Parii / Pedro Enrique Contrera - Sihu

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

P4Rii

Újonc
Támogató
2021. 08. 22.
15
19
Somogy
V4 karakter
Javier Roberto Secada
LV karakter
Javier Roberto Secada
teamspeak3.png


UnBan kérelem
InGame/TeamSpeak neved:

~ Parii / Pedro Enrique Contrera ~

A ban időpontja:
~ 2022.01.14 ~

A ban időtartama:
~ 1 nap ~

Moderátor neve, aki bannolt:
~ Sihu ~

A ban oka:
~ Moderátor ügyintézés alól való lelépés ~

Amiért szeretnéd az unbant:
~ A tegnapi nap folyamán felléptem a TS szerverre megnézni a Karaoke szobát, amire jelentkeztem és Sihu áthúzott a Moderátori ügyintézés szobába. Tudtommal nem volt rajtam civil rang, és gondolom azért húzott át Sihu hogy meglegyen nekem is a civil rang mint mindenki más embernek a TS-en. Mivel én erről nem tudtam, meglepődtem amikor áthúzott a szobába, én pedig a Karaoke szoba miatt mentem fel a TS-re, hogy hol kellene keresnem majd amikor lesz megrendezve. Amikor áthúzott Sihu, egyből leléptem a TS szerverről és valószínűleg ebből keletkezett az egy napos TS ban is, mivel nem válaszoltam a kérdésekre, amiket Sihu kérdezett volna. A mai napra szól a ban, pontosan 2022. 01. 15-ére, amikor a Karaoket is rendezik, és amikor megláttam hogy kibannoltak, kellemetlen érzés kapott el, amikor készültem a Karaokera. ~

Megjegyzés:
~ Előre is köszönöm szépen a választ. ~

 

Sihu

Gőzmozdony
2020. 01. 01.
670
176
V4 karakter
Scottein Luchese
Szia, felléptél, behúztalak, majd nem kaptam választ semmire és leléptél. Vártam 9 és fél percet, majd bannoltalak. A karaoke tekintetében megkapod az unbant, de legközelebb jobban figyelj oda. Zárható/helyezhető!
 
  • Tetszik
Reactions: WC

P4Rii

Újonc
Támogató
2021. 08. 22.
15
19
Somogy
V4 karakter
Javier Roberto Secada
LV karakter
Javier Roberto Secada
Rendben, köszönöm szépen! Azóta sikerült a Civil rang is, szóval semmi gond nincs. ;)
 
  • Tetszik
Reactions: Burn
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.