Parkolás Felügyelet

SAJT320216

Újonc
2024. 10. 05.
4
4
V4 karakter
Herbert Steve
logo3-2.png


A jelentkezés IC része

- Családi és utóneve: Herbert Steve
- Születési neve: Herbert Steve
- Születési helye, év, hónap, nap: Los Santos 1996 Február 16
- Anyja neve: Jasmine Lock
- Személyi igazolvány száma: 479943IN
- Vezetői engedély száma: 66685FA
- Elérhetőségei (telefonszáma, e-mail címe): TEL:+38-76-489-3236
- Családi állapota: egyedülálló
- Lakóhelye:Los Santos
- Korábbi foglalkozásai, beosztásai:
Urma Trans,bányászat dolgozóként,autófényező
- Volt-e már munkahelye? Ha igen, mi volt legmagasabb pozíció amit elért? Urma trans volt csak és semmijen pozícióba nem voltam.
- Mivel tud nekünk többet nyújtani, mint más? Nagy munkabíróképességemmel és kedvességemmel,a kollégáim tiszteletben tartásásával jó munkakört biztosítanék, illetve a város rendben tartása is fontos számomra!
- Milyen elképzelései, elvárásai vannak a munkakörrel kapcsolatban? Tisztelettudó munkatársak illetve normális munkakörülmények érdekes jól fizető állás amit élvezet csinálni!



A jelentkezés OOC része


- Írj magadról legalább 8-10 mondatot: Sziaszttok Beninek hívnak 16 éves vagyok tanuló jelenleg.Imádok az autókkal fogllkozni valamint már a jogosítványt is csinálom ami eddig jól megy.Nagyon szeretek a barátaimmal lenni mert ilyenkor mindig önmagam vagyok,barátaim illrtvr osztáytársaim az odaadásomról beszélnek ha valaki kérdez rólam.Nem sajnálok semmit hiszen jobban szeretek adni mint kapni és szerintem ez így van rendjén.Mindig azt tanultam szüleimtől hogy legyek tisztelettudó az idősebbekkel valamint a felettem álló emberekkel.Játszani csak akkor szoktam ha kedvem van de most mivel jön a téli időszak így több időm lesz játszani.Nem sok féle játékot űzök legfőképp egyedül nyomom de néha barátok és osztálytártásak is jönnek.
- Mióta játszol a SeeMTA v3-v4 szerveren, mennyi játszott perced van? 2021. 10. 26.-óta játszom de most kezdtem el aktívan,6295 játszott percel rendelkezem!
- Miért ebbe a frakcióba szeretnél jelentkezni?
Nagyon tetszik a koncepció illetve, jónak látom hogy van olyan frakció ami a város rendjéért felelős!
- Melyik az a frakció vagy frakciók amikbe voltál? nem voltam még egyben sem de nagyon szeretnék egybe belépni de főként ebbe szeretnék!
- Miért PONT téged válasszunk, mitől vagy más?
Szófogadó vagyok illetve normálisan végeznéma a munkát és rendben tartanám a parkolási rendet a városban!
- Hetente hány percet tudnál a frakcióra szánni?: 900-1000 percet ez függ attól hogy mennyi szabadídőm van!
- AccountID?: 219655
- Van-e mikrofonod, illetve használsz TeamSpeak 3-mat és Discord-ot?: Discordot használok és van mikrofonom!
- Voltál már adminjailban, avagy banolva a szerverről? (képi bizonyíték): Bannok és Adminjailek: Nem tudok valamiért képet feltölteni bocsánat:) Remélem így jó lesz és megfelel a választ előre is köszönöm!
 
  • Szomorú
Reactions: Bari