Pár új jármű és illegál ötlet!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

K1NG

Zöldfülű
2019. 01. 15.
162
271
24
Veszprém/Budapest
V4 karakter
Ryan L Gibson
V2 karakter
Hugo de Goya Sigaryov
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Dr Jayden Romanow >

Ötleted:
< 3 új járművet gondoltam be hozni a szerverre, amelyek nem feltétlen igényelnek limitet, vagy ha igen 100-200 limit körül mozognának - Az első gépjármű egy Skoda Fabia 1 ferdehátú változatban. Nos ez az autó elég közismert itt Magyarországon, nem hinném, hogy igényelne limitet. Tuning potenciálja is van, ha azt nézzük létezik belőle RS változat, ami a szerveren variáns ként jelenne meg. 3 fajta variáns tudnék elképzelni rá. lenne a sima gyári gépjármű, tető csomagtartóval, lenne egy RS változat, RS változat tető csomagtartóval. matrica ként, mivel az első szériás fábiákat használták rally-ra, így egy rally matricát is eltudnék rá képzelni. cserének a Mitsubishi Galant-ot gondoltam, mivel hasonló módon a szerveren tömeg autónak számít, mint a valóságban a Skoda Fabia MK1-es gépjárművek, és hasonló árkategóriában mozognak. - A második gépjármű szintén egy skoda lenne, ami a Skoda SuperB 2 Kombi változatban. Az autó személyes véleményem szerint valami gyönyörű, és nagyon jó tuning potenciál is. Az autó inkább cégeknél fordul elő, viszont a magántulajdonokban lévőeket az olyan tulajok szépen tuningolják. Az autóra szintén 3 fajta variáns tudnék elképzelni, gyári változat tető csomagtartóval, RS bodykit-es, és RS body-s tető csomagtartóval. az autóra még egy hátsó lámpa színezést gondoltam, mivel ennek az autónak nagyon jól áll a sötétített fényszóró.[/SIZE] Cserének az Audi A8-t gondoltam, a szerveren nem limites bárki megveheti ha akarja egy jó céges autónak akár. a Használt autó piacon pedig hasonló árkategóriában mozognak [SIZE=5]- Az utolsó gépjármű az új Toyota Supra Mk5, Ez az autó ritkán fordul elő. De szerintem aki szereti a a japán autókaz biztos ismeri, aki nem szereti őket, azok is biztos utána fordulnak ha elmegy egy mellettük. Az autóra ne gondoltam semmiféle külső tuningot, szép ahogyan van. Egy jó felnivel és airride-val, vagy esetleg egy bodykittel kiváló autó lehet bárkinek. cseréjének a BMW M5 E34-t gondoltam, a szerveren már nagyon elvan felejtve ez az autó nem sokan keresik, és a szerveren amúgy is rengeteg BMW van szerintem. - ILLEGÁL Nem hiszem, hogy újat fogok mondani, de kevés az illegálnak a lőszer szerzési lehetősége. Bár a fegyverhajó javítottak, amit az illegál nevében is köszönök, de sajnos így sem elég a lőszer az illegálnál. főleg m4-ből nem. Nos az én ötletem az lenne ennek a turbózására, hogy a kamionos munkával foglalkozó személyek, 5 rang felett elvállalhatnának olyan munkát ami fegyvert és lőszert vinne A-ból B-be. Természetesen hosszabb úton, nem DPD-től, Prime-ig. Ez a munka több pénzt és XP-t adna nekik, viszont fenn áll a lehetőség, hogy az illegál kirabolja a kamiont, és elviszi. Az ellopott kamiont egy bizonyos CP-be kellene bevinni az illegálnak ami utána oda adja a töltényeket. fegyver alkatrészeket. Ez a fajta szállítási lehetőség ritkán dobódna fel a kamionsoknál. (illegál szervezetben lévő személy nem kaphatná, ezt a munkát kaminos ként). Honnan tudná az illegál, hogy ilyen kamion indul? Nos, hogy rp-s legyen lenne egy besúgó aki mindig szól az illegál szervezetben lévő személyeknek, hogy most indult innen ide a fuvar, ez chaten látszódna (mint a fegyverhajó), és egy piros kis pötty jelölné a térképen a kamion 1 perccel előtti helyét. >


Megjegyzés:
< A superB és a CLS 350, akár lehetnének utánfutóra is alkalmas autók. pár darab képet csatolok az autókhoz. FIGYELEM: a képek csak illusztrációk! https://imgur.com/a/94iQULj https://imgur.com/a/7oFQatv[/SIZE] [URL]https://imgur.com/a/okW1Lbo[/URL] [SIZE=5]>
 
Utoljára szerkesztve:

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Nagyon jó járműveket írtál, véleményem szerint limit nélkül lenne érdemes behozni mert akkor nem vásárolják fel kereskedési célból, hanem aki tényleg szeretne az vesz és később is tud venni, illetve így az ára sem tud elszállni túlságosan, mert egy bizonyos ár felett jobban megéri megvenni szalonból és kituningolni.

