Patrik Rosso-Dzsordzso

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patrik19782

Barangoló
2019. 06. 26.
105
32
LV karakter
Max Numero
V2 karakter
Katsuro Hirasi
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Patrik Rosso >

Panaszolt fél admin neve:

< Dzsordzso >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Tehát ugy kezdődött az egész hogy belém jött egy kamionos kolléga én le anyáztam rádioban ,ami teljesen normális mivel IC is leanyáztam volna annak okábol ,hogy nekem ki kell fizetni a keletkezett kárt. Probáltam vele mind ezt megvitatni ,de őcsak azt mondta ,hogy IC ügy . Szerintem IRl sem tudok OCC rádiozni tehát a rádiózás is egy IC dolog ,ha ezt nézzük. Tegyük hozzá ,hogy egy kamion volánnya mögött ültem és IC az életemet kockáztattam ,tehát az a legkisseb dolog ,hogy ezek után le anyázom már elnézést a trágár szavakért.Ezárt kaptam egy olyan jail-t aminek az volt az indoka ,hogy "A kamionrádiót csak is munkával kapcsolatos kommunikációra szabad használni" ezt meg is értem mert benne van a szabályzatban , de ez ugyan ugy a munkával kapcsolatos.Mind ezekután szerettem volna megbeszélni Dzsordzso-val és éppen a jail-ba való rakása után le is lépett ,ezt nem tartom gerinces dolognak. >

Bizonyítékok:
< https://data.hu/get/12041468/console.log ,ha szükség van további bizonyitékokra szívesen segitek. >

Megjegyzés:
< Nincs több hozzá füzni valóm. >

thebenjamin válasza:
4.)A fórumon kötelező feltüntetni az IG nevedet. Legalább egy szerveren lévő karaktered nevét kell feltüntenti a profilodon. A megfelelő részlegbe csak akkor írhatsz, ha az ahhoz tartozó karaktered neve meg van adva. Pl.: ha V2 részlegre akarsz írni akkor köteles vagy a V2 karaktered megadni
Büntetés: Örökös kitiltás míg nincs feltüntetve a neved, keress fel egy Globális Moderátort!

Kapsz rá 12 órát.

 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Vicces
Reactions: Moszat

Dzsordzso

Zöldfülű
2019. 01. 11.
198
149
V4 karakter
Jordi McFroy
LV karakter
Jayden Flintwood
V2 karakter
Jordi McFroy ✞
Helóó..
Abban a rádióban való anyázáson kívül volt, 2 sor rádióban való káromlás/probléma amiről képes bizonyítékot kaptam. És mint mondtam én is, és jó magad is a panaszodban leírtad, hogy a rádiót csak a munkával kapcsolatos kommunikációra való.. Egyszerűen ezt te rontottad el, és ne bennem keresd a hibát. Ezt egy sima ordítással is el lehetett volna végezni elég Könnyedén. "Szerintem IRl sem tudok OCC rádiozni " Ne hozz minden dolgot a valósághoz, illetve szó sem volt az ooc rádiózásról. ""A kamionrádiót csak is munkával kapcsolatos kommunikációra szabad használni" ezt meg is értem mert benne van a szabályzatban " Akkor nem is értem a panaszod. "Mind ezekután szerettem volna megbeszélni Dzsordzso-val és éppen a jail-ba való rakása után le is lépett ,ezt nem tartom gerinces dolognak " Körülbelül 5 percig beszélgettünk ooc chaten erről de te nem értetted meg amit én mondtam, csak a mentségeket próbáltad felém dobálni. Az meg az én dolgom, hogy mikor lépek fel, s le a szerverről mellesleg volt admin arány ami az én kijelentkezésemmel nem is lett volna gond, azonban csak reconnecteltem mivel buggolt a panelom.​
 

Patrik19782

Barangoló
2019. 06. 26.
105
32
LV karakter
Max Numero
V2 karakter
Katsuro Hirasi
Az én véleményem szerint a munkával kapcsolatos az is ,hogy elrendezzük az ütközéssel kapcsolatos dolgokat. Egyébként pedig ordihatok utána ,ha már nincs ott.
 

Dzsordzso

Zöldfülű
2019. 01. 11.
198
149
V4 karakter
Jordi McFroy
LV karakter
Jayden Flintwood
V2 karakter
Jordi McFroy ✞
Nincs több hozzáfűzni valóm! Várom a bírálást..​
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
A panaszt én fogom bírálni, az olvasása után.
 

Ricsi

Modern Verne
Very Important Person
2019. 01. 09.
1 342
844
V2 karakter
Richard W Harison
Szerintem nem az lesz az első ha beléd mennek hogy máris trágár szavakat használsz.

A másik pedig hogy bármilyen eset legyen akkor sem lehet ilyenre használni a rádiót.


• A kamionrádiót csak is munkával kapcsolatos kommunikációra szabad használni.

Jogtalan!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.