Pár ötletem.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Porthos la Croix >

Ötleted:
<
1: [/ablak újítása] Itt arra gondolok, hogy legyen úgy meg csinálva mint v3-mon, hogy aki az anyóson van az is tudja az anlakot lehúzni/felhúzni meg a hátül ülő személyek is.

2: [Armor] Itt csak annyi javítást lehetne behozni, hogyha valakit egyből fejbe lőnek, akkor instant haljon, mert most azt hiszem úgy van, hogy 3 fejtalálatból hal meg valaki, de ha nem így van akkor javítson ki valaki.
3: [Animációs panel frissítése] Lehetne bent a szerveren több új animáció. Ezek rengeteg RP szituációba lennének használva.
>


Megjegyzés:
< - >
 
Utoljára szerkesztve:

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
1; Szerintem egyértelműen kell, ezen nincs mit vitatni.
2; Az armorral szerintem semmi baj nincsen, jó ez így ahogy van.
3; Szintén nincs mit vitatni rajta, jó lenne egy átláthatóbb panel is neki, hasonló ami v3on van.
 
  • Tetszik
Reactions: dr3X

dr3X

ca?h
Támogató
2019. 01. 10.
945
1 800
21
ʟᴏs ᴀɴɢᴇʟᴇs, ᴄʟᴀʏᴛᴏɴ ᴀᴠᴇ??
LV karakter
ʏᴀᴢᴇɴ_ɢʀᴀɴᴛ
V2 karakter
ʙᴀɴɴᴇᴅ
Ugyan úgy egy lövéssel halsz ha fejbelőnek, lehet nálad néha buggos de alapból jól működik.
Akkor jó, ezt nem tudtam. Csak mert volt hogy mikor TEK-es voltam, és egy ATMnél hárman lőttek egyszerre, volt aki a fejemet lőtte és nem bírtak megölni, laggolni nem laggoltam és pingem se volt, de akkor az lehet csontozat volt. Na mindegy, ha 1 lövéstől valaki instant hal, akkor nem szóltam, ki is veszem azt a pontot.
 

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Anyósról is le lehet majd húzni
Animációhoz mit ? elég tág fogalom
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.