Patricio del Piero panasza Boxosra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Patricio Del Piero

Aktív fórumozó
2019. 01. 22.
254
87
29
V4 karakter
Zen Shin
LV karakter
Buck Rockwool
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Patricio del Piero >

Panaszolt fél admin neve:
< Boxos. >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Admin dutyban való semmit tevés üzenetekre nem válaszolás funolás ( SCCSben légboxol majd ahogy írok neki eltűnik és utána folytatja) >

Bizonyítékok:
< Fegyverhajón sikerült csak elkapni a képet ahogy minimum 5 percig szintén nem a dolgát végezte.. https://imgur.com/a/LtsEV1x >

Megjegyzés:
< Elég zavaró hogy adminként ennyire nem veszi valaki komolyan a dolgát.Szép példát mutat ezzel. >
 

BoxosV2

Újonc
2019. 06. 04.
36
53
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Armandi Bryan
Na heoheo, gondolom még nem voltál admin és nemtudod,hogy az adminok is emberi genetikával rendelkeznek azaz nem robotok. Nem programozva vannak. Gondolom képed nincs,hogy épp legboxolok mert azt minek beszúrni, te tudod mennyi pm jön egy adminnak? Nemhiába van az a szabály,hogy 50playerre 1 admin van. Nem a dolgom végeztem a képeken. Megkérlek mond el mi az admin dolga szerinted? Ha nincs éppenséggel pm mit kéne tegyek? Megmondom neked,hogy Pamival voltam egy szóbában és a hajót vártuk,hogy figyeljük,hogy ki fog fútni rajta illetve hány civil fog felszökni rá de ez mindegy mert off téma. Ha "semmit tevő" lennék adminként akkor lehet,hogy nem dutyznék hanem simán kiállnék és kocsikáznék vagy szerelnék. :unsure::sneaky:
 

Patricio Del Piero

Aktív fórumozó
2019. 01. 22.
254
87
29
V4 karakter
Zen Shin
LV karakter
Buck Rockwool
Mindenki más tudja úgy várni a hajót hogy a player észre sem veszi..lehet nevetni meg ilyesmi de a többi admin flyol amíg a hajót várja nem lejön katanával játszani funolni pl. Szóval sok a PM,de erre van idő..sccs boxolásodról nem csináltam képet de amint írtam neked hogy amúgy gondom lenne, te abbahagytad eltűntél és választ sem kaptam nem hogy segítséget. Ez egyszer oké de csak a tegnap folyamán 4alkalommal pmben és háromszor ooc tagadtad meg a válasz adást. Nincs több hozzáfűzni valóm.
 
  • Vicces
Reactions: NikolajV2

BoxosV2

Újonc
2019. 06. 04.
36
53
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Armandi Bryan
Nemtudom ,hogyvagy vele de éppenséggel Kelly a pirus hivott oda mivel vizbe esett és nembirt kiugrani.Érdekes módón szinte látszik,hogy mire akarsz kilyukadni mert olyan képet nem tettél amikor Pami sem volt dissapearbe és mellettem állt. Nem is tudom honnan veszed azt,hogy én nem ügyhöz mentem amikor állítólag légboxoltam sccs-be mikor még énsem tudok ilyenről hanem max Petra Carminehez telportártam,hogy megnézzem mert állítólag két kocsi összebuggolt de nemtudom,hogy erről az esetről beszélsz egyáltalán.Megtagadtam? számodra mit jelent a megtagadás az "ügyem van" vagy még erre énis kiváncsi vagyok. Egy admin nemfog ráérni minden másodpercben és nem neked vannak előrendelve azaz előfordul ,hogy épp másnak segítem és nem neked és megkérlek meséld még azt el ,hogy mikor "Tagadtam" :ROFLMAO: meg a segitséged OOC-ba mert ilyenről még álmomba sem emlékszem.Nincs több hozzáfűzni valóm.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.