Pár ötlet

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
896
774
22
Komárom
V4 karakter
Natalia Berganza
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
v2logo-NEW.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos (IG) neved:
< Luna Di Lorenz >

Ötleted:
< Autó modellek töltsenek be egyből ezzel talán a folyamatos crash meg szűnne talán ,horgászat teljes átt dolgozása kapás idő gyorsítása lehessen ládát ki fogni a vízből ami hasonló lenne mint pl event kor a kincs keresés valami hasonló,több event itt gondolok kamionos event re például,új rablási lehetőség gondolok itt olyanra például múzeumból festmény ,gyémánt, vagy egyéb értékes tárgy el lopás a vagy ékszer bolt rablás ra és itt több rp lehetőség is lenne komolyabb szervezéssel mind illegal mind rendvédelem terén ,kisebb emelések ATM,Aranybank/sima Bank rablási összegén ,kisebb emelés kamionos munkán és a többi munkán.
Fém detektor behozatala antik vagy egyéb kincsek találása földben vagy ládák ami rejthet fegyver vagy egyéb fincsiséget,ATM rablás átt dolgozása esetleg ha van rá mód ,plusz pénz kereseti lehetőség állat tartás a méhészeten kívül ,illegal és civil tudjon fegyver boltba egy Npc től golyó álló mellényt venni ,maszkot ami teljes mértékben takrja az adott személyek arcát és ki létét ,kaszinóba nyerő gépek ,szerencse kerék be kerülne ha van rá mód esetleg ,vadászat vissza hozatala ha lehetséges persze . >


Megjegyzés:
< nincs >
 

Merethyl

Zöldfülű
Támogató
2022. 05. 31.
183
354
Nagykanizsa
V2 karakter
Charles Gatsby
Ezek közül minden IS és azok minden változata IS már fel lett hozva ötletként.
- Autómodellek nem egyből vagy külön kell betöltsenek. A modok/modellek nem optimalizáltak. Sajnos nem minden neten fellelhető jármű mod szerver kész. lod model és alapos átdolgozás kell nekik.
- Ékszer/múzeum cuccot a törölt topicomban is sokan értékelték. Majd egyszer talán.
- Emelések nem kellenek míg ennyire a béka segge alatt van a pénz értéke a szerveren.
- Fém detektor nem kell. Van máshol, ott lehet csinálni. Új, kreatív munka kell ha sor kerül rá.
- Horgászat átalakítása szintén említve volt már. A mostani unalmas, tény. Majd sor kerül erre is biztosan. Ezt támogatom.
- Kaszinót hagyjuk is, kikéne venni a fenébe ahogy van. Full kamu. (Tesztelve) Ha van is rá igény akkor nem a jelenlegi formában.
- Többit nem is említem.

Egyébként sem ezek most a priok. Stabil és játszható kell legyen előbb, egy jó mod kell amire később lehet építkezni anélkül, hogy össze lenne megint kuszálva minden mindennel.
 

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
896
774
22
Komárom
V4 karakter
Natalia Berganza
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Ezek közül minden IS és azok minden változata IS már fel lett hozva ötletként.
- Autómodellek nem egyből vagy külön kell betöltsenek. A modok/modellek nem optimalizáltak. Sajnos nem minden neten fellelhető jármű mod szerver kész. lod model és alapos átdolgozás kell nekik.
- Ékszer/múzeum cuccot a törölt topicomban is sokan értékelték. Majd egyszer talán.
- Emelések nem kellenek míg ennyire a béka segge alatt van a pénz értéke a szerveren.
- Fém detektor nem kell. Van máshol, ott lehet csinálni. Új, kreatív munka kell ha sor kerül rá.
- Horgászat átalakítása szintén említve volt már. A mostani unalmas, tény. Majd sor kerül erre is biztosan. Ezt támogatom.
- Kaszinót hagyjuk is, kikéne venni a fenébe ahogy van. Full kamu. (Tesztelve) Ha van is rá igény akkor nem a jelenlegi formában.
- Többit nem is említem.

