Parker J. Anderson//#Gabóóó Moderátornak való jelentkezési lapja!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2020. 12. 17.
9
4
V4 karakter
Parker Jefferson Ander
LV karakter
Parker J. Anderson
V2 karakter
Parker Jefferson

x3zePcK.png


IG neved:
- Parker J. Anderson -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 5-6 éve használom a TeamSpeak3 programot. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem, nem voltam még bannolva a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak-ről. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen voltam a See Game System Teamspeak szerverén máshol moderátor! See MTA v2 Teamspeak szerverén voltam moderátor, közelítőleg majd nem fél évig. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 3-4 órát töltök a TeamSpeak3 szerveren. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 3-4 órát tudnák szánni a feladatra. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Én ezt úgy gondolom, hogy semmivel sem vagyok szerintem jobb mint a többi jelentkező társaim. Úgy tartom ezt a dolgot, hogy érett gondolkodásom, és gyors megoldó képességem van, és rendelkezek eléggé sok tapasztalattal. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Azért szeretnék Moderátor lenni, mivel más szerveren is töltöttem már be nagyobb pozíciót, mint pl: Fly MTA Operátor, See MTA v2 Moderátor. Én úgy érzem, hogy a feladat körömet el tudom látni, és tudok segíteni bármilyen féle TeamSpeak3 szerver problémában. Szeretnék segíteni a csapatnak, és a TeamSpeak3 felhasználók problémáit megoldani a legegyszerűbben, és a leggyorsabb tudásom szerint. Frakció jogokat, szoba jogokat, teamspeak3 szerver játékasinak szabályszegők szankcionálása a szabályzat szerint. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Első sorban Megkérdezném tőle, hogy Szia. Játszol a szerveren? Válasza: Szia, Igen játszok. Kérdésem: Tudnál légyszíves esetleg mondani nekem 3 TS, és 3 RP szabályzatot? Válasza Igen, persze már is mondom.(Elmondta) Kérdése a játékosnak: Tudsz esetleg segíteni nekem, hogy hol találom a Las Venturas Medical Services Leader váróját, Válaszom: Persze már is mondom, hogy hogyan találod meg, és hogy merre van a szoba, vagy (lehúzom). -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Én válaszom sajnos az ilyen semleges, mivel szerintem ha nincs egy szép csapatmunka akkor én hiába próbánék többet hozzá tenni mint a többi jelentkező. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Igen van ismeretségem a Team-on belül, nem más mint a kedves Salvador barátom, eléggé rég óta ismerem, és jó kapcsolatot ápolunk. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Ha bekerülök a csapatba, megbecsülöm magam, és a legnagyobb célom ahova el szeretnék jutni az a Operátori pozíció. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Gyors megoldó képesség -
- Határozott -
- Tanult -

Negatív:
- Merész -
- Ingerlékeny -
- Nagyon beszédes -

Mennyi idős vagy?:

- 18 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Sziasztok! A becsületes nevem Németh Gábor! 18. éves vagyok. Heves megyében élek egy kis faluban Jegyesemmel. Iskolát befejeztem, ezért most jelenleg dolgozok Budapesten a Hungexpo területén Légmesterként. Szabadidőm eltöltése általában kirándulás, kutyám sétáltatása, és az MTA világa, természetesen ezen belül is a See MTA szerverén töltöm az időm. Az iskolai végzettségem Pincér, de ezt a szakmát nem nagyon szeretem, ezért OKJ-és képzést fogok elvégezni, azon belül is a Személy-Vagyonőri vizsgát akarom megcsinálni. Kritikus helyzetekben eléggé gyors a megoldóképességem, és a precízitásom. Személyiségem eléggé barátságos, és megértő tudok lenni a játékostársaimmal szembe. Nagymamám nevelt 17 éves koromig, aztán pedig talpra álltam, és elkezdtem szépen lassan építeni a jövőmet. Régebben foglalkoztam TeamSpeak3 fejlesztésében is, de mostanra más csak a See Game System szerverén tevékenykedem. -
 
Utoljára szerkesztve:

Salvador

Zöldfülű
2019. 01. 16.
206
145
V4 karakter
Alisha Reynolds
LV karakter
Kitty Chambers
Helló-Helló! Régebb ótta ismerjük egymást és a lapod is elég jól sikerült én Támogatlak!
 
  • Imádom
Reactions: Parker Jefferson

Pici gyilok

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
488
239
23
V4 karakter
Frank Hooren
LV karakter
Pietro Hooren
Szia végig olvastam a lapod és szép kerek mondatokat adtál meg úgy hogy TÁMOGATOM.
 
  • Imádom
Reactions: Parker Jefferson

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Sajnos nem jó visszajelzéseket hallottunk rólad.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.