Pár régebbi amerikai autó

Teaspoon

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2021. 03. 30.
348
989
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Sziasztok!
Én személy szerint úgy gondolom, hogy a szerveren több amerikai autónak kellene lennie, nagy részük európai modell, főleg Audi, BMW és Mercedes. Az autók amiket itt felsorolok, nem luxus autók, vagy sportkocsik, hanem mindennap is használható, teljesen RPs járgányok. Szívesen látnám őket új autóként a szerveren, vagy esetleg régen bent lévő autók helyén, mint például az e38, e65 vagy az A8, amik már V3 eleje óta a szerveren vannak. e38 helyén kifejezetten el tudom képzelni a Mercuryt vagy az Oldsmobilet, e65 helyén pedig a Buickot.

1.: 1994 Buick Roadmaster: Kényelmes, nagy, korában az E osztállyal versenyzett az amerikai piacon.
Kép:
Mod amit találtam hozzá:


2.: 1992 Mercury Grand Marquis: Az amerikai középosztály autója, szép, letisztult szedán.
Kép:
Mod amit találtam hozzá:


3.: 1972 Plymouth Fury III: Egy igazi klasszikus, nagy cruiser.
Kép:
Mod amit találtam hozzá:


4.: 1980 Oldsmobile 98 Regency Brougham Sedan: Filmes klasszikus, szinte nincsen olyan amerikai film, ahol vagy a főszereplő ne érintkezne egy ilyennel, vagy ne suhanna el a háttérben.
Kép:
Mod amit találtam hozzá:


Szeretném ha mindenki értelmes véleményt nyilvánítana az ötlettel kapcsolatosan.
 

aDylann

Barangoló
2019. 10. 21.
81
88
20
Salgótarján
LV karakter
Dylan Potter
Sajnos van egy olyan érzésem, hogy ezzel már régebben is próbálkoztunk(mi amerikai autó fanok) viszont csak EU modelleket kaptunk mégjobban. Támogatom, hiszen ha már US alapon megy a játék ha nem is minden autót retróra de akár újabb amerikai modellre lehetne váltani akár ideiglenes szintre, hogy ki mit szól hozzá. Szuper ötlet magában de ez már régóta megfogalmazott kérés tényleg..