Egyébként sem ezek most a priok. Stabil és játszható kell legyen előbb, egy jó mod kell amire később lehet építkezni anélkül, hogy össze lenne megint kuszálva minden mindennel.
Itt én egy jó módot tudnék a v3 mód
Meg értem a véleményed jogos és majd jövő zenéje lesz mi lesz
 
  • Imádom
Reactions: Benett.

Hohesz

Pötyögtető
See Game Helpdesk
v2
2019. 01. 29.
411
324
19
Moszkva tér
open.spotify.com
V4 karakter
𝚍𝚊𝚒𝚐𝚘.𝚑𝚊𝚌𝚑𝚒𝚖𝚞𝚛𝚊🇯🇵
V2 karakter
𝚕𝚘𝚗𝚣𝚘.𝚐.𝚑𝚊𝚢𝚎𝚜🇺🇸
Na jó estéket.

új rablási lehetőség gondolok itt olyanra például múzeumból festmény ,gyémánt, vagy egyéb értékes tárgy el lopás a vagy ékszer bolt rablás ra
ezt már egyszer leírtad tavaly, vagy talán év elején, azóta is feleslegesnek tartom.
több rp lehetőség is lenne
csináltunk az elmúlt két napban is lehetőséget, nem a rendvédelmisek repkedtek át a terelésen 200 feletti tempóval..
illegal és civil tudjon fegyver boltba egy Npc től golyó álló mellényt venni
mi szüksége van egy civilnek golyóálló mellényre? senkit sem láttam még az utcán kevlárban járkálni, de lehet csak jól titkolják.

Elszórva vannak jó elképzelések, de ahogy fentebb a kolléga említette, egyelőre a stabilitással (ami sajnos nemigen van jelenleg) kellene kezdeni valamit, egyik fk társam 71 perc duty alatt ötször crashelt és szerintem én sem tettem meg mostanában nagy utakat kifagyás nélkül nagyon max 20-25 percen belül.

Ha +1 tanácsot elfogadsz, legközelebb olvasd át párszor amit kiteszel mielőtt megnyomod a zöld gombot, lehet csak nekem van késő de ezt a 9 soros, 171 szavas (ami btw ha angolul lenne már meghaladná egymagában egy B2-es szint fogalmazás feladatának terjedelmét) mondatot fájdalmas volt végig olvasni ilyen szerkesztéssel.

Joccakát.
 

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
993
1 320
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Szervusztok!
Nem igazán szeretnék reflektálni a teljes terjedelmére az "ötletnek", mivel Merethyl és Hohesz tökéletesen leírta amit én is leírnék. Inkább megjegyeznék két dolgot..

több rp lehetőség is lenne komolyabb szervezéssel mind illegal mind rendvédelem terén
Több RP lehetőség? Könyörgöm a szerver egy Cops&Robbers jelenleg. Nem tudsz egy intézkedést lefolytatni úgy, hogy abból ne legyen "diri-dari" vagy csak az üldözés végeztével pepitában ugyan ez. Ne nevettessük már ki egymást, mikor a szerver fele egy egyszerű RP szituációt SEM képes megoldani, mert ennyi kreativitás szorult bele. (Nem sikerül egy sávelhúzással megoldott terelést értelmezni egy hídon, ahol minden TÁBLÁVAL egyértelműsítve van...)
RP-t szeretnél? Csináljon az "illegál" emberrablást! Napját se tudom, hogy egy értelmes "RP-s" emberrablás mikor volt utoljára a szerveren.
Lenne annyi, de annyi lehetőség amit a szerepjátékozni vágyók ki tudnának használni a rendvédelmet illetően, vagy bármi mással kapcsolatban a szerveren, de igazából senki nem foglalkozik vele.

Zárásként annyit fűznék még hozzá, hogy légyszives a fogalmazásodat és a helyesírásodat illetően kezdj most már valamit, mert tavaly is számtalanszor felhívtuk rá a figyelmed a közérthetőség végett.
 

patrxk

vagy mindent, vagy semmit
SzuperAdmin
v2
2019. 11. 17.
405
982
Átnéztem az ötleteket pár napja, nem sok olyan ötlet volt amiben nem szerepelne az RP javítása bekezdés.
Ahelyett, hogy a vezetőségre bízzák a játékosok a dolgokat nekik kéne elsőként tenni érte. Rajta vagyunk persze az ügyön mi is, (lásd. fegyverviselés szabályozása, lövöldözésgenerálás betiltása) de ameddig a szerveren játszó célközönség nem hajlandó normális RP szituációkat létrehozni, vagy azokban részt venni mi sem tudunk ennél többet tenni.
Nem fogunk mindent leszabályozni, de ha így folytatódnak a dolgok a szerveren lesz még pár módosítás a szabályzat menekülés részére vonatkozóan.

