Parkolási felügyelet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Russel Doyle

Újonc
2019. 01. 13.
7
9
Hungary,Tolna
V4 karakter
Russell Doyle
LV karakter
Russell Doyle
V2 karakter
Russell Doyle
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Russel Doyle >

Ötleted:
< parkolási felügyelet
-/tuneradio parkf
-telefonszám 3630888888
- Packer Traileres vontató mint a v3-mon (LV)
>


Megjegyzés:
< -legalább már rps nek kell lenned 2-3 eve MTA/SAMP
-kötelező a keszitenned egy fotót a kocsiról mivel így tudjuk írjuk fel az aktakba hogy nagyobb rangod legyen
-A többit majd leirom a fraki oldalára ha megvalósul de biztos megfog mivel hiszek benne további szép napot mindenkinek jó időket.
-Viszlát! >

Buba válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
1. Állítsd be a v2 karakter nevedet 24 órát kapsz rá vagy zárom helyezem.
2. Nos az ötlethez szerintem felesleges , így sincs sok player , minden frakció tagokat keres... plusz egy frakció bekerülne valószínűleg még kevesebb ember lenne a többi legális frakcióba és ha fontosságot nézünk akkor lehet egy Taxi , Szerelő , Mentő fontosabb mint a járművek elszállítása / lefoglalása. A másik , hogy ha lenne ilyenre lehetőség akkor frakcióknál ki lenne rakva , hogy pályázható. Nem látok rá sok esélyt eleve ez egy 3 perc alatt megírt ötlet ami keveredik a frakció pályázattal. Nem tudom támogatni.
 

imroland

Barangoló
2019. 01. 11.
130
24
LV karakter
Ayumi_Brassco
V2 karakter
Ayumi_Trix
Felesleges...
Szerintem a PD-hez kéne egy ilyesmit rakni,hogy a szétszórt járműveket bevontatják és lefoglalják.. Saját vélemény
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs és Buba

.martin

hobbihajó törött az élet tengerén
2019. 01. 10.
745
1 700
V4 karakter
Shiro Shimuzu
Be vontathatja a PD elvileg a körözött járműveket, és ilyesmit csak mivel általában bevan húzva a kézifék, ezért nemtudja.. Admin meg nem engedheti ki, mert ugye IC ügy, igazat adok Bubának, nem lenne rá elég player, illetve a PD lefoglalós dologból pedig ugyan úgy visszaélések lennének szerintem, mint V3-on is voltak.
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Én csak támogatni tudom. Sok az elhagyott autó és emiatt elég rendetlen a város. Örülnék ha bekerülne.
 
  • Vicces
Reactions: aBalazs

eznorbert

Pötyögtető
2019. 01. 10.
436
346
22
jaszterm.com
V4 karakter
enzo_martell
Nos az ötlethez szerintem felesleges , így sincs sok player , minden frakció tagokat keres... plusz egy frakció bekerülne valószínűleg még kevesebb ember lenne a többi legális frakcióba
+1

Nincs annyi player a szeveren, hogy ez szükségszerű legyen.
Nem látok sok esélyt erre.
 

Moszat

.45 in your face, have a great day
2019. 01. 12.
602
1 086
20
LV karakter
Lucas Warner
Valóban kevés a playerszám, ahhoz hogy egy ilyen kaliberű frakció bekerüljön, de gondoljatok bele.. Legalább 200 méterenként egy olyan autóba ütközök, ami hátráltatja a forgalmat. Hozzáteszem hogy az fps-t is csökkenti ez a sok random autó, és ha egy helyen lenne(pl. SF, ahol alig járkálnak) Akkor máris élvezhetőbb fps-ed lenne. Bekerülhetne a frakció, de csak ha elérünk egy nagyobb átlag playerszámot, egyenlőre offos szerintem.
 
  • Tetszik
Reactions: bale

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Egy új frakció teljesen felesleges, a jelenlegiekben sincsen elég tag, mint már elöttem említették.
Viszont, nemrég megkaptam a Közlekedésügyi miniszteri pozíciót, ezen belül szeretném folytatni, amit még Montelláék elkezdtek a Square Holding alatt. Ergo a következőről lenne szó.
Lenne X ember, aki kap egy-egy vontatót, és a városban hagyott kocsikat kell elvontatnia egy megadott helyre. Ez régen SF kórház volt, szerintem továbbra is lehet ez. Hétvégente/Kéthetente jelentéseket nekem elküldik, egy kis prémiumért cserébe. Emelett SCK-ban is benne vannak, fizetés céljából. (Ötleteket ezzel kapcsolatban, ha van, várok privátban.)
Reméljük ez segíteni fog a helyzeten, jelenleg ennek átbeszélése folyamatban van.
edit: /tuneradio parkf és 3630888888-as telefonszám sem v2-re való, látszik nem sokat foglalkoztál ezzel a topiccal.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: aBalazs és Moszat

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Először a mostani frakciókat kéne megtölteni, nem berakni még egyet. :)
 

Spiri

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
142
68
Budapest IV.KER
V2 karakter
Spiri Lorenz
Nem tudom , hogy hány játékos játszik a szerveren de amikor én játszottam alig voltunk a szerveren. + A mostani frakciókba sincsenek szerintem olyan sokan. Fölösleges lenne behozni még egy új frakciót.. Nem támogatom !
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.