Parker Jefferson//#Gabóóó Moderátori Jelentkezési lapja!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 12. 17.
9
4
V4 karakter
Parker Jefferson Ander
LV karakter
Parker J. Anderson
V2 karakter
Parker Jefferson

x3zePcK.png


IG neved:
- Parker Jefferson az IG nevem. -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 6-7 éve használom a Teamspeak3 alkalmazást. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem, nem voltam bannolva a SeeMTA v3 Las Venturas Teamspeak3 szerveréről. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen, voltam már moderátor! SeeMTA v2 Teamspeak3 szerverén voltam kb 3-4 hónapig Moderátor. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- KB 5-7 órát töltök a Teamspeakon. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Az összes időmet rá tudom szánni a feladatra. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Eléggé sok tapasztalatom van a Teamspeak3 alkalmazáson belül a Moderáció feladattal kapcsolatban, és egy elhivatott munkaként végzem a Moderátor hobbit. Probléma megoldó képességem eléggé jó, és gyorsan le reagálom az adott szituációkat. Terhelhető vagyok, és egyben rugalmas is, és az Aktivitásom végett. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Mivel eléggé sok tapasztalatom van a Moderátori munkában, és szeretném tovább folytatni a moderátori munkámat ezen a szerveren, és egy családias csapatba szeretnék tartozni, ahol vannak kihívások, és a rendfenttartás az pedig a mániám. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Első sorban be húznám az ügyfélszolgálati szobába, és megkérdezném tőle, hogy miben tudok segíteni. Majd az adott problémáját minnél részletesebben elmagyarázni neki, és segíteni is egyben. Esetleg kép, vagy képmegosztással egyszerűbben és átláthatóbban tudok segíteni az adott illetőnek. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- A fentebb említett dolgok, aktivitásom, rugalmasságom, terhelhetőségem, és az ambícióm. Kitartó ember vagyok, és van egy célom ahova el szeretnék jutni a See Game System szerverén. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Ez lehet egy kicsit pofátlannak tűnik, és nagyravágyó, :D de én az Operátor rangig szeretnék eljutni. Más szerveren már voltam Operátor és eléggé sok idő és munka volt amire eljutottam, de megcsináltam kitartóan. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Terhelhető -
- Gyors(Gyorsmegoldó képesség, tapasztalt) -
- Érett, Értelmes -

Negatív:
- Féltékeny -
- Beszédes -
- Szigurú -

Mennyi idős vagy?:

- 19 éves leszek Szeptemberben. Tehát 18 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Németh Gábor-nak hívnak. 18 éves fiatal ember vagyok. Budapesten dolgoztam a 13. kerületben Légtechnikai szerelőként több mint 1 évet. Hétvégi hobbim: kidobó vagyok hétvégente egy bulizóhelyen. Heves megyében élek egy kisebb faluban nagyszülőmmel, mivel szüleim eldobtak kiskoromban maguktól, amire büszke vagyok! Minden vasárnap reggel 8:00-tól 12:00-ig felnőttképzési oktatáson vagyok, Személy és Vagyonőrnek tanulok, Május 8.-án vizsgázom. Amint meg lesz a szakmám ebben szeretnék dolgozni öregesen. Fiatalos srác vagyok, techno zenét szeretem, ezért mindig youtubon zenét hallgatok, egyébként van olyan amikor rán jön a Retró zene hallgatás akkor csak Retró zenét hallgatom. Szeretek bulizni járni, és egyben kikapcsolódni a barátokkal. Eléggé sokat ülök a gép előtt napi szinten, mivel most már nem dolgozom. Köszönöm szépen ha elolvastad a lapom! Van kettő családi becenvem ami úgy hangzik, hogy Dagi, Gombóc, mivel kis koromban duci volt az arcom, meg egy kicsit husisabb voltam és ez így rám ragadt. Egy ismertebb MTA szerver Teamspeak3 aplikációján több mint fél évig voltam Operátor. :D További kellemes időtöltést kívánok mindenkinek, és szép napot egyben! Gábor voltam, Sziasztok. -
 
Utoljára szerkesztve:

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
492
240
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia végig futottam a lapodat és arra jutottam hogy valahol keveset irtál de valahol meg van a kellő mondat, sok sikert kivánok a továbbiakban.
 
  • Imádom
Reactions: Parker Jefferson

Salvatore

Modern Verne
SModerátor
LV
2019. 01. 10.
1 317
1 373
LV karakter
Leon Seanetti
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Link.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.