Elég sok rablási lehetőség van a szerveren (5) amiből 1 van kihasználva aktívan, szerintem felesleges még többet behozni.
 

Mars

Pötyögtető
Támogató
2022. 01. 11.
455
151
Szlovákia
LV karakter
Winnie_Nelly
V2 karakter
Erica_Luann
több rp lehetőség is lenne komolyabb szervezéssel mind illegal mind rendvédelem terén
rendvédelem illetve a civilek vevők erre. Próbáljátok ezt elmagyarázni az illegálnak is, avagy illegális életet folytató személyeknek , hogy mi az rp és ne csak ötletként legyen felhozva.
"Próbáljátok ezt elmagyarázni az illegálnak is, avagy illegális életet folytató személyeknek" ezalatt arra gondolok, hogy az nem RP ha egy kis ticket miatt menekül valaki, vagy lövöldözést generál.
Először az "alapvető RP"-t kell újra éleszteni hogy arra lehessen majd a később alapozni.
Jelen pillanatban a szerver a hamvaiból feltámadt, de ez nem azt jelenti hogy hotpursuit szervert kéne ebből csinálni.
Jelenleg van egy észrevehető RP paló hidon, táblákkal van minden jelezve, de néhányan figyelmen kivül hagyják, ha a rendvédelem meg közbe szól, akkor jön a sirás, menekülés.

Leginkább erre szerettem volna csak reagálni.
 

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
896
774
22
Komárom
V4 karakter
Natalia Berganza
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
rendvédelem illetve a civilek vevők erre. Próbáljátok ezt elmagyarázni az illegálnak is, avagy illegális életet folytató személyeknek , hogy mi az rp és ne csak ötletként legyen felhozva.
"Próbáljátok ezt elmagyarázni az illegálnak is, avagy illegális életet folytató személyeknek" ezalatt arra gondolok, hogy az nem RP ha egy kis ticket miatt menekül valaki, vagy lövöldözést generál.
Először az "alapvető RP"-t kell újra éleszteni hogy arra lehessen majd a később alapozni.
Jelen pillanatban a szerver a hamvaiból feltámadt, de ez nem azt jelenti hogy hotpursuit szervert kéne ebből csinálni.
Jelenleg van egy észrevehető RP paló hidon, táblákkal van minden jelezve, de néhányan figyelmen kivül hagyják, ha a rendvédelem meg közbe szól, akkor jön a sirás, menekülés.

Leginkább erre szerettem volna csak reagálni.
Illegális is vevő de mikor normálisan meg van kérdezve normálisan ic mi történt és akkkor kapunk egy flegma választ mi napi szinten illegal részen rpzunk magunk között mert akció ra is szerveződő tűnő de mikor annyit láttunk -1 meg a Gatter az nonszensz. Inkább lenne annyi írva hogy egy egy likvidálva
Átnéztem az ötleteket pár napja, nem sok olyan ötlet volt amiben nem szerepelne az RP javítása bekezdés.
Ahelyett, hogy a vezetőségre bízzák a játékosok a dolgokat nekik kéne elsőként tenni érte. Rajta vagyunk persze az ügyön mi is, (lásd. fegyverviselés szabályozása, lövöldözésgenerálás betiltása) de ameddig a szerveren játszó célközönség nem hajlandó normális RP szituációkat létrehozni, vagy azokban részt venni mi sem tudunk ennél többet tenni.
Nem fogunk mindent leszabályozni, de ha így folytatódnak a dolgok a szerveren lesz még pár módosítás a szabályzat menekülés részére vonatkozóan.

