Patrick P Patrickson jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Döme.

Újonc
2020. 02. 17.
6
2
V4 karakter
Drake Musso

x3zePcK.png


IG neved:
- Patrick P Patrickson -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 3 éve már, hogy legalább heti 5x feljárok TS-re. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem voltam -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- SGS TS szerverein nem. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Hétköznap: 3-4-5 órát, Hétvégén: 5-10 órát is akár időmtől függően. Általában annyit időt töltök fent TS-en, amennyit fent vagyok a szerveren. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 3-4 órát minimum. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Van tapasztalatom a TeamSpeak szerverek moderálását tekintve. Tudok bánni a "kezelőfelületekkel", illetve tudok segíteni a kezdőfelhasználóknak hogyan navigálják el magukat a TeamSpeak "világában". -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretnék segíteni azoknak az embereknek akik most kezdik el használni a TeamSpeak-et játékhoz, mert én is egyszer kezdő voltam, és tudom milyen jól esett a segítség egy nyitott közösségtől. Szeretnék segíteni rendet tartani a szerveren, és jobbá tenni a közösséget, hogy egy békésebb hely lehessen ez a TS szerver, ne legyenek olyan emberek ezen a szerveren akik csak azért járnak fel, hogy tönkre tegyék más felhasználók TS élményét, zavarják őket soundboard-ozással vagy esetleges csúfolással. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Tudom a TS, illetve az RP szabályokat, és aktívan részt tudok venni a moderálási folyamatban a kezdők rangosztását illetően. A nem regisztrált felhasználót behúznám az ügyfélszolgálatba, és ott feltennék neki kérdést egy kérdést, hogy játszik-e a Las Venturas szerverén. Válasza után 2 variáció lehetséges.
1.variáció:
Válasza "igen", ez esetben kérném, hogy mondjon 3 TS és 3 RP szabályt.Miután válaszol, a válaszai alapján megítélem hogy alkalmas-e a rangra az illető. Ha sikerült neki a szabályok elmondása, akkor egy "Civil" rangot tennék rá.
2. variáció:
Válasza "nem", ez esetben kérném, hogy mondjon el 3 TS szabályt.Miután válaszol, a válaszai alapján megítélem hogy alkalmas-e a rangra az illető. Ha sikerült neki a 3 TS szabály elmondása, akkor egy "Nem SeeMTA játékos" rangot tennék rá.

Ha nem sikerül teljesíteni neki a 3 TS és RP szabály elmondását, akkor a "RP tanuló" rangot adnám neki(Ha még létezik) és kérném, hogy olvassa át a szabályzatokat. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Iskolás koromra való tekintettel sokat tudok foglalkozni, és sokat is foglalkozok a SeeMTA-val, értem a dolgokat amik zajlanak a szerveren, tisztában vagyok a jelenlegi állapotával a szervereknek, és szeretném hasznosra fordítani eme tudásomat és a szerveren/szervereken eltöltött időmet, és segíteni másokon, mert senki nem profin kezdi a dolgokat. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Garzon-nal beszélgettem párszor -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- A célom a fejlődés és az emberek segítése, végső soron operátorként való funkcionálás. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Energikus vagyok -
- Segítőkész vagyok -
- Tisztességes vagyok -

Negatív:
- Hamar fel tudom kapni a vizet ha olyan a helyzet -
- Néha túl közvetlen, tiszteletlen vagyok másokkal -
- Néha nem kezelem kellő komolysággal a dolgokat -

Mennyi idős vagy?:

- 16 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Patrik vagyok. Fejér megyében, Székesfehérváron születtem. 16 éves vagyok.Székesfehérvártól kb 25 km-re lakom. Székesfehérváron egy két tanítási nyelvű informatikai szakra járok az egyik szakgimnáziumba, ahol jelenleg 9.-es vagyok,mert az első évem a 0. volt. Jelenleg nincs sok tanulni valóm ezért van időm SeeM TA-zni! Tanulmányi 4-es 5-ös, néha 1-2 3-mas. Majd szakmám 4 év múlva lesz. Kedvenc időtöltésem a számítógép és a foci. Kedvenc játékaim a GTA 5 és az MTA azon belül a SeeMTA szerverei. SeeMTA-n játszani, RP-zni 3 éve kezdtem el normálisan. Átlagos családban élek, 1 testvérem van. Van egy kiskutyám ebből kifolyólag állatbarát vagyok. Barátkozó, megbízható típusú
gyerek vagyok. Remélem elég leszek a moderátorhoz. Tömören ez vagyok én.
Köszi, hogy elolvastad. -


ui: Ezt a jelentkezést @dontsale helyett küldöm be mivel a fórum kitiltása 02.28-án jár le.(indok:hsz hunt)

 
Utoljára szerkesztve:

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Inkább ha lejárt a bannod, írj te egy lapot. Még a TGF úgy is nyitva lesz.
 
  • Szomorú
Reactions: Döme.
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.