Parker --> Peling [#North]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Armandi Richard >

Panaszolt fél admin neve:
< Peling >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Egyoldalú bírálás >

Bizonyítékok:
<
Katt a Panaszkönyv eléréséhez!
<23:59:39> "Armandi Bryan "Boxos"": Heoheo
<23:59:47> "Armandi Bryan "Boxos"": loghamisitás mennyi dzsél?
<00:13:22> "brawn": Szia! 500-600 p
<00:13:29> "brawn": Nos utána kérdezgettem pontosabban hogy mi jár al oghamisításért
<00:13:49> "brawn": És itt nem jailt hanem sőlyosabb szankióra utaltak

[2020-02-28 00:49:22] [Output] : [Küldött PM]: Peling (5): pelling loghamisitás mennyi jail?
[2020-02-28 00:49:57] [Output] : [Segítség] Admin[1] Peling: szia pillanat
[2020-02-28 00:51:11] [Output] : [Segítség] Admin[1] Peling: szia 800-1000 perc

wGtcdlJ.png



[2020-02-28 00:14:16] [Output] : [Küldött PM]: Peling (5): amúgy lehet nem egyszobába kellene legyél mikor azt az ügyet bírálod amit ők raktak.
[2020-02-28 00:14:49] [Output] : [Segítség] Admin[1] Peling: bizonyitékot beszéltük
[2020-02-28 00:15:30] [Output] : [Küldött PM]: Peling (5): ami egyoldalú bírálás ha jól tudom, ilyenkor vagy mindkettő félnek fentkellen lenni vagy egyiknekse
[2020-02-28 00:16:10] [Output] : [Segítség] Admin[1] Peling: panaszkönyvnél nem szükséges. illetve bevallotta és kérte magára a szankciót
[2020-02-28 00:17:18] [Output] : [Küldött PM]: Peling (5): miért ne lenne szükséges panaszkönyvre? ugyan az mintha ic lenne csak ez fórumon van, attólmég, hogy bevallotta őt banolod ki és megkell halllgatnod az álláspontját
[2020-02-28 00:18:46] [Output] : [Segítség] Admin[1] Peling: nincs mit megbeszélni azon amit bevallott. ha nincs szükséged segítségre akkor ezzel a témával kapcsolatosan több PM et nem szeretnék kapni.

Ugye azt mondta, hogy bizonyítékok megbeszélése miatt volt ott és ha a bizonyítékokat beszélték meg akkor miért lett az 1000 percből hirtelen örök ban.
>


Megjegyzés:
< Kezdődött az egész a PK-val amit kapott Armandi Bryan, ezt követően ő megkérdezett pár admint, hogy ezért milyen szankció jár, elsőnek Brawn-t kérdezte meg ts-en, csak ő nem intézhette az ügyet, ő is azt mondta, hogy 500-600 perces jail majd egy szobába keveredett a PK rakójával és megváltozott a véleménye, hogy súlyosabb szankció jár érte (logot csatoltam). Mivel Brawn nem intézhette később Peling intézte aki instant zárta és odaírta, hogy bannolható ezzel csak az a baj, hogy Peling is meglett kérdezve pmben, hogy az ezért járó szankció 900-tól 1000 perc-ig terjedő (logot úgyszint csatoltam). Nos miután Peling is egy szobába keveredett velük akkor zárta a panaszkönyvet hirtelen neki is megváltozott a véleménye efelől és egy örök bant osztott. Megjegyezném még azt is, hogy a ts-en nem volt jelene Bryan vagyis egyoldalú bírálás áll fent szerintem, ha jól tudom akkor mindkét félnek jelen kell lennie az ügynél!
Hozzászólhat Armandi Bryan és Armandi Petra. Meg ugye a többiek akik alapból hozzászólhatnak. >
 
Utoljára szerkesztve:

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Na hali!
Mivel végig jelen voltam és nagyon nem szeretem az igazságtalanságot hozzászólnék a dolgokhoz :)
Szerintem az egyik legundorítóbb dolog az, amikor az egyik fél tudta nélkül, hogy idézzem kedves Peling szavait bizonyítékot beszéljük át. Nagyon érdekesnek tartom azt, hogy Arno, Jaki és még pár szinpatikus ember társaságába miért nem lehetett behúzni Boxost, mivel TS-en fent volt, vagy ráPMelni, hogy tudjon jönni egy kicsit HA már TS-re lett víve az ügy.
Nagyon tetszik az is, hogy 10 percen belül 800-1000 percből nem is 1-2 hanem egyből örök bant lett. Hát nyílván te hoztad meg a döntést semmi külső hatásra ??
Az egész nálam ott megbukott, hogyha ismered Jakiéket, amit feltételezek, mert azóta is TS-en beszélgettek miért te bírálod az ügyet?
Illetve miért te bírálsz egy ilyen komolyságú PK-t úgy, hogy kb. 3 napja lettél admin?

