer játszott percem van itt pedig jelenleg 20 ezer játszott perccel rendelkezem. Ebből 2ezer percben nem voltam frakcioban. 13 ezer percet OMSZ -ben töltöttem és 5 ezer percet ORFK-ban ,de azt is csak azért mert már másodjára van ujra szervezés. ~





[ I ][ C ]



Teljes neve:

~ Patrik Rosso ~



Anyja, apja neve:

~ Édesapám neve: Bryan Rosso
Édesanyám neve: Jessica Turner Rosso ~



Elérhetősége (email, telefonszám):

~ E-mail: patrik19782@seemail.com
Telefonszám: 539835 ~



Büntetlen előítéletű?

~ Természetesen Büntetlen előéletű vagyok ,ugyanis nem rég léptem ki az Országos Rendőr Főkapitányság állományából. ~



Személyi igazolványáról egy kép:

~ https://imgur.com/6Ua7sUK ~



Van-e ismertsége a csapatunkon belül?

~ Jelenleg nincs ,de szeretném megismerni a csapatot. ~



Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?

~ Az összemüködés és a csapatmunka egy tizes skálán nállam 10-esnek számit ,mivel fontos ,hogy a cég gördülékenyen tudjon müködni. ~



Gyakran jár műhelyünkbe?

~ Mindig a Fix&Drive mühelyében szoktam szereltetni ,mivel a csapat megbizható és jól,gyorsan végzik a munkájukat. ~



Csatolja be önéletrajzát:

~ Patrik Rosso Los Santosi állampolgár vagyok . 1980-ban jöttem világra Los Santos egyik korházának klinikáján. Édesanyám Jessica Turner Rosso 1957-ben született szintén Los Santosi állampolgár. Édesapám Bryan Rosso 1954-ben született ő is Los Santosi állampolgár.

Szakmai tapasztalataim: Éltem pályafutása az Országos Mentő Szolgálatnál indult be itt több évet is lehúztam. A csapat nagyon összetarto volt ,és összehangolt. Könnyen belehetett illeszkedni ,akár csak egy állom munka. Szerettem menti az életeket és így sok ismeretségre is tehettem szert. A vezőtök kivűl én voltam az állományban a legmagasabb rangon és én voltam az első ,aki bekerült a Légi mentők szolgálatába. Nagyon szerettem a helikoptereket már előtte is ,de itt szerettem meg igazán. Sajnos volt egy személy ,aki nem volt nekem szimpatikus ,ezért kiléptem az OMSZ-ből ,de már azóta megbántam.
Következő szakaszát az életemnek az Országos Rendőr Főkapitányságon töltöttem itt viszonylag kevés időt voltam ,ugyan is ,csak Őrmesteri rangig jutottam. A közösség sem volt itt olyan mint annó az OMSZ-ben ,mindenki próbált egymásnak parancsolgatni ,amit senki nem nézett jó szemmel.

Tanulmányaim: Los Santos Medical University, Los Santos Police academy, ~




Aláírás:

Patrik Rosso
 

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárom/Helyezem!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.