Fegyverszállításos ötleted részben jónak tartom viszont vannak kétségeim is. Az első, hogy nagyon egyszerűen kijátszható. Az illegál lefizeti a játékost és már össze is hozták a fegyvereket lőszereket. Ha pedig kevés lőszert ad akkor nem is fog vele foglalkozni az illegál.

Ilyen lehetne szimplán is a kamionos civil munkások hanyagolásával.
X időnként egy Fekete kamion fekete trailerrel indulna SF-ből vagy Ls-ből vagy Bayside-ról különböző pontokra amely szállít fegyvereket, lőszereket. Ahogy írtad jelezné ezt az illegális frakcióknak, akik ezt ha megtudják akadályozni és lepakolni és leszállítani a leadó helyre akkor kapnátok fegyvereket. Viszont amikor elkezditek lepakolni a kamiont akkor pl. 1 perc után bejelezné a rendvédelemnek, hogy a fegyvereket szállító kamionnal valami probléma van, induljanak megnézni minden rendben van-e. A kamionról levett árut utánfutóval, sprinterrel és hasonló típusú járművekkel tudnátok szállítani, akkor nem is lehetne annyira ki MG-zni mint egy psz-t illetve ha az egyik jármű meghibásodik át tudjátok pakolni, ha pedig a rendvédelem megszerzi ők is át tudnák pakolni és leszállítani oda ahová éppen vitte volna a kamion és akkor ők x összegű pénzt kapnának.

Az ötleteid nagyon jók én egy kicsit próbáltam továbbgondolni, reméljük valamilyen formában megvalósul!
 

milcsu

virtuális karosszérialakatos
Very Important Person
2019. 01. 10.
475
2 225
Yashio, Saitama Preferecture, Japan
V4 karakter
Inaba_Togai
LV karakter
Uchima_Kenichi
V2 karakter
Yoshioka_Tsutomu
Szia,
Melyik három járművet gondoltad lecserélni a fent említettekre?
Mindenféleképpen foglald bele az ötletedbe.
 

K1NG

Zöldfülű
2019. 01. 15.
162
271
24
Veszprém/Budapest
V4 karakter
Ryan L Gibson
V2 karakter
Hugo de Goya Sigaryov
Megírtam, lett autó terén egy változtatás is a Toyota Supra Mk5 a Mercedes helyett.
 

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
886
767
22
Komárom
V4 karakter
Nina D Ambrosio
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Hali Bmw e34 sok illegálnak van akinek meg van játékos nak az meg nem adja el az eszmei értéke végett sajnos tamogatom az mk5 ös suprát más helyére e34 bitang jó kis autó szép össze szedett lett a lap
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
A bmw m5 e34-re egy kis javítás kellene, mert kissé bugos a modell. Ahogy leírták eszmei értéke van, a régebbi játékosok garázsában fixen megtalálható. Az, hogy ki keresi és ki nem az egy dolog, senki nem keres itt már semmit, csak a legújabb autók mozgolódnak, cserélődnek 600-700 milliókért. Rengeteg olyan jármű van amelyből jelenleg nem sok eladó/látható van, mégis sok játékosnál megtalálható.
 

K1NG

Zöldfülű
2019. 01. 15.
162
271
24
Veszprém/Budapest
V4 karakter
Ryan L Gibson
V2 karakter
Hugo de Goya Sigaryov
A hozzászólásaitok fontos cégünk számára és köszönjük a vissza jelzéseteket.
Cégünk tanácsot kérne tőletek, hogy mégis mi helyet jöhetne be a szervere, mivel cégünk túlzóan is Japán autó párti így számunkra egy E34 nem túl kultikus autó.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Szerintem végig kellene nézni azokat az autókat amelyek nem rég kerültek be és már nem érdeklődik utánuk senki sem. Ilyen autó a b5 passat, touareg, ferrari f40, pontiac és még sorolhatnám.
 

K1NG

Zöldfülű
2019. 01. 15.
162
271
24
Veszprém/Budapest
V4 karakter
Ryan L Gibson
V2 karakter
Hugo de Goya Sigaryov
Az ön által felsorolt gépjárművek közül talán az f40 gépjármű tükrözné reálisan a gépjárművek értéket. Bár cégünk szerint egy f40 is egy roppant kultikus autó a történelembe.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
23
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Az f40 nem rég került be az aston martin helyére, ekkor a 190 millió szalon áras aston martin helyére került be 70 milliós árral, jóval több slottal. Az f40 modellje bugos, lámpája már nem nyílik fel.
 

mickeymouse

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 21.
251
190
LV karakter
Zach Marsh
V2 karakter
Rhys Cole
A skodákat nagyon eltaláltad, elég jó lenne persze úgy, ahogy Buba leírta.
 

Fecsu

fecsu on top
2019. 01. 29.
833
1 382
18
LV karakter
Fred Hemsworth
Új jármű modellekkel kapcsolatos ötletet a Jármű ajánló [KATT] témába, hozzászólásként jelezzétek, hisz azért lett létrehozva.
Ezt nem teszem el, hisz van benne más ötlet is, viszont megkérlek @K1NG , hogy úgy cselekedj ahogy fentebb leírtam.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.