Elég sok rablási lehetőség van a szerveren (5) amiből 1 van kihasználva aktívan, szerintem felesleges még többet behozni.
Persze ez érthető Patrik
Csak mikor garázsokban van járkálás és ki van rakva a körözés a kocsira és azt mi illegal honann tudjuk ?
Amikor rpzni mentünk ki akkor ránk jöttek és mi kérdeztük normálisan mikori körözés ki adása és akkor egy flegma választ kaptunk mi eddig se generaltuk a felesleges üldözést ,pd hergelést.
Napokban ha szeretnél látni egy jó rpt gyere oda nyugodtan és nézd végig
 

Hohesz

Pötyögtető
See Game Helpdesk
v2
2019. 01. 29.
411
324
19
Moszkva tér
open.spotify.com
V4 karakter
𝚍𝚊𝚒𝚐𝚘.𝚑𝚊𝚌𝚑𝚒𝚖𝚞𝚛𝚊🇯🇵
V2 karakter
𝚕𝚘𝚗𝚣𝚘.𝚐.𝚑𝚊𝚢𝚎𝚜🇺🇸
de mikor normálisan meg van kérdezve normálisan ic mi történt és akkkor kapunk egy flegma választ
nem azt kapsz, csak nem tudjátok értelmezni vagy én nem tudom. 🤷🏻‍♂️ tegnap is odajöttetek, kérdeztetek, amivel nyilván semmi baj nincs, MOSOLYOGVA válaszoltam a kérdésre, erre megkaptam, hogy flegma fasz aztán átverettétek a terelésen bőven 100+-os tempóval.
mi eddig se generaltuk a felesleges üldözést ,pd hergelést.
de.
 
  • Tetszik
  • Fire
Reactions: Antoon és Mars

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
896
774
22
Komárom
V4 karakter
Natalia Berganza
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
nem azt kapsz, csak nem tudjátok értelmezni vagy én nem tudom. 🤷🏻‍♂️ tegnap is odajöttetek, kérdeztetek, amivel nyilván semmi baj nincs, MOSOLYOGVA válaszoltam a kérdésre, erre megkaptam, hogy flegma fasz aztán átverettétek a terelésen bőven 100+-os tempóval.

de.
Erdekes hogy állandóan bennünk keresed a hibát hol ott a magad haza tájékán is lehetne keresni ha generálnak folyamat akkor azt csinálnánk mikor meg rendvédelem el rp lenne akkor erdekes 20 egység oda jön és ki lő “no mg “
 
  • Vicces
Reactions: Antoon

Mars

Pötyögtető
Támogató
2022. 01. 11.
455
151
Szlovákia
LV karakter
Winnie_Nelly
V2 karakter
Erica_Luann
mi eddig se generaltuk a felesleges üldözést ,pd hergelést.
Nemtudom de a 600k-s csekk nem súlyos vegyük azt egy jogsi nélküli vezetés miatt.
Csak akkor azt nem értem hogy miért mennek el mindig amikor a csekk szót leirjuk.

Igen, lehet hogy nem te/ti, viszont nem telik úgy el egy nap hogy ez ne történjen meg.

Viszont, ez a ötletek téma és ne a saját problémánkat vitassuk meg itt, ez nem a Mónika show részleg.
 
  • Imádom
Reactions: Kalmi

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
896
774
22
Komárom
V4 karakter
Natalia Berganza
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
Nemtudom de a 600k-s csekk nem súlyos vegyük azt egy jogsi nélküli vezetés miatt.
Csak akkor azt nem értem hogy miért mennek el mindig amikor a csekk szót leirjuk.

Igen, lehet hogy nem te/ti, viszont nem telik úgy el egy nap hogy ez ne történjen meg.

