Parker --> West

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Richard D Parker >

Panaszolt fél admin neve:
< West >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Egyoldalú bírálás, Ts-en nem hinném, hogy ezt a stílust kellene képviselnie. >

Bizonyítékok:
< Itt a videó arról, hogy ts-en hogy beszélt >
[KATT]

Megjegyzés:
< A videón az én hangom sajnos nem hallható mivel nem tudtam, hogy így volt beállítva a program. Az ic annyi volt, hogy egy szerelőhöz hozzávágtak egy biciklit, ezután pedig foglalták a sort várva a Delet mert akkor nyitunk, majd a kocsijukat vontatóval elvittük Chilliard. A kocsi tulaja szólt West-nek ő pedig visszagetelte ezt követően a ts beszélgetés zajlott. >
 

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
Szia! Ehhez csak annyi a hozzafűzni valóm hogy te a frakció járművel nem fogod elvontatni chilliad tetejére valaki kocsijat hanem pl rendőrt hívsz. Szerintem teljesen irreális, emellett az hogy visszageteltem utánna ujra elkezdtétek elvontatni. Emellett ahogy látom nem is te vontattad el szóval nem tudom, hogy ehhez neked mi közöd van.
 

BoxosV2

Újonc
2019. 06. 04.
36
53
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Armandi Bryan
Teljes mértékben IC ügy, jelent voltam. Teljes mértékben IC ügy, blockoltak a sima sávot,nekem dobták a biciklit majd meg anyáztak ic. Szerintem ez teljes mértékben rp-s . Másodjára kihivtuk rendörség de elfutottak a helyszínről,szerinted ott hagyom ,hogy blockolja a sort? Nagyon nem és azt ,hogy hova vontattom ic ügy. Ha akarom Bay Side-ra ha akarom Chilliadra vagy akár Montgomery-be is elviszem. Ezt nevezik IC ügynek.
 
  • Hűha
  • Tetszik
Reactions: Nxrby és Fleckey

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
Rendben akkor Bryan O'Wyse és Lewis O'Wyse ot szeretném ha meglenne engedve, hogy hozzászóljanak remélem ehez nincs ellenvetésed.
Miért ne vontathatnám el ez teljesen ic tőlem akkor szólhat a főnökömnek és ha ő is így látja kirug IC (Ez teljesen nem irreális). Miért ne folytathatnánk? te akadályoztad az ic-t nem mi vagyunk azért a hibásak, mert te hibásan jársz el..
 
  • Hűha
Reactions: Fleckey

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
Ha fenttartja a sort akkor szerintem max kiviheted telep elé de az hogy elviszed chilliad tetejére. Ha kivontatod telep elé ugyan úgy nem tartja fel a sort.
 

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
De ez már az ic ügy része. A másik, hogy az egyoldalú bírálás még mindig ott van... Ezt amit most beszélgetjük megdumálhattuk volna ts-en is.
De amit te most írtál az full ic ügy oda vontatom ahova szeretném, ők is megtudták volna oldani ic és akár egy tök normális rp is lehetett volna belőle, de ha ilyen piti dolgokba is admin beavatkozás szükséges nem lesz semilyen rp, mert admin megoldja, nem?
 

West

Az év Illegális Frakció Leadere 2020-ban.
2019. 01. 11.
341
264
A legjobb hely, Szombathely
V2 karakter
Desya Zavodsky
Az egyoldalú bírálást nem értem. A másik csávó annyit mondott geteljem neki oda a kocsiját, mert a szerelő elvitte chilliadra. Na most én úgy gondolom hogy ez nem rps mivel gondolj bele való életben kihívod az autómentőt és mondasz neki valamit ami nem tetszik akkor felvontatja a kocsidat egy hegy tetejére? Nem bíráltam semmilyen ügyet egyszerűen elgeteltem egy kocsit.
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
Ts-en megbeszéltük, részemről a pk-t lehet zárni és helyezni!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.