Várom, illetve várjuk válaszodat eme panaszkönyv alá, kedves Peling!
 

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
Ja igen azt is hozzáfűzném, hogy ugye a pk óta beszéltek ts-en és valószínűleg nem is akkor kezdték el beszélni amikor a pk-t bírálta (erre nincs bizonyíték csak feltételezés de gondlom nem véletlen egybeesés) ugye mi a birtokunkon voltunk és "buliztunk" majd hirdetésünk miatt megjelentek azok akikkel egy ts-en volt név szerint Arno, Jaki és még talán volt velük valaki, és pont mikor ők jöttek véletlen ugyanakkor jött oda Peling is, hogy odageteljen Petra M3-ját nyilván ez lehet véletlen egybeesés mert ugye random getelgetünk kocsikat mert kedvesek vagyunk. De azért mikor megkérünk valakit, hogy geteljen ide egy kocsit akkor egyből csak annyit kapunk, hogy "Nem getelek"... ??

<23:44:16> "Ramello O'Wyse $vysa" switched from channel "[cspacer1] » Betoppanó «" to "hvh room"
<23:45:30> "!bonita.lawensky!Benett?" switched from channel "[cspacer1] » Betoppanó «" to "hvh room"
<23:46:00> "Peling" was moved from channel "[cspacer1] » Betoppanó «" to "hvh room" by "brawn"
<23:48:11> "hailey_moon?" was moved from channel "hvh room" to "Kojo [4] & Brawn [2]" by "kojo"
<23:48:34> "? Jackson R Mauricio????" was moved from channel "hvh room" to "Privát" by "brawn"
<23:48:35> "Peling" was moved from channel "hvh room" to "Privát" by "brawn"
<23:48:36> "brawn" switched from channel "hvh room" to "Privát"
<23:48:43> "hailey_moon?" was moved from channel "Kojo [4] & Brawn [2]" to "hvh room" by "kojo"
<23:48:44> "kojo" switched from channel "Kojo [4] & Brawn [2]" to "hvh room"
<23:51:54> "brawn" switched from channel "Privát" to "hvh room"
<00:00:43> "Peling" switched from channel "Privát" to "hvh room"

Ma 00:08
Én intézem az ügyet.

A panaszkönyvet jogosnak ítélem.
Szankció: Örökös kitiltás log hamisítás indokkal.

(A szankció kiosztására másik Admin társamat kérem meg aki kettes adminszintet elérte avagy afelett van.)

A szankció kiosztása maximum 2-3 napot ölel fel.



Bírálva, helyezhető.
 
Utoljára szerkesztve:

Paul Belner

Barangoló
2019. 01. 10.
76
36
V4 karakter
Paul Belner
LV karakter
Peling Roland
V2 karakter
Peling Roland
Szép jó estét.

Ez a TS3-as ügy, hogy odakeveredtem ez saját döntésem volt, semmi befolyás nemvolt benne.
Az érintett odaírta a panaszkönyve alá, hogy idézem: "Teljes mértékben jogos. Váróm a szankciót." ez ügyben nem tartottam azt, hogy bevonjam őt is mivel a döntés az én döntésem. Az, hogy egyszer azt írtam, hogy x perc az a régi emlékezeteimből jött. Utána rákérdeztem és megváltozott mivel olyan információ jutott hozzám, hogy örök ban jár érte.

A TS3-ról, hogy bementem és ottmaradtam csak annyit, hogy ezelőtt sem beszéltem velük külön, nem ismertem őket, illetve azért maradtam ott mert jött Kojo. A fejhallgatómon van egy mikrofon ki/be kapcsoló amivel le voltam némítva és barátnőmmel beszélgettem telefonon. ezt ti nem láthattátok mivel nem jelzi ki. Nem volt jelentősége, hogy a szobába voltam.


A getelős dolog annyi, hogy szimplán ilyen vagyok. Kedves akarok lenni az emberekhez. Láttam, hogy hasonló a rendszám ezért rákérdeztem. Az, hogy nektek mindennel negatív élményetek van és nem kedvességnek veszitek hát én megpróbáltam. Nem kell összeesküvést látni a dolog mögé, mivel nem volt semmi ilyen.
 

FeckesDL

Írnok deák
Támogató
2019. 12. 10.
619
266
steamcommunity.com
V4 karakter
Aaron Dinoso
Cső legelőször Én kértem,hogy jöjjön oda ts-re mivel az egyik tagom kapott egy 300perces jailt és rákérdezni akartam,hogy mi a helyzet. Utána berakattam kulcs leadásra és vártuk a srácot,hogy jöjjön fel csak közben kifagyott. Hajnali 1 óra senki nem volt tsen gondolom unatkozott és azért van/volt velünk egy szobába a tekes ügy után. Én személy szerint nem is ismerem és most beszéltem vele először.
Nagyon tetszik az is, hogy 10 percen belül 800-1000 percből nem is 1-2 hanem egyből örök bant lett. Hát nyílván te hoztad meg a döntést semmi külső hatásra ??
Ezt az undorító rágalmazást pedig hanyagold legközelebb.
 

