[Pasha Pel] Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Pasha Pel

Újonc
2024. 01. 07.
1
2
V2 karakter
Pasha_Pel
N-vtelen-1.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Pasha Pel
Születési hely, idő: Los Santos, 2000.02.22
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36225925982
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Jelenleg még nincs.
Legmagasabb végzettsége: Válasz helye
Eddigi munkahelyei: Buszsöfőr.

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))[/CENTER]
A nevem Pel Pasha. 2000 februárjában születem.
Nem túl gazdag körülmények között.
Amikor az édesapámat egy kisebb banda megölte eldöntöttem hogy egyszer rendőr leszek és ilyen többet nem fog elöfordulni.
Igy 14 évesen elkezdtem boxolni amit késöbb félprofi szinten csináltam.
Miután elvégeztem az általánost középiskolában rendészet szakra mentem.
Ez idö alatt csak fejlödtem és fejlödtem mint testileg mint lelkileg.
Majd elmentem rendör akadémiára és ez egy nehéz idöszak volt ugyanis anyukám ebben az idöben veszetette el a munkályát.
És ha nem lett volna elég kiderült hogy édesanyám jobb karját amputálni kell.
Szellemileg teljesen összeropantam de nem adtam fel mint szokás volt mondani "ami nem öl meg az csak erősebbé tesz".
Igy elvégeztem az egyetemet de legnagyobb bánatomra mivel egyedüli voltam sok helyen cikiztek emiatt.
Igy elköltöztem Los Santosba szerencsét probálni, és ha sikerül, akkor itt rendet tartani.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Jancsi.
Mennyi idős vagy: 19 vagyok.
Legmagasabb iskolai végzettséged: Szaksuli.
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 931 perc.
Csatolj egy képet az UCP-ről: Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem.
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem.
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Igen. Egyszer volt névváltásom.
Az is csak azért, mert véletlenül összekevertem a vezetéknevem és keresztnevem.
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy olyan karaktert RP-znék, aki teljes mértékben szigorú. Nem sajnál meg senkit, és csak a törvény szerint cselekedik és dönt. Egy igazságos és komoly karatker lenne, aki nem szeret feleslegesen beszélni. Inkább cselekedik, mint beszél. Elég nehéz megijeszteni, mivel a múlt megviselte, és csak a tisztesség és törvény oldalán van.
Miért pont rád essen a választásunk?
Mert tudok csapatmunkában dolgozni, vezettem már kisebb szervereken ORFK-t, nagyjából tudom mi és hogyan működik.
Általában elég nyugodt vagyok, ha nem bántják a szüleimet. De ezt inkább bizonyitanám és mutatnám, hogy miért is kéne engem választani.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem.
 
  • Tetszik
Reactions: DezsőLV és Mars

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Pasha Pel!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlege pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2024.01.15. 17:30 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2024.01.15. 17:30 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:

Nincs.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.