Patrick Weolders - Jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

zelx

Barangoló
2019. 01. 20.
104
28
18
Várdomb
V4 karakter
Beno Gavier
LV karakter
Patrick Woelders
V2 karakter
Cody Lorenzo

x3zePcK.png


IG neved:
- Patrick Weolders -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Igazából lassan már 4 éve, hogy használom a TS szerverét, leginkább kezdetlegesen community ügybe használtam, de ahogy RP kezdeteim elkezdtem, erre használom. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem, még nem voltam. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Még nem voltam, ha sikerül ez lesz az első. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Igazából naponta 3-4 órát tudnék átlagosan lenni, ez teljesen meglenne, és biztosan tudnék rá fordítani az időmet a feladatomra. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Az összeset rá tudnám, hisz a moderátori pozícióm mindennél fontosabb. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Igazából azért, mivel szeretek beszélgetni, és szerintem fontos egy moderátornál, hogy aktívan tudjon beszélni. Hála a jó istennek nekem megadott a lehetőség, hisz nagyon sokat beszélek, ezáltal kellemes, normális beszéd formám van. Megbízható vagyok, amit rám hagynak, maximálisan tudnék segíteni bárkinek. Aktív, és megbízható személyiség vagyok, fontos az nekem, hogy a másik kimagasló segítség nyújtás után forduljon a kívánt szobájába. Ez függetlenül, értelmes, srác vagyok, aki szereti az új dolgokat kipróbálni. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Igazából, unatkozom, szeretném az időm eltölteni azzal, hogy segítek másoknak, rég óta szerettem már egy értelmes csapatban lenni. Hiányzik a csapatmunka és a társaság. Szeretnék új haverokat megismerni, és szeretném fenn tartani a rendet. Lényegében, szeretek segíteni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Igazából, ahogy fel lép, mondanám neki, hogy van olyan lehetőség, hogy írja át a nevét, egy értelmes IG névre. 'change name' - funkció - val. Ha ez megtörtént, akkor a regisztrálás megtörtént, és minden rendben volt, akkor megmutatnám neki, a segítségkérő, és váró szobákat. Ez felül, elmagyaráznám neki, hogy amikor elmegy a gép elöl hova kell menni, és hogyan tud belépni egy csatornába. Ha ez megtörtént, elmondanám neki, a társalgói szobákat, és végül a frakció szobákat, ha esetleg felvételre szeretne jelentkezni, netán várják egy meghallgatásra. Mondanék neki egy pár szabályzatot, hogyan kell alkalmazkodni, és hogyan kell másnak segítséget adni. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Megbízhatóságommal, és aktívságommal tudnék hozzá tenni, akár az egész napom rá tudom fordítani a munkámra, csak azért, hogy segítsek másnak. Fontos, hogy megbízható, és teljesen felruházott srác vagyok, aki kihívásokra vár, és szereti azt célba vinni. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Természetesen van, pár moderátort, próbaidős moderátort ismerek, így nem lenne gond a csapattal sem. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Szeretnék nagyon sokáig itt lenni, és akár moderátor vezetőként dolgozni itt, szeretnék évekig itt lenni, és az a célom, hogy megtanuljak a csapattól mindent, és egy értelmes embernek kerüljek ki az életbe. Szeretnék mástól tanulni, és a tanulságot másnak át adni. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Megbízható, értelmes. -
-
Értelmes beszéd készség. -
-
Aktívság, maximalistaság. -

Negatív:
- Utalom ha valaki flegma, és nem beszél normálisan. -
-
Nem szeretem ha, valaki csúnyán beszél. -
-
Nem szeretem a kivételezést, és akkor fel kapom a vizet, ha kivételeznek mással. -

Mennyi idős vagy?:

- 15 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Patriknak hívnak, 15 éves vagyok, jelenleg Tolna megyében élek Várdombon, három testvérem van, én vagyok a legidősebb a csapatba. Jelenleg Mentőápolóként fogok dolgozni, így értelemszerűen ebbe a szakmába tanulok. Sokat focizok, és szeretnék egy csapatot is a közel jövőbe, jelenleg motorozok haverokkal, spanokkal. Drága barátnőm van, lassan már 1 éve. Szeretek szabadban lenni, és kint tölteni az időmet, szeretek másoknak segíteni. Sokat szoktam gépezni, és ennek tudatában See System szerverén játszani. Igazából nekem mindig bejött a sivatagi élet. Megbízható ember vagyok, rádiósként szeretnék majd dolgozni másod állásban, és ennek felhasználásával, majd egy saját rádió céget csinálni később. Türelmes, értelmes srác vagyok. -
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.