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
Ez mostmár kezd kissé tényleg viccesé válni, és javítsatok ki ha nem de másnapra megint csak 900 percet kell adni ezekért?
zTON7Fz.png

Én csak azt szeretném tudni, hogy hogyha ő Adminnak is hazudott mellette akkor miért kap jailt?
4QwNvTE.png
 

Karenna_Lynch

Újonc
2020. 01. 24.
15
7
V2 karakter
Suichi Kirito
Nincs közöd a panaszhoz, figyelmeztetést kaptad. - Rajmi
1 oldalú volt az egész nem volt semmire se bizonyitéka
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Jordy

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
Ezt nem tudom hol találtad ki, hogy te szabod meg ki szólhat a témához, ezzel a lendülettel azt is belehetne írni, hogy bárki hozzászólhat...
Dontlost leírt mindent, a rágalmazás viszont egyrészt undorító, másrészt gerinctelenség, hogy ti beszéltek arról hogy ennyit nem kellett volna kapnia, mert nem fair, de ti egy Aranybank-rablásnál egy olyan hibára jailt akartok osztatni, ami titeket sem nagyon érdekel, csak ki akartok cseszni a másikkal, mert a vereséget nehéz elviselni (egy szó sem esett arról, hogy én álszent vagyok, én is ugyan úgy piszkos vagyok mint pár ember).
A bohóc emoji meg nem azért van, hogy kifigurázd a másikat. A topic meg lezárásra kerülhetne egy FA/SA bírálatig, mert itt csak a HSZ/Reakció pont hunt megy. Várom a "vicces" reakciót.
 

Parkerr

Újonc
2019. 01. 10.
48
76
V4 karakter
Richard D Parker
LV karakter
Richard randle
V2 karakter
Armandi Richard
Hali,
Gondolom Armandi Bryan is jöhet? Mert hát van köze az ügyhöz, és akkor vasárnap késő este vagy jövőhéten jó lenne nekünk megbeszélni.
 
  • Vicces
Reactions: FeckesDL

Nxrby

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
628
436
22
V2 karakter
Armandi Petra
Bryan az, aki ki lett banolva.
Az 5-6 rendvédelmis sem TS-en amikor beszéltétek a bíráló adminnal, sem a PK rakásnál nem volt jelen, nem értem, hogy mi köze lenne hozzá :)
 

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
Én azt nem értem, hogy TS-en miért kéne lennie PK nyitáskor az embernek, hogy köze legyen az ügyhöz. IG jelen volt és kész. Nem tudom ezeket hogy találtátok ki, illetve Armandi Petra jelen sem volt az ügynél, azt hogy ki szólhat hozzá meg nem lehet megszabni. Csak a jelenlévők írhatnak a PK-hoz, te nem voltál jelen, innentől kezdve GMODnak kéne kezdenie valamit veled.
 

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
Ez egy Admin Panasz, nem pedig Játékos. Jelen esetben 4 ember szólhatna hozzá a panaszhoz: (A bíráló Admin, Armandi Richard, Armandi Byran és Peling), ehhez képest tele van a panasz felesleges hozzászólásokkal. Egyszer már le lett zárva a panasz a HSZ hunt miatt, innentől kezdve aki úgy ír hozzá a panaszhoz, hogy nincs benne a leírt 4 emberben kapni fogja a szankciót.

3.) A panaszhoz kizárólag a bíráló Szerver Adminisztrátor, panasz tevő, vádlott, szemtanúk írhatnak hozzá!
Leader, haver, szomdszéd, TS-en jelenlévők, IC család stb... nem tartozik bele a szemtanú fogalmába, kivéve ha jelen voltál és meg vagy említve a panaszban, illetve ha Admin kéri hogy írj hozzá.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok,

mind két felet várom holnap (vasárnap - 03.01.) meghallgatásra TS3-mon 15:00-tól.

felesleges HSZ miatt zárom.
 

Paul Belner

Barangoló
2019. 01. 10.
76
36
V4 karakter
Paul Belner
LV karakter
Peling Roland
V2 karakter
Peling Roland
Még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy legyen bármi is a végeredmény nem tartom magam hibásnak amíg egy ilyen súlyosságú dolog amiért vagy örök ban vagy 700-1000 perces jail jár nincs benne a szerverszabályzatban, és minden admin mást mond rá hogy mi jár érte addig nem érzem magam felelősnek.

A TS3 megbeszélésre 16:00 után tudok elmenni.
 
  • Vicces
Reactions: Bone és Parkerr

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini
Sziasztok,

Minden érintettet 20:30-kor várok TS3 várómban.

TS3-mon megbeszélve. Zárom
UB-ról Peling dönt.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Nxrby
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.