Viszont, ez a ötletek téma és ne a saját problémánkat vitassuk meg itt, ez nem a Mónika show részleg.
Ebben igazad van mi mindig meg várjuk a csekket ha hibáztunk,sajnos van ilyen
 
  • Tetszik
Reactions: Mars

Hohesz

Pötyögtető
See Game Helpdesk
v2
2019. 01. 29.
411
324
19
Moszkva tér
open.spotify.com
V4 karakter
𝚍𝚊𝚒𝚐𝚘.𝚑𝚊𝚌𝚑𝚒𝚖𝚞𝚛𝚊🇯🇵
V2 karakter
𝚕𝚘𝚗𝚣𝚘.𝚐.𝚑𝚊𝚢𝚎𝚜🇺🇸

Kalmi

Pletykafészek
Támogató
2019. 03. 23.
896
774
22
Komárom
V4 karakter
Natalia Berganza
LV karakter
Alexa M Brassco
V2 karakter
Luna Di Lorenz
keress nyugodtan.

valóban, backup és rádiózás.

követendő példa a többieknek.
Nálunk meg van erre a meg felelő szankció fk keretein belül szigorítások voltak nálunk ha bármi Ilyes fajta probléma fenn állna a közel jövőben írjatok és keresetek bizalommal
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Hohesz és Mars

hooks.

Barangoló
2021. 12. 13.
99
536
V4 karakter
audell fletchers
V2 karakter
rakkan hodge
itt a legnagyobb baj srácok, hogy hiába akartok több RP lehetőséget, ha ti magatok sem akartok RP-zni. most nem akarok senkit leszólni, de az nem RP, hogy egy igazoltatásnál szanaszét lövöldözzük a PD-t, vagy hogy folyamat ATM, bankrablás vagy netán emberrablás megy. az illegális frakció tagokt simán csinálhatnának klubb rp-t, abban is sok fantázia van, vagy rengeteg mást. nem azt kell várni, hogy majd a vezetőség fogja a kezetekbe dobni a szerepjátékozás lehetőségét, nektek kell megteremteni. azt is szomorú látni, hogy van 6 illegál fk, de IC egyiket se lehet látni, fórumon élményképek formájában szintén nem lehet őket látni, csak ha rablás vagy más ahhoz hasonló szerepjátékozás van. szóval itt mindenkinek saját magába kell nézni, de amíg az ötlet háromnegyede arról szól, hogy ilyen rablás, olyan rablás, amolyan rablás addig sokat ne is várj. nem is értem egyébként, hogy minek kell ennyi rablási lehetőség, így is annyi pénz van a szerveren, hogy mindenki ül a kis vagyonán és nem tudja, hogy mit kezdjen vele. ez is azért van, mivel néhány ember egy virtuális játékban méri össze a szerszámát, hogy milyen vagyona van, ami számomra tökre érthetetlen, hiszen mégis csak egy játékról beszélünk.

na de röviden, itt a kezedben a lehetőség és akkor ha több rp lehetőségre vágysz. saját magad is tudsz rp-t csinálni, csak egy kis kreativitás kell hozzá és nem azt elvárni, hogy a szádba repüljön, mint a sült galamb.
 
Utoljára szerkesztve:

Rcky

Zöldfülű
See Game Helpdesk
v2
2022. 01. 05.
187
183
20
Budapest II.
V4 karakter
Jimmy Pellegrini
LV karakter
Dominik Pellegrini
V2 karakter
Jimmy Pellegrini
Sziasztok, kifejteném a véleményem az ötletekről!

Előbb ténylegesen egy "optimalizálásra" lenne szükség. Tovább nem ragozom, tudjátok, leírták Alaxék is.

RP lehetőség: Én mint illegálos azt tapasztalom/tapasztaltam, hogy az "RP lehetőség" csakis a darát foglalja magába, valamint a k.va sok rablásokat. Szerény véleményem szerint így is van bőven rablási/RP lehetőség, csak nyitott szemmel kell járni az embernek. Egy illegálos élete nem csak rablásból/darából áll.

Golyóálló mellényes dolog úgyszint tiszta felesleg lenne, akkor a drognak semmi értelme sem lenne.

Fémdetektornak mégúgy sem. Akkor mégúgy csak a rablások mennének mint V4-en. Ott se lehet még nyugodtan sza..ni se, mert minden percbe valaki kirabolja az embert 2 aranymedálért.

Kaszinóba talán elférne egy "ráncfelvarrás", mivel eléggé elavult, de az egyelőre mellékes dolog.

A pecával véleményem szerint semmi gond nincsen!


Elnézést kérek ha valaki nyersnek ítélte meg a megfogalmazásom. Kellemes hétvégét mindenkinek, pusz!