Parkolás Felügyelettel kapcsolatos.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bazsyegyketto

Újonc
2021. 02. 02.
21
65
21
Letkés
V4 karakter
Enrico Mascaro
Sziasztok. Manapság elég sokat crashel az MTA-m, eddig kétszer szívtam meg hogy kifagytam és ahogy mentem vissza szeróra már eltűnt a kocsim mert a PF ugye lefoglalta, nem lehetne valami olyasmit erre kitalálni hogy ha látnak egy kocsit ami szabálytalanul parkol például az úton, vagy bárhol akkor várjon a PF-es pár percet (lehet vissza loginol az illető) vagy ha ez nem történik meg akkor foglalja le. Eléggé idegesítő ez leginkább akkor ha XY bérel egy autót és hopp jön a crash, loginol vissza és nincs ott az autó admin nem tudja legetelni mert lefoglalták és ilyenkor várhat a bérlő tulajdonosára hogy vegye ki a kocsit a lefoglaltakból. Én 2x szívtam most meg, 1 napja várok a bérlő tulajdonosára nem érem el őt és csak telik az idő telik és nagyon bosszantó tud lenni. Nyilván ha saját autó lenne nem érdekelne de nem tehetem meg hogy vegyek egy olyan erős autót mint amit bérlek. Jöhetnek esetleg az ötletek, tanácsok ki hogy látja?
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 534
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Szia, amennyiben olyan helyen áll az autó, hogy crash gyanús a szituáció, most is kell várniuk kb. 5 percet. Persze előfordulhat, valaki ezt nem várta meg. Ha szerinted ez a helyzet, a jelentések alapján meg tudod nézni, hogy ki foglalta le és fel tudod keresni privátban megbeszélni vele.
 

Bazsyegyketto

Újonc
2021. 02. 02.
21
65
21
Letkés
V4 karakter
Enrico Mascaro
Szia, amennyiben olyan helyen áll az autó, hogy crash gyanús a szituáció, most is kell várniuk kb. 5 percet. Persze előfordulhat, valaki ezt nem várta meg. Ha szerinted ez a helyzet, a jelentések alapján meg tudod nézni, hogy ki foglalta le és fel tudod keresni privátban megbeszélni vele.
Ó értem, erről nem tudtam hát nem várta meg míg visszaérek biztos annyira sietős volt neki... Igazából feleslegesnek tartom hogy ráírjak mert nem jutok egyről a kettőre. De hogy kb 5 percet lusta az ember várni az azért már nevetséges...
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 534
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Ha úgy gondolod, ilyen probléma van, tudsz még magasabb rangú tagot, esetleg leadert keresni, biztos tudnak segíteni és van megoldás.
 

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 830
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
Hat ja, en mindig megneztem lefoglalas elott, hogy protectes-e a kocsi es ha az volt, ott hagytam, de amugy ja, 5pt varniuk kell mielott elviszik, rakj panaszt ra van ic topic ra.
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 534
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Hát az IC panasz abból a szempontból problémás, hogy OOC problémáról van szó, ezért jobb felvenni a kapcsolatot az illetővel/vezetőséggel.
 

aCullenBoi

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 11. 16.
784
219
23
Tolna megye
youtube.com
V4 karakter
Cullen P Muzbi
LV karakter
Stefano Hicks
V2 karakter
Parko D Johnson
Csőőő.

Amennyiben úgy érzed, jogtalanul foglaltuk le a "kocsidat", fórumon tudsz panaszt tenni, egész pontosan itt, lehetőség szerint a minta alapján.

a jelentések alapján meg tudod nézni, hogy ki foglalta le és fel tudod keresni privátban megbeszélni vele.
Az kéne még. Nem, nem zargatunk senkit privátban, erre van a fent említett panasz lehetősége.

De hogy kb 5 percet lusta az ember várni az azért már nevetséges...
Abban az esetben kell várni ~5 percet, ha az autó, amit találunk kifagyásgyanús helyzetben van, gondolok itt egy járó motorral a megfelelő sávban álló autóra pl. Az elég gyanúsan kifagyhatott.

rakj panaszt ra van ic topic ra.
IC megnézném azt a topicot, ha neked megvan. ._.
 

Miss Lacky

Írnok deák
2020. 06. 19.
626
2 534
V4 karakter
🇦🇲 Liana Shakaryan
LV karakter
🇺🇸 Anna Lawrence
V2 karakter
🇺🇸 Andrews Charlotte
Akkor leírom még egyszer. A panasz nyilvánvalóan IC részleg. De itt nem arról van szó, jogos-e az elszállítás IC szabályozás alapján, hanem, hogy mennyire volt ténylegesen egyértelmű, crash történt-e? Ez teljes mértékben OOC dolog.
A zargatásos dolgot meg nem értem. Eszembe nem jutna felmenni pl. TS-re és pokeolgatni az illetőt. Erre van a privát üzenet...
 
  • Tetszik
Reactions: Matus

aCullenBoi

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 11. 16.
784
219
23
Tolna megye
youtube.com
V4 karakter
Cullen P Muzbi
LV karakter
Stefano Hicks
V2 karakter
Parko D Johnson
A zargatásos dolgot meg nem értem. Eszembe nem jutna felmenni pl. TS-re és pokeolgatni az illetőt. Erre van a privát üzenet...
Tehát....Azzal, hogy pm-ben irkálunk, előrébb nem fogsz jutni a bajoddal. Pontosan ezért lett kitalálva a PK lehetősége. Pm-ben beszélgetve a vezetőség nem tud bírálni, ha meg ráadásként jogtalan lenne a lefoglalás, kártérítésed sem lenne.
Remélem így már érthetőbb a "nem zargatunk senkit privátban" mondat.
 

Csipesz

Barangoló
2020. 11. 07.
90
1 017
Dunaharaszti
V4 karakter
faruk.ferid
Csa.👋
Tehát....Azzal, hogy pm-ben irkálunk, előrébb nem fogsz jutni a bajoddal.
Rendben, de amikor irreálisan cselekszik az egyik frakciótag, akkor mit tegyek😑? (itt egy csodálatos példa a sok közül, garázsból foglalgatjuk a kocsikat🫠 https://forum.see-game.com/threads/johns-martinez-jelentesei-ii.301644/page-9 , ha itt tovább keresgélünk🔍, akkor találunk olyat is, hogy vízből🌊 lett lefoglalva egy-két kocsi🚘)
Nyissak egy játékos panaszkönyvet, amit egyáltalán nem akarok🤨? (csak mert ic panaszt tenni eléggé nagy szamárság lenne nyitni❗) Próbáltam normálisan közölni a problémáimat, felkerestem🔍 egy leadert, hátha rendet tud tenni így frakción belül😉. Bár lehetséges, hogy ez tökre rendben van, hisz hónapok óta nem érkezett válasz🤷‍♂️. A másik bosszantó jelenség, hogy nem lehet leszállni a helivel🚁 hangár mellé, mert nyálát csorgatva driftelnek be a packerrel az olajosruhás parkfegyes fiúcskák, hogy ez itt márpedig nem okés, nem-nem, ezt már nem szabad🙅‍♂️😡!!!!! Kérdésem a következő lenne: hol tároljam azt az Istenverte helikopaktert🥸?
Válaszod előre is köszönöm és sok szabálytalanul parkoló kocsit kívánok!!!!!😎✌️
 
Utoljára szerkesztve:

aCullenBoi

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 11. 16.
784
219
23
Tolna megye
youtube.com
V4 karakter
Cullen P Muzbi
LV karakter
Stefano Hicks
V2 karakter
Parko D Johnson
Rendben, de amikor irreálisan cselekszik az egyik frakciótag, akkor mit tegyek😑? (itt egy csodálatos példa a sok közül, garázsból foglalgatjuk a kocsikat🫠 https://forum.see-game.com/threads/johns-martinez-jelentesei-ii.301644/page-9 , ha itt tovább keresgélünk🔍, akkor találunk olyat is, hogy vízből🌊 lett lefoglalva egy-két kocsi🚘)
Nos, elég valószínű, hogy kérve lett a "garázsból való lefoglalás", ugyanis a Packerral nem lehet ilyen-olyan interiorokba bemenni.
A vízből lefoglalt autók pedig jórészt OKF hívásra ki lettek szedve, vagy pedig a Packer elérte, így az RP-n belül maradva kihúzhatja, hisz egy alsóhangon 25+ tonnás teherautóról beszélünk, amint nem egy játékautó felhúzására való csörlő van, ráadásul 2db.

Nyissak egy játékos panaszkönyvet, amit egyáltalán nem akarok🤨?
Senki nem mondta, hogy játékosPK-t kell nyitni. Van a frakciónak saját PK részlege, oda kell.
 
  • Fájdalmas
Reactions: Csipesz

Zoliii

Captain
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 07. 28.
2 965
4 674
V4 karakter
Flavio F Luchese
Ez a dolog benne van a PF Belső szabályzatában, hogy kell várniuk 5 percet, ha pedig úgy érzed, hogy nem várták meg fórumon tudsz rájuk nyitani panaszt és akkor majd kárpótolnak, ez nem szerverrel kapcsolatos ötlet Zárom helyezem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.