Patricio panasza Smexyre [#North]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patricio Del Piero

Aktív fórumozó
2019. 01. 22.
254
87
29
V4 karakter
Zen Shin
LV karakter
Buck Rockwool
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Patricio Del Piero >

Panaszolt fél admin neve:
< Smexy admin. >

Panasz pontos megfogalmazása:
< egy srác átvert engem ajándékkal majd szóltam smexynek, egy barátomnak ooc beírtam [2019-12-24 18:44:41] [Output] : Patricio Del Piero: (( hallod ez a csávó átbaszott ajándékkal )) és erre ooc stílusra még én kaptam jailt. 200percet. Nem egészen értem miért is járt ez ha nem mondtam rá semmi csúnyát személyi jogait nem sértettem. Nem volt se szidalmazás se semmi. Smexy 4es adminkéntvaló stílusa szerintem pedig eléggé megengedhetetlen,flegmázott mind pmben mind az ügynél. >

Bizonyítékok:
<
[2019-12-24 18:44:41] [Output] : Patricio Del Piero: (( hallod ez a csávó átbaszott ajándékkal ))
[2019-12-24 18:44:44] [Output] : Patricio Del Piero: (( vágod?:) ))
>


Megjegyzés:
< Szerintem picit elgondolkodtató,hogy valaki adminként nem ismerni azt a szabályzatot ami szerint dolgozik. • OOC szidás – Az OOC szidás szigorúan tilos. Ez egy olyan cselekmény, amivel a személyt magát a karakter tulajdonosát szidod, ezért nagy büntetés jár.
Hozzászólhat Tomie Silverman aki végig jelen volt az esetnél. >
 
Utoljára szerkesztve:

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 978
2 629
Szia, elírtam az indokot. Ennyi hibát vétettem. Kijavítottam a jail indokot.
Hozzáteszem hogy egyedül voltam fent 180 playerre és tele volt a chat pmekkel.

Várom a bírálást!
 

Patricio Del Piero

Aktív fórumozó
2019. 01. 22.
254
87
29
V4 karakter
Zen Shin
LV karakter
Buck Rockwool
[SeeMTA - Börtönidő]: Hátralévő idő: 200 perc
[SeeMTA - Börtönidő]: Oka: OOC Stílus [Javítva]

Szerintem nem ebben hibáztál, de majd bírálják..
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 978
2 629
Azt kifelejtetted mondani hogy a haverod (Tomie Silverman) pm-ben fenyegetett engem.
 

Patricio Del Piero

Aktív fórumozó
2019. 01. 22.
254
87
29
V4 karakter
Zen Shin
LV karakter
Buck Rockwool
Semmi közöm hozzá, hogy más ember mit ír neked.. Valamint az talán nem fenyegetőzés,hogy egy felettesedhez fordulunk ha már te flegmán megjegyzed hogy "tegyél pk-t" .
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok,

Az OOC stílus egy kategóriába esik az OOC szidással AJ time tekintetében.
Nem értem Patricio a felháborodásodat, lehet, hogy haverok között így beszéltek egymással, de mikor fent vagy a szerveren megválogathatnád a szókincsedet amit az OOC chaten használsz. Nem tudom hol voltatok az esetnél, de az OOC chatet az is látja aki elmúlt 20 éves és az is aki még a 18-at sem töltötte be, másrészt valahol a szervert is minősíti ha ezt a stílust megengedjük. Arról nem is beszélve, hogy ha így szólítod meg az admint, nem tudom abban hol van a tisztelet.

A panasz jogtalan. Zárom, helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.