Patrick Hiddleston jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
B

BoweN

abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Patrick Hiddleston
Születési hely, idő: San Andreas, Los Santos Neveda, 1997.05.15
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: Telefonszám: 38761818081 | E-mail: patrick.hiddleston@seemail.com
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: San Andreas, Los Santos Neveda, Santa Marina Beach 25st. 8281rs.
Legmagasabb végzettsége: Érettségi + Rendvédelmi 10 hónapos járőr-képzés minősítés.
Eddigi munkahelyei: Los Santos McDonald's, Los Santos Személy-és Vagyonőr Kft, Fegyveres Biztonsági Szolgálat.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Patrick Hiddleston a becsületes nevem. Jelenleg 25 éves magyar származású állampolgár vagyok. Általános iskolai évemnek végezetül sikerült egy rendvédelmi szakközép iskolában felvételt nyernem. Ekkor még nem igazán gondoltam komolyan, hogy én rendőr leszek, de ahogy teltek az idők, és gondoltam magamban érdemes lenne elkezdeni ezt a pozíciót. Amikor sikerült megszereznem az érettségit, akkor gondolkoztam el, hogy ténylegesen a rendőri hivatást szeretném választani. Édesapám katonaként teljesített szolgálatot, viszont engem annyira az a rendvédelmi szerv, nem igazán jött be számomra. Jelenleg mindig a közrendvédelem vonzott engem. Igazából ahogy befejeztem a rendvédelmi 10 hónapos képzést, nem tudtak beosztani engem sehova, így kérték, hogy saját magamtól keressek alkalmas szervet aki a munkaigénylésem elfogadja. Mindig is szerettem vezetni, és a szabályokat betartani úgy, hogy a másoknak is megfelelő legyen ez. Átlagosan napi szinten foglalkoztam makett építésekkel, amik lefoglalták jelenlegi unatkozásaim. Édesanyám fegyveres biztonsági őrként teljesített szolgálatot. Akkor még nem igazán volt rendszeres pénzbevétele, mivel még akkor alakult ez a rendvédelmi-társ segítség. Érett, megbízható személy vagyok, anyagilag sose voltunk a legjobbak, de hála istennek sikerült a rendvédelmi technikum kifizetése is.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Róbertnek lehet szólítani.
Mennyi idős vagy: Jelenleg 16 életéves vagyok.
Legmagasabb iskolai végzettséged: Honvédelmi Szakközépiskola.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: Jelenleg 118 perccel rendelkezem.
Csatolj egy képet az UCP-ről: imgur.com/a/xd32Jga
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem rendelkezem.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem rendelkezem.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Egy névváltásom volt. Patrick Sweeney - Patrick Hiddleston-ra.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Igazából számomra ez eléggé egyértelmű. Jelenleg eltudom különböztetni a munkát, és a civil életet. Jelenleg szeretnék egy olyan rendőrt, aki kissé szigorú, de viszont állampolgár szerető. Mindig is arra mentem, hogy minél megbízhatóbb legyen egy személy, annál tapintatosabbnak lehet őt venni. Átlagosan aktív vagyok a szerveren mindig, így lehetőség van rá arra, is hogy teljesítsek a nap többszöri időben szolgálatot. Kissé szigorú lennék, viszont annál jobban tudnám a kiosztott feladatom. Intézkedési céljaim mindig annak felelnek meg, ami le van írva, és a szerint intézkednek, ami megkövetel engem. Mindig tudnám a feladatom, amit a járőr-parancsnok kioszt nekem, és így teljesítek szolgálatot.
Miért pont rád essen a választásunk?
Igazából, nem szeretnék egoista lenni, viszont eléggé komolyan tudom gondolni azt, amit csinálok. Magabiztos vagyok, soha nem volt olyan, hogy ne azt csináljam amit elő írnak nekem. Megbízható vagyok, döntésképes, önállóan is tudok intézkedni bármilyen szituációkba. Teljesen érettnek érzem magam, hogy jelentkezzek a szervezetbe, és megfelelő képességgel szerintem ezt meg is lehet valósítani. Tükröz engem a segítőkészség, mindig segítettem azoknak, akik kissé nem értenek ahhoz, amit csinálnak. Soha nem röhögtem ki azokat, akik nem rendelkeznek még megfelelő tapasztalattal.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem voltam még a szerveren frakcióba.
Ranzer válasza:
Szia. Kérlek frissítsd tizenkét órán belül a karakternevedet az aktuálisra.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Patrick Hiddlestone!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja a lapját. Kérjük jelenjen meg 2022.05.23 (17:00) időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.

Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.05.23 (17:00) jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.

Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!

____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.