Elutasítva Patrick Hiddleston - Sógi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
B

BoweN

teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ Patrick Hiddleston ~

A ban időpontja:
~ 2022 - Április ~

A ban időtartama:
~ Permament - Örökös ~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ Sógi - Operátor ~

A ban oka:
~ PD leaderrel szembeni stílus végett. ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ Nos, igazából kezdjük az elejétől. Első körben, amikor én jelentkeztem az akadémiára, eléggé boldog voltam, hogy sikerült a felvételi ciklusom. Sajnos olyan dolog végett sikerült távoznom, ami nem volt eléggé reális. Én, egy eléggé olyan ember vagyok, hogy a nem megfelelő igazságért (számomra), eléggé be pöccenek, és hát nem mindig úgy történik a dolog ahogy kellene. Sajnos, mivel nagyon hiányzik a közösség, és a beszélgetési lehetőségek, így nem igazán érzem magam a legjobban azóta. Hiányzik a nagyon sok baráti közösség. Nagyon megbántam akkor, hogy sikerült olyanokat mondanom a Leadernek, ami nem igazán volt szimpatikus, és saját magam minősítettem ezzel. Sajnos mivel nagyon sok barátom volt, akivel tudtam beszélgetni, így elmaradhatatlan lenne a TeamSpeak3 használata. Ígérni, sőt biztosra tudom mondani, hogy többé ilyen nem fog előfordulni, és tisztességesen, szabály követően fogom használni a platformot. Szeretnék kérni egy utolsó esélyt, egy tiszta lappal, ami bebizonyítja azt, hogy tudok teljesíteni, és ígérni azt, amit leírtam. Megköszönném tisztességes együttérzésed, hogy jelenleg itt a nyár is, sok idő felszabadult a játékra. Köszönöm, hogy lehetőséget kapnék esetleg rá. ~

Megjegyzés:
~ Előre is nagyon köszönöm, és tényleg sajnálom a történteket, biztosra tudom ígérni, hogy nem fog többé ilyen előfordulni. Köszönöm, További Szép Napot! ~

 
  • Hűha
Reactions: aricsi

Sógi

Írnok deák
2019. 09. 15.
660
1 183
Mordor (Miskolc)
V4 karakter
Dr Shadrias Starsky
Üdv-üdv.

Az Akadémiáról való kikerülésednek realitását nem itt szeretném részletezni. Sok probléma volt veled az nap, hazudtál nekünk, nem is egyszer. Majd mikor kihúztunk elég bicskanyitogató stílust vettél fel egy leaderrel szembe, majd utána az Akadémia csoportba is megmutattad az embereknek hogy miről is beszélek.

Ezekről a dolgokról, amiket leírtál hogy mért szeretnél UB-t kapni akkor kellett volna gondolkodni... Nem most.

Később visszatérhetünk rá. Most erre nem adok